Orka İş Başvurusu

1986 yılında erkek hazır giyim markası Damat ile hazır giyim sektörüne giriş yapan Orka group %100 Türk sermayesi ile kurulmuş genç bir moda merkezidir. ORKA Group D’S Damat markası ile Türkiye geneline yayılmış olan 37 mağazası ile, Damat-Tween-ADV markası ile ise; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Samsun ve İstanbul’da olmak üzere yurtiçinde 70 konsept mağaza, 110 satış noktası ile toplam 180 noktada, yurtdışında ise; Azerbaycan, Bahreyn, Beyaz Rusya, Belçika, Mısır, Almanya, Ürdün, Letonya, Umman, Filipinler, K.K.T.C, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Suriye, İsviçre, Türkmenistan, Ukrayna ve İngiltere başta olmak üzere 30 dan fazla mağaza ile 264 noktada hizmet vermektedir. Sizlerde Türkiyeden dünyaya açılan bu grupta yer almak isterseniz Orka İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz.  Orka İş Başvurusu için açık olan pozisyonlar:

SATIŞ DANIŞMANI – Toptan&Perakende- Merter İstanbul (Avr.) D’S Damat

SATIŞ DANIŞMANI – İstanbul Kozzy İstanbul (Asya) D’S Damat

SATIŞ & KASA – İstanbul Merter Forum İstanbul (Avr.) Damat-Tween-ADV

MAĞAZA MÜDÜRÜ & YARDIMCISI – İstanbul Merter Forum İstanbul (Avr.) Damat-Tween-ADV

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul (Avr.) Damat-Tween-ADV

28.01.2011 İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul (Asya) Damat-Tween-ADV

KASA SORUMLUSU – Urfa City Şanlıurfa D’S Damat

SATIŞ DANIŞMANI – Afyon İkbal AVM Afyon D’S Damat

MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI – Kapadokya Forum Nevşehir D’S Damat

 

0 comments on “Orka İş Başvurusu
  1. ALPASLAN dedi ki:

    2004 yılında ıtıbaren letonya rıga da ıkamet etmekteyım.Rusca,letonca,ıngılızce dıllerıne hakımım,Letonyada acık olan pozısyonlarınızda calısmak ısterım.Kolay gelsın ıyı calısmalar dılerım.

  2. havva saygı dedi ki:

    2007.2008 Yılı arası kUTAHYA UC OF BENETTON Magazası nda satıs danısmanlıgı ve gorsellıği 2009.2013 Arası Kutahya LCW Magazalarında satıs danısmanı olarak gorev yaptım.İş degişikliği sebebi ile ayrıldım.
    Surekli iyilestirme ve geliştirme cozum ve musterı odaklı esnek ve durumsal biriyim tam zamanlı ve yarı zamanlı calısabılırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir