AVM'ler 2012 yılında da istihdama devam edecek

Ülkemizde çok tutan alışveriş merkezleri aynı zamanda milyonlarca kişiye de istihdam kaynağı sağlıyor. Hem tam zamanlı olarak çalışmak isteyen kişilere hemde yarı zamanlı olarak çalışmak isteyen kişilere kapılarını açan alışveriş merkezleri özellikle de lise mezunlarına büyük bir iş kaynağı oluşturuyor. 

2012 yılında da pek çok alışveriş merkezi projesi bulunuyor. Yeni alışveriş merkezlerinin yanı sıra ayrıca hizmet vermeye devam eden alışveriş merkezleri de 2012 yılında yine pek çok kişiye gelir kapısı olmaya devam edecek gibi görünüyor. Özellikle de büyük şehirlerde bulunan alışveriş merkezleri çok yoğun olan iş yükü nedeni ile çok fazla personel alıyor. Ankara, İstanbul ve İzmir de bulunan alışveriş merkezleri ayrıca çok yoğun geçen yılbaşı, bayram gibi günlerin yanı sıra hafta sonları için de yarı zamanlı olarak görevlendirilmek üzere üniversite öğrencilerini de istihdam etmektedirler. Alışveriş merkezlerinde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümlerine özgeçmişinizi verebilirsiniz.

0 comments on “AVM'ler 2012 yılında da istihdama devam edecek
  1. MUSTAFA LORCİ dedi ki:

    SA Mehaba 1972 erzurum doğumluyum evliyim anadolu lisesinde okuyan üc cocuğum var sosyal bir güvencem yok silahlı özel güvenlik kimlik kartım var gecerlilik süresi 2014 ipragaz aş erzurum dolum tasisinde 1999/2011 arası 12 yıl özel güvenlik görevlisi olarak calıştım istifa edip ayrıldım inanın cok ihtiyacım var projelerinizde çalışmaktan mutlu olurum saygılarımla mustafa lorci cep:5353916084

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir