Roman Mağazaları / Satış Danışmanları

Ülkemizin hazır giyim sektöründe hizmet veren en kaliteli markalarından biri olan Roman Mağazaları Satış Danışmanları Arıyor. Satın danışmanı alımında bulunulacak iller arasında İstanbul (Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası mağazaları için), Kayseri, İzmit, Trabzon ve Gaziantep yer alıyor. Hazır giyim sektöründe başarılı bir kariyeri ünlü bir markanın çatısı altında elde etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey hemen iş başvurusunda bulunmak.

İş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin sahip olması gereken nitelikler arasında öğrenim durumunun en az lise mezuniyeti olmasının yanı sıra moda ile yakından ilgilenen, dış görünümüne ve kişisel görünümüne özen gösteren, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, benzer bir pozisyonda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, ikna kabiliyeti olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. İş ilanı sadece bayan adaylar için geçeri olup başvuruların resimli yapılması gerekiyor.

0 comments on “Roman Mağazaları / Satış Danışmanları
  1. ARMAĞAN ÜNLÜ dedi ki:

    Merhaba 33 yaşındayım. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Kuyumculuk ve takı tasarım bölümü mezunuyum.Şuan AÖF İŞLETME 3. sınıftayım.ROMAN ailesine katılmak benim için büyük bir zevk olacak uygun görüldüğü taktirde.İZMİT’ te yaşıyorum.ilginize teşekkür ederim, saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir