Senetle Kredi Bayram Kampanyası

Ramazan bayramının gelişi ile kredi ihtiyaçlarında bir artış meydana geldi. Bu nedenle de kişiler ciddi anlamda kredi alabilecekleri firmalar araştırmaya başladı. Bankalar her ne kadar bayram dolayısı ile kredi şartlarında bazı yumuşaklıklar yapmış olsa da yine birçok müşterisinin yüzünü güldüremeyecek. Bu nedenle firmamızda sizlere muhteşem bir bayram kampanyası yaptı ve tüm nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm önerisi buldu. Gelin bu fırsatlara da bir göz atalım.

Senetle Kredi Komisyon Oranları Düştü

 • Bildiğiniz gibi emeklilerin, öğrencilerin ve ev hanımlarının kredi almaları zordur. Bizler sizlerden kefil ya da ipotek talep etmeden kredi veriyoruz. Üstelik bununla da kalmıyoruz vade oranlarınızı arttırıyoruz. Kredi üst sınırınızı da 50.000 liraya çıkartıyoruz.
 • Her türlü müşterimize vereceğimiz kredileri 36 aydan 48 aya çıkarıyoruz ve her bütçeye hitap ediyoruz.
 • Düşük bütçeli kredileriniz için sizlere faiz oranı koymuyoruz ve sadece komisyon alıyoruz.
 • Komisyon oranlarımızı % 20’den % 15’e düşürüyoruz ve sizleri maddi olarak zorlamıyoruz.
 • Bayram dolayısı ile aldığınız kredilerin ödemeleri için iki ay erteleme fırsatı sunuyoruz. Böylece krediyi aldığınız ilk iki ay oldukça rahat edebileceksiniz.

SenetlekredinetGördüğünüz gibi kredilerimiz tam olarak bayram tadında. Eğer sizler de bu kredi kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim kutumuzdan mesaj göndermektir. Göndereceğiniz mesajlar da adınızı, soyadınızı, iletişim numaranızı, firmamızdan almak istediğiniz kredinin tutarını ve aylık olarak net gelir durumunuzu yazmanız gerekmektedir. Böylece firmamızın gelir durumunuza göre bir kredi planlaması yapması mümkün olacaktır. Aynı zamanda dileyen müşterilerimiz mesajlarına ortalama olarak kaç taksit ödemek istediklerini veya aylık olarak ödemeyi planladığı tutarı da ekleyebilirler. Bayrama özel bu senetle kredi fırsatlarımız içerisinde sizlere bu konuda da kolaylık sağlanmaktadır.

Başvurularınız 3 saat içerisinde yanıtlanmaktadır. Yalnızca mesai saatleri içerisinde bu durum böyledir. Mesai saatlerimiz sabah 09.00 ile 18.00 arasındadır. Ayrıca hafta sonları da yalnızca Cumartesi günü sabah 10.00 ile akşam 16.00 arasında hizmet vermekteyiz. Bu saatler içerisinde atılan tüm mesajlara gün içerisinde yanıt verilmektedir.

Sizler de maddi olanaklarınızı zorlamadan kredi almak istiyorsanız, bayram kampanyamızı kaçırmayın.

Kaynak: http://www.senetlekredi.net

3 comments on “Senetle Kredi Bayram Kampanyası
 1. İlbey dedi ki:

  Kredi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. emine dedi ki:

  Merhaba, döüş yapmanızı rica ederim.

 3. GURAY dedi ki:

  Merhabalar

  Acil 20000 tl ye ihtiyacım var.yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir