Adidas Ankara için satış danışmanları arıyor

Adidas Ankara için satış danışmanları arıyor. Adidas markası altında geleceğin mesleği olarak  gösterilen satış danışmanlığı pozisyonu için iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların çalışma bölgesi olduğu için Ankara da ikamet etmeleri şartı bulunuyor. 

Bunun yanı sıra Adidas insan kaynaklarının iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranılan genel nitelikler arasında en az lise mezunu olmaları, bilgisayar kullanmayı bilmeleri ve bunun yanı sıra çok iyi düzeyde Ms Office programı kullanmayı biliyor olmaları, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaya istekli olmaları ve spor giyime ilgi duymaları yer almaktadır. Başvuruda bulunan adaylar arasında benzer pozisyonlarda iş deneyimi bulunan adaylara tercih önceliği tanınacaktır.

İş ilanı hem bay hemde bayan adayların iş başvurularına açık olmakla beraber iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların ek olarak askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları şartı bulunmaktadır.

0 comments on “Adidas Ankara için satış danışmanları arıyor
  1. suleymsn dedi ki:

    E Sınıfı ehliyeti m ve SRC 1.
    2.3.4 belgelerim var adana ve çevre illerde iş arıyorum 3 yabancı dilim var 26 yıl sürüş tecrübe m var suleyman tel 5320653858

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir