Burger King – Tab Gıda / Muhasebe Uzmanı Yardımcısı

Tab Gıda Burger King markasının ülkemizde ki bayilik ağınının genel sahibidir. Her geçen gün sahip olduğu bayi sayısını  daha da artırmaya devam eden Burger King – Tab Gıda / Muhasebe Uzmanı Yardımcısı pozisyonunda görevlendirilmek üzere tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay veya bayan aday aramaktadır. Adaylarda aranılan ortak özellikler arasında İşletme yada İktisat fakültesinden mezun olmak, ana dil seviyesinde ingilizce dil bilgisine ( okuma, yazma, konuşma)  sahip olmak, esnek çalışma saatlerine ve çok yoğun olan çalışma temposuna başarı ile uyum sağlayabilecek olması yer alıyor. Başvuruda bulunan erkek adayların ayrıca askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Başvuruda bulunan adaylar arasından muhasebe uzmanı yardımcısı olarak yetiştirilmeye uygun olan adaylar tercih edilecektir. Pozisyona başvuruda bulunmak için gerekli niteliklere sahipseniz aşağıda bulunan yorum bölümünden üye olmadan iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

0 comments on “Burger King – Tab Gıda / Muhasebe Uzmanı Yardımcısı
  1. AYLA dedi ki:

    1986 bolu dogumluyum boluda ikamet etmekteyim. 2yıllık üni muhasebe mezunuyum 4 YILLIK MUHASEBE TECRÜBEM VAR İŞ ARIYORUM İRTBT : 0532 725 79 81

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir