Hürriyet İş İlanları Şöför Arayan Bayanlar

Eğer şöför arıyorum diyorsanız Hürriyet iş ilanları şöför arayan bayanlar başlığımız altında ilan verebilirsiniz. Malumunuz artık iş ilanları internet üzerinden hem daha hızlı hem de ücretsiz olarak verilebiliyor. Siz de şöför arıyorsanız ilanınızı vererek arama yapabilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun tek bir ilan ile aradığınız şöförü bulabilirsiniz. Belki bir iş kadınısınız ve acil şöföre ihtiyacınız var. O zaman hemen yorum bölümünden ilanınızı oluşturarak aradığınız şöförü bulabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

ACİL ŞÖFÖR ARIYORUM

İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet eden, 3 Bin TL maaşla çalışacak, kendisine ait lüks aracı olan şöför arıyorum. Bayan işverenim ve deneyimli şöför olanların başvurularını bekliyorum.

ANKARA’DA ACİL ŞÖFÖR

Bayan yanına acil şöför aranıyor. Özel şöförlük yapacak, Ankara’da ikamet eden,seyahat engeli olmayan, gerektiğinde şehir dışına çıkabilecek,dürüst,işine ve patronuna sadık olanlar iş başvurusu yapsınlar. Ücret oldukça dolgundur.

One comment on “Hürriyet İş İlanları Şöför Arayan Bayanlar
  1. mustafa dedi ki:

    ankarada ikametgah ediyorum e sınıfı ehliyetim ve serece belgelerim var bayan yanına soför arayan bayan la iletişime geçmek için telefon no 05379762367 adım mustafa 35 yaşındayım evliyim sigara içki kullanmıyorum teşekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir