Garanti Kariyer İş Başvurusu

http://www.kredivar.net/category/bankalar/garanti kariyer iş başvuruları ile alakalı bakabilirsiniz. Türkiye genelinde giderek büyüme göstermekte olan,faaliyet alanı oldukça geniş,müşteri sayısı giderek artış göstermekte olan bir kurum olarak bilinen Garanti Bankası büyümekte olan şubeleri ve alanları için her daim personel istihdamında bulunma ihtiyacı içerisindedir. Sürekli gelişme göstermekte olan iş alanları ve çeşitlenen bölümleri doğrultusunda süreklilik arz eden personellere ulaşım sağlamak için çeşitli iş ilanları sitelerini kullanarak personel talebi özelliklerini ve işin şartlarını belirtir nitelikte ilanlar vermektedir

Özellikle üniversite öğrencilerine part time olarak,yeni mezun olmuş ve deneyimli kişilerede tam zamanlı bölümlerde iş olanağı sağlayarak ilgili ilanları yakından takip edebilmek adına yapılan çalışma doğrultusunda Garantili Kariyer veritabanı oluşturulmuştur. Garantili Kariyer’e giriş yapabilmek adına banka kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile giriş yapılarak üye olmak istiyorum formuna tıklandıktan sonra açılan sayfada Uyruk,TC Kimlik numarası,Ad,Soyad,Doğum tarihi,Cinsiyet,Medeni Durum,Askerlik durumu,Tecil tarihi,Yaşadığınız il,yaşadığınız ilçe,cep telefonu numarası,E-Posta Adresiniz,Kullanıcı adı,Şifre ve bize nasıl ulaştınız sorularına cevap vererek üyelik işlemini tamamladıktan sonra,üye adınız ve şifreniz ile giriş yaparak gerekli iş başvurularına göz atabilir kendi kriterlerinize uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Böylelikle hem Garanti şubesi bünyesinde yapılmış olan bir uygulama doğrultusunda başvuru olanağı sağlamış olur,hemde daha sıcak temas ile işe alım işlemine diğer siteler aracılığı ile başvuruda bulunan kişilerden bir adım önde olma şansını yakalamış olursunuz. Örenğin şimdilerde yayında olan Üniversite öğrencilerine uygun telefon bankacılığı müşteri temsilcisi gibi ilanlara garantili kariyer sitesinden kolaylıkla başvuruda bulunabilmektesiniz. Yeni mezunlar için ise Müfettiş yardımcısı,Bilgi sistemleri denetçi yardımcısı,gişe asistanı gibi eleman alım ilanları mevcuttur.

2 comments on “Garanti Kariyer İş Başvurusu
  1. Nurselin Gökçe dedi ki:

    merhabalar Selçuk üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olacam adana da yaşıyorum

  2. Nurselin Gökçe dedi ki:

    merhabalar Selçuk üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olacağım adana da yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir