Grup Atılım Özel Güvenlik Firmaları

Grup Atılım Özel Güvenlik Firmaları arasında en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Grup Atılım 1997 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet vermekte olan Grup Atılım güvenlik hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda nitelikli güvenlik elemanı yetiştirmek adına güvenlik kursuda vermektedir. İstanbul merkezli hizmet vermekte olan Grup Atılım eğitim hizmetini İstanbul ve Mersin de yer alan şubelerinde, güvenlik hizmetlerini ise İstanbul, Mersin, Balıkesir, Bodrum, Çanakkale ve Antalyada yer alan şubeleri üzerinden vermektedir. Profesyonel bir iş anlayışı çerçevesinde Güvenlik koruma, Özel Güvenlik Okulu, Güvenlik Danışmanlık hizmetlerini eksiksiz ve tam olarak sunmaktadır.
Grup atılımın profesyonel eğitim kadrosu ile özel güvenlik eğitimi alabilir yada güvenlik yaka kartına sahipseniz devam eden grup atılım projelerinde görev almak için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Grup Atılım Özel Güvenlik Firmaları için  dilerseniz iş başvurusunda bulunabilir, yada kurs için başvuruda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Grup Atılım Özel Güvenlik Firmaları
  1. sezgin kılıç dedi ki:

    silahlı özel güvenlik görevlisiyim^Sakarya ilinde istenilen yerde işe başlayabilirim..bilginize….tel:0542 503 00 63

  2. cumali akdoğan dedi ki:

    güvenlik iş tecrübem yok 1.82 by 64 kl kendime güvenim sonsuz sizinle çalışmak isterim istanbul avrupa yakısında ikametim 05316138301

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir