Kategori: “bayilik verenler”

Coffee corner franchising hakkında

İtalyan tarzı pizzalarıyla Türkiye genelinde 14 ildeki restoranlarıyla 10 yıllık tecrübesi bulunan Pizza House, 2006 yılında müşterilerine farklı lezzetler sunmaya karar vererek Coffee Corner markasını yaratmıştır. Coffee Corner, 2006 yılından beri Orta Amerika’nın muhteşem lezzetlerdeki farklı kahvelerini sunmaktadır.

(daha&helliip;)

Galatasaray Store Bayilik Başvurusu

Türkiyenin en çok kupa kazanan kulübü olan Galataray UEFA Kupası, Süper Kupa, 1. Ligte 17 şampiyonluk kupası, 14  Türkiye Kupası, 10 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 5 Başbakanlık Kupası, 12 TSYD Kupası, 3 Atatürk Kupasına sahiptir. Yaşamış olduğu tarihi başarılar ve kazanmış olduğu bir çok kupa ile kendine bir çok taraftar kazandırmıştır. Yapılan bir çok ankette  Türkiyede en çok taraftara sahip takım olarak Galatasaray kulübü çıkmıştır. Sizlerde Türkiyenin en çok taraftarına sahip olan Galatasaray kulübünün lisanslı ürünlerinin satışını yaparak hem kulübe katkı sağlamak hemde kendiniz gelir elde etmek isterseniz  Galatasaray Store Bayilik Başvurusu’nda bulunabilirsiniz. Yeni açılan olan Türk Telekom Arena Stadı ile birlikte taraftarlarının ilgisinin artıığı galatasaray ürünleri yeni bir çok model ve çeşidi ile store mağazalarında yer almaya başladılar bile.

Galatasaray Store Bayilik Başvurusu için Galatasarayın kendi internet sitesi üzerinden Galatasaray Store linkine tıklayarak açılan bölümde Bayilik başvrusu butonuna tıklamanız yeterli. Gelen pencerede bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurarak gelecek cevabı bekliyorsunuz. Ayrıca sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Galatasaray kulübü ve Galatasaray Store ile ilgili olarak her türlü bilgi, soru ve görüşlerinizi ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

Patatesle Para Basmak İçin Otantik Kumpir

Ülkemizde kumpir sevenlerin ortak buluşma noktası olana Otantik Kumpir bayi sayısını artırmak için yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Franchise sistemi ile büyümeye devam etme kararı olan Otantik Kumpir bu çerçeve de yeni girişimciler aramaya başladı bile. Özellikle de alışveriş merkezi gibi ziyaretçi sayısının yüksek olduğu yerlerde çok yüksek ciro yakalayan ve “Patatesle Para Basmak İçin Otantik Kumpir” sloganı ile bayilik sistemine geçiş yapan Otantik Kumpir bayiliğini alan kişiler ise şu imkanları sunuyor; (daha&helliip;)

Topmodels Bayilik Şartları

Ülkemizde oldukça farklı bir alanda hizmet sunan ve bu farklılığı ile kısa sürede benimsenen Topmodels 2007 yılında kurulmuştur. Hobi sektöründe kumandalı  model araç satışında bulunan Topmodels francshing sistemi ile kısa sürede ülke geneline yayılmayı planlamaktadır. Hafta sonunu yada akşamlarını farklı ve zevkli bir uğraş ile geçirmek, günün yorgunluğunu atmak, derslerin ve sınavların stresinden kısa süreliğine uzaklaşmak isteyen bir hobi olan model araçların en iyi yanı yaş sınırlamasının olmamasıdır. Bu araçlar ile küçük bir çocukta yetişkin bir insanda aynı şevk ile oynayabilmektedir. Dünyanın  en iyi model araçlarını Türkiyedeki meraklılarına ulaştırmayı hedefleyen Topmodels bunun için bayilikler vermeye hazırlanmaktadır. (daha&helliip;)

Yukar k