LC Waikiki 2012 yılı için personel alımlarına başladı

Ülkemizin en büyük hazır giyim markalarından biri olan Lc Waikiki hizmet verdiği satış noktalarını her geçen gün artırmaya devam ederken buna paralel olarak personel alımlarını da sürdürüyor. 

Binlerce kişiye istihdam kaynağı sağlayan Lc Waikiki 2012 yılı için personel alımlarına çok hızlı bir şekilde başladı. Lc Waikiki özellikle Alışveriş Merkezlerinde bulunan mağazaları için personel alımlarını sürdürürken İstanbul’da bulunan şirket merkezinde görevlendirilmek üzere idari personel alımını da sürdürüyor. Personel alımlarının sürdüğü iller arasında Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ağrı, Gaziantep, Balıkesir, Bursa ve Hatay yer alırken bu illerin yanı sıra tüm iller için de genel iş başvuruları kabul edilmektedir.

Genel iş başvurusunda bulunan kişilerin göndermiş oldukları özgeçmişlerine mutlaka çalışmak istedikleri il ve pozisyon tercihlerinizi içeren bir ön yazı eklemeniz gerekmektedir. Ön yazı eklemeyen ve resimsiz olarak yollanan iş başvuruları geçersiz kabul edilecektir.

0 comments on “LC Waikiki 2012 yılı için personel alımlarına başladı
 1. Emine dedi ki:

  İşletme mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum.

 2. KASİYER KEVSER POLAT dedi ki:

  05/06/1987 KONYA Doğumluyum.Eğitim durumum lise Cemil Keleşoğlu Lisesi mezunuyum bir yıl CANMAR AVM de dört yıl SİNCAP AVM de kasiyerlik yaptım.Canmar avm de GNL MDR HAVVA PEKPARMAK sincap avm de GNL MDR VE YÖNETİM KURULU BŞK ALİ TABAK KEFİLİMDİR.Annem ev hanımı beş kardeşiz baba ayrı.

 3. demet dedi ki:

  güvenlik görevlisi olarak sizinle çalışmak istiyorum 6 yıl iş tecrücem vardır ii derecede bilgisayar kullanabiliyorum iş yerinde disiplinli çalışan sorumluluk sahibi biriyim.

 4. forklift operatörü dedi ki:

  forklift operatörüyüm lcw gibi köklü bir kuruluşta yer almak istiyorum istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim değerlendirmeye alırsanız sevinirim yaşar güleryüz 05388747359

 5. seoul dedi ki:

  merhabalar.20 yasında cıkogretım ogrencısıyım.ankara kecıorende oturuyorum full veya part tıme ıs arıyorum.uzun yıllar marktete calsıtım ve tekstıl sektorunde ılgım oldugu ıcın sızınle calısmak ısıtıyorum.

 6. huri dedi ki:

  pazarlama bölümü mezunuyum Ankara’ da yaşamaktayım firmanızda çalışmak istiyorum.

 7. harun dedi ki:

  mazanızda yer almak iştiyorum ..izmirdeki

 8. serdar dedi ki:

  serdar GÜLŞEN 27,05,1987 İST / FATİH doğumluyum yüksek okul mezunuyum B sınıfı ehliyetim var sigara kullanmıyorum askerliğimi tamamladım thy’de staj yaptım excel, word bılıyorum değerli personeliniz’le çalışmak isterim ilginizi arz ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir