Kadıköy İş İlanları

Web Tasarımında Uzman Grafiker

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Kadıköy Kızıltoprakta bulunan firmamızda, bilişim ve reklam alanında proje üretebilecek, web ve grafik tasarım programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, kendine has özgün tasarımlar gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip, 35 yaşını aşmamış, kendine güvenen, tam zamanlı olarak çalışabilecek bay veya bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenen kişilerin resimli özgeçmiş bilgilerini destek@imajmerkezi.com adresine yollamaları gerekmektedir.

Teknisyen

Hafta içi 08:30 ila 18:00 saatleri arasında teknik servisimizde teknisyen olarak görevlendirilmek üzere, asgari 3 yıllık iş deneyimi olan, ekibimize kolay adapte olarak uyumlu bir şekilde çalışabilecek, diksiyon sahibi, kolay iletişim kurabilen, sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, askerlik ile ilişiği olmayan, Kadıköy ve yakın çevresinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış bay personel aramaktayız. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin özgeçmişlerini info@abantpack.com adresine göndermelerini rica ederiz. Uygun bulunan adaylar sözlü mülakat için aranılacaklardır.

Ücretsiz olarak iş ve elaman arama ilanı verebileceğiniz  Kadıköy İş İlanları sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden ücretsiz olarak ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, aradığınız işi yada elemanı içeren ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “Kadıköy İş İlanları
  1. Şoför dedi ki:

    Merhab ben 24 yaşında bir beyin e sınıfı ehliyetim var şoförlük işi arıyorum

  2. ozhan dedi ki:

    Çiçek tasarimcisiyim.iş ariyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir