Yapı kredi bankası işe alım şartları

Yapı Kredi Bankası 2012 yılı personel alımlarına başladı. Yapı kredi bankası işe alım şartları arasında deneyimsiz adaylar için konulan yaş sınırı 28 olurken başvurduğu pozisyon için en az 2 yıllık iş deneyimi bulunan adaylar için yaş sınırlaması yoktur

Yapı Kredi Bankası diğer bankalardan farklı olarak üniversite mezunları için oldukça fazla stajyer kadrosu ayırmaktadır. Stajlarının Yapı Kredi Bankasında yapmak isteyen lisans öğrencilerinin staj zorunluluk belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Daha önce Yapı Kredi Bankasına başvuruda bulunup sınav yada mülakat aşamasında elenen kişiler için ise tekrar başvuru hakkı değerlendirme sonucu kendilerine iletilirken aksi belirtilmediği sürece tanınmaktadır.

Yapı Kredi İnsan Kaynakları

Yapı Kredi Bankası iş başvurusunda bulunan adayların İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi mezunu olmasını tercih etmekle beraber lisans mezunu adayların başvuruları kabul edilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen erkek adaylarda ise bunların yanı sıra askerlik hizmetini tamamlamış olmak yada en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak yer almaktadır.

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/insan_kaynaklari/main.aspx

0 comments on “Yapı kredi bankası işe alım şartları
  1. elif dedi ki:

    ben kocaeli üniversitesinde banka sigorta bölümü okumakta olan bir öğrenciyim yaz stajı için şubenizde çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir