TC Numaranla Kredi Alabilirmisin Öğren

https://www.kredivar.net adresinden bakınız. Bankalardan kredi çekebilmek için kredi notunuzu öğrenmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Ücretsiz olarak kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. 

Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Faktoring ve leasing şirket verileri ile tüketici finansmanı ve bankaların verileri tarafından oluşan Findeks Risk raporu kredi notunuzun kaç olduğunu göstermektedir. Bireysel ve ticari olmak üzere 2 bölümden oluşan risk raporunda önceki dönemlerde kullanılmış kredi bilgiler, hala kullanılmakta olan kredi bilgileri, kredi kartı bilgileri, ödeme performanslar, kişinin sabit geliri, kredili mevduat hesabı gibi tüm bilgiler bulunmaktadır.

Kredi Notuna Göre Kredi Veren

Hayatımızı idame ettirebilmek adına her an ihtiyaç duyduğumuz nakit parayı bulabilmek adına çoğu zaman yolumuzun düştüğü finans piyasasında yerini almakta olan banka kurumlarına başvuru yapabilmek adına uyulması gerekli olan belirli şartlar bulunmaktadır. Ilgili şartların arasında bulunan  kişiye ait kredi notunun yeterli puanda olması maddi anlamda destek alabilmek için gerekli olan şartların temelidir. Kişiye ait kredi notunu belirlemekte olan geçmişse dönük ürünlerine düzenli ödeme yapmış olması,herhangi bir haciz yada şerh kaydının bulunmamakta olması gibi işlemler gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir