İbrahim Tatlıses’e Ait Şirketler

İnşaat işçisiyken sesinin güzelliği kaliteli yorumu ile şöhret basamaklarını hızla tırmanan İbrahim Tatlıses halktan aldığını halka vermeye devam ediyor. Kurduğu farklı iş kollarında ki şirketleri ile yüzlerce kişiye istihdam sağlayan İbrahim Tatlıses’e Ait Şirketler ;

Tatlıses Kebap:1999 yılında kurulmuştur. Seyrantepe, Cevahir, Etiler, Nurtepe, Kağıthane ve Bodrum da şubeleri bulunmaktadır.

Tatlıses Air: 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur ve hava taksi işletmeciliği hizmeti vermektedir.

Ses Ajans: Başta idobay sanatçıları olmak üzere tüm sanatçıların menajerlik hizmetlerini yürüten Ses Ajans Tatlıses şirketler grubuna sonradan dahil olmuş bir firmadır.

Tatlıses Prodüksiyon: Başta ekran fonemeni haline gelen İbrahim Tatlıses Show olmak üzere ilgili program ve filmlerin oluşturulması amacı ile kurulmuştur.

Tatlıses: Uydu ve D-Smart aracılığı ile hizmet veren Tatlıses TV 2001 yılında kurulmuştur ve müzik kanalı olarak hizmet sunmaktadır.

Tatlıses Turizm: Turistik beldelerde  yer alan birbirinden başarılı otel, bar ve kulüp, sosyal tesisler gibi değişik sektörlerde hizmet vermektedir.

Tatlıses By: Erkek giyim sektöründe hizmet vermekte olan Tatlıses By şık olmak isteyen erkekler için değişik alternatifler sunan bir çok kreasyona sahiptir.

0 comments on “İbrahim Tatlıses’e Ait Şirketler
  1. FİKRET dedi ki:

    05425345167

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir