British American Tobacco / Satış Temsilcisi

2002 yılından beri ülkemizde faaliyetlerde bulunan British American Tobacco Türkiye özelleştirilen Tekel’in hisselerini alarak ülkemizde büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş oldu. İstanbul merkezli olarak hizmet veren British American Tobacco Samsun’da bulunan fabrikasında üretim yaparak kendi bölge ofisleri üzerinden ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor.

Firma satış ekibi kadrosunda Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere Türkiye genelinde iş başvurularını kabul etmeye başladı. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranılan genel nitelikler arasında en az üniversite düzeyinde eğitim almış olmak, çalıştığı sektörde kariyer planlaması bulunmak ve uzun süre çalışmaya istekli olmak, B sınıfı sürücü belgesi bulunmak ve aktif olarak çok iyi araç kullanmak ( SRC2/4 belge sahibi olan adaylar tercih edilecektir), bilgisayar kullanmayı temel düzeyde de olsa bilmek ve dış görünümüne özen göstermek yer alıyor. Pozisyon sadece erkek adayların iş başvurusuna açık olmakla beraber askerlik hizmetini tamamlayan adaylar tercih edilecektir.

0 comments on “British American Tobacco / Satış Temsilcisi
  1. torna kaynak-satış pazarlama dedi ki:

    ankara polatlı 1975 dogumluyum aktif olarak ülkerde polatlı ve çevresi bölgesinde 2 yıl sıcak satış elemanı olarak çalıştım sizinle çalışmak istiyorum 0554 4965969 ismet yüksel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir