İkea / Engelli Personel

Ülkemizde hizmet vermekte olan yabancı sermayeli kuruluşlardan biri olan İkea İzmir, İstanbul ve Bursa illerinde yer alan mağazalarında engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere bay ve / veya bayan personel alımlarında bulunmaktadır.

İş başvurusu kabul edilen adaylar asgari ücret ödenerek İkea mağazalarında engellerinin el verdiği pozisyonlarda görevlendirileceklerdir. İkea iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların öğrenim durumlarının en az lise mezuniyeti olması, Satış, Lojistik, Görsel İletişim ve İç Tasarım, İnsan Kaynakları, Finansman, Bilgi İşlem, Yiyecek ve İçecek ve  Müşteri Hizmetleri departmanlarından en az birinde çalışmaya uygun olması, mağazacılık sektörünün yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmaları, güler yüzlü olmaları ve düzgün bir diksiyona sahip olmaları gerekmektedir.

 Bu niteliklere sahip adaylar engellerini, derecelerini, çalışmak istedikleri şehri ve varsa bölüm tercihlerini içeren ön yazı ekledikleri özgeçmişlerini gönderebilirler.

0 comments on “İkea / Engelli Personel
 1. fatih dedi ki:

  gazaltı kaynagı elektirik kaynak ustasıytım.çekirdekten yetişme.milli eytim işşkur onaylı kaynak bel gem var.işe ihtiyacım var.izmir gazi emirde oturuyom.yurdışında çalışırım.kolay gelsin.05465666582

 2. kemalkacmaz dedi ki:

  ben özürlüler için 05347114520

 3. sogutma kılıma ümit aşlamacı dedi ki:

  guvenılır ve cok calıskan bırıyım lıse mezunuyum halıcoglunda oturuyorum 05336994406

 4. mehmet.engin dedi ki:

  kargo.firmasında.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.en.kısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.acil.işe.girmem.lazım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir