2015 Ulusal Yarışmalar

Her yıl olduğu gibi 2015 yılına girerkende yapılacak olan Ulusal yarışma planları yapılmaya başlandı. 2015 Ulusal yarışmalar arasında en çok dikkat çeken yarışma İÇDAŞ yarışmasıdır. Bu yarışmayı merak eden ve katılmak isteyenler için yarışma açıklamasını şu şekilde yapabiliriz. Bu yarışmanın kapsamı Çanakkale 2015’tir. Bu bir fotoğraf yarışmasıdır ve amacı Çanakkale Savaşı’nın 100. yılını anlatırken Çanakkale’nin kültür, doğa ve turizm gelişmelerini fotoğrafın dilinde konuşturmak ve insanlara yansıtmaktır. Bu amacı en iyi gerçekleştiren kişilerin alacakları ödüller ise şu şekilde; 1.’ye 5.000, 2.’ye 4.000, 3.’ye ise 3.000 tl ödül verilecektir. Bunlar dışında özel ödüllerde verilecektir. Katılım ise ücretsizdir.

Bir başka yarışma ise Boyner tarafından oluşturuluyor. Boyner’in yarışmasının adı ise “Zamanın Durduğu An” adı ile karşımıza çıkıyor. Boyner’de tıpkı İÇDAŞ gibi bir fotoğraf yarışması yapıyor ve son katılım tarihi 13.02.2015 olarak belirleniyor. Boyner fotoğraflarınızda özgün olmanızı istiyor ve bu sayede kişilerin çekebilecekleri en güzel resmi ödüllendirmeyi tercih ediyor.

Bu iki resim yarışması haricinde daha pek çok Ulusal Yarışma bulunuyor ve kişilerin hayal güçlerini bekliyor. Eğer hayal gücünüz bu yarışmalar için elverişli ise sizde hemen hayalinizi yansıtan bir resim ile başvuru belgelerini doldurup gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir