Senetle Acil Kredi- Emekliler için

Bilgi ve iletişim: https://www.senetlekredi.org/ Bankaların kendilerine yüksek gelirli müşteriler aradığı bilinen bir gerçek iken en alt gelir grupları arasında yer almakta emekliler yaşadıkları her maddi sıkıntıda daha da sıkışmakta ve çözümsüz kalmaktadır. Artık emekliler nakit sıkıntısı çektiği zaman bunalmayacak ve sadece firmamıza gelerek çözüm bulacak.

Emekli misiniz? Acil ihtiyaçlarınız mı var? Borçlarınızı ödeyemiyor musunuz? Size kredi verecek bankalar bulamıyor musunuz? Üzülmeyin çünkü biz varız. Emekli dostu kredi kapsamında sizlere kısa vadeli ve uygun ödeme seçenekleri içeren kredi seçenekleri sunuyoruz. İşte kredi detaylarımız;

  • Alacağınız kredinin tutarı vade süresini ve komisyon oranını belirleyecek olup; 3 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda altı ay vade ve yüzde yedi komisyon, 10 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda on iki ay vade ve yüzde on iki komisyon, 20 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda yirmi dört ay vade ve yüzde yirmi komisyon, üst sınır olan 30 bin Türk Lirası tutarında kredi için ise yüzde yirmi beş komisyon ve otuz altı ay vade süresi tespit edilmiştir. Eğer borç taksitleri belirtilen tarihte ödenmez ise firmamız ekstra olarak faiz uygulaması yapma hakkını saklı tutulmaktadır.
  • Bizden kredi almak için gerekli olan belgeler ise; nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgemizden en birine ait üç adet nüsha, emekli maaşımızı aldığımız bankadan temin edeceğimiz maaş belgemiz ve muhtarlıktan alınacak olan ikametgah belgesidir.
  • Kredi süreci senet ile hukuki zemine oturtulacak olup, ödenecek olan tutarın tümü tek senetle sabitlenecek ve söz konusu olan bu senet ödeme süresi bittiği zaman müşterimize verilecektir.
  • Firmamız kimi zaman kredi verme sürecinde kendisine güvence olması açısından kefil talep edebilmektedir. Söz konusu bu kefilin aylık geliri ise ödenecek olan kredi taksitinden fazla olmalıdır.
  • Yine belli başlarda bir ipotek etmek üzere bir gayrimenkul talep etmekte olan firmamız bu ipoteği ödeme süresi bittiği zaman sonlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir