Kategori: “İŞ ve ELEMAN İLANLARI”

Hürriyet Gazetesi İş İlanlarına Başvurun 2016

1 Mayıs 1948 tarihinde Sedat Simavi tarafından kurulan, günümüzde Doğan Yayın Holding bünyesinde bulunan günlük yayınlanan Hürriyet gazetesi iş alanlarında da oldukça başarılı oldu.

Hürriyet gazetesi iş ilanlarına başvurun 2016 yayınlamaya başladı. 1997’den itibaren yayın yapan Hürriyet gazetesi iş ilanları sayesinde hem iş hem de işçi arayanlara ilaç olmuş ve aradıklarını bulmasını sağlamıştır. Güvenilir aradığınız işleri burada bulabilirsiniz. Halkla ilişkiler, sekreterlik, aşçı, mobilya, tamir, öğretmen, doktor, hasta bakıcısı, çocuk bakıcısı ve daha yüzlerce ilan için hürriyet gazetesi almanız yeterli. (daha&helliip;)

Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.

(daha&helliip;)

Vinç Operatörü Arayanlar

Son yıllarda Vinç Operatörü arayanlar oldukça arttı. Bu sektöre olan ilginin artması ile birlikte eleman ihtiyacı da artıyor. Eğer siz de Vinç Operatörü arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Malumunuz artık internet her evde var ve iş ilanları da internet üzerinden veriliyor. Sizde ilanlarınızı vererek aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuz hiç farketmez. Yorum bölümünü kullanarak ilanınızı verebilir, arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş arayanlar da ilanlarını verebilir yada verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

ACİL VİNÇ OPERATÖRÜ ALINACAK

Lise mezunu,Vinç kullanma konusunda deneyimli, alanında en az 2 yıl deneyime sahip 20 ile 45 yaşları arasında, dikkatli, sorumluluk sahibi vinç operatörü alınacaktır. İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet edenler başvuru yapabilirler.

VİNÇ OPERATÖRÜ İSTANBUL

İstanbul trafiğine hakim, yolları çok iyi bilen, en az 3 yıl deneyime sahip, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden vinç operatörü arıyoruz. İlgilenenler bize ulaşabilirler.

Aytaç Gıda / Satış şefi

Firma Hakkında Bilgi: “ A Kalite” sloganı ile üretime başlayan ve her alanda bu slogana sadık kalarak kısa sürede geniş bir tüketici kitlesi edinen Aytaç Gıda ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Aytaç insan kaynakları İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak Bursa ve Yalova illerinde ki satış organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere satış şefi pozisyonu için alımlad bulunulacağını duyurdu. (daha&helliip;)

KATALOG ARAYANLAR

Sitemiz aracılığı ile katalog arayanlar buraya. Sizler için bahsedeceğimiz kataloglar AVON KATALOĞU,ORİFLAME KATALOĞU ve FARMASİ KATALOĞU ile EROL MARKETİNG KATALOĞU dur.

Sizlerde sitemizde arama çubuğu vasıtası ile bu kataloglara ilişkin bilgileri edinebilir ücretsiz katalog başvurusunda bulunabilrsiniz. (daha&helliip;)

AMASYA ELEMAN ARAYANLAR

Amasya eleman arayanlar amasya ilimizde eleman arayan siz işverenlerimiz için sitemizde  hazırlamış olduğumuz bir sayfadır. Sitemiz var olan sayfalarını her gün hic aksatmadan  düzenli bir şekilde günceller ve yeniler. Üstelik İlk bırakılan ilandan son bıraılan ilana kadar gösterilen sayfalarımıza  ilan bırakmak ücretsiz’ dir. Tamam da nasıl ilan bırakacağız diye soruyorsanız  Amasya  elaman arayanlar sayfamıza ilan bırakmak çok kolay. İddaa ediyoruz ki sitemize bir kez ilan bıraktığınız ve ilan bırakarak eleman bulmanın kolaylığını bizimle yaşadıktan sonra her eleman arayışınızda ilk ve tek tercihiniz biz olacağız. Gelelim ilanlarınızı nasıl bırakacağınıza; öncelikle aşağıda yer alan yorum kısmından firma yada şahıs bilgilerinizi giriniz. Daha sonra sektörünüzü ve aradığınız pozisyon ve istediğiniz elemana ait bilgileri giriniz. (daha&helliip;)

Eleman Arıyorum İstanbul

İstanbul ülkemizin en kalabalık ve iş gücü yüksek şehri. İstanbulda hizmet vermekte olduğunuz iş yerleriniz ve kurumlarınız için çalışan ihtiyacınız bulunuyor ise hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ÜCRETSİZ olarak ilan verebilir ve aradığınız elemanı hemen bulabilirsiniz. Eleman Arıyorum İstanbul sayfamız üzerinden ilanlarınız her gün yüzlerce kişiye ulaşır. Sayfamıza ilan vermek için yapmanız gereken tek şey yorum bölümünden aşağıda yer alan örnek ilan metinlerimize benzer formatlarda oluşturmuş olduğunuz ilanlarınıza iletişim b (daha&helliip;)

Eleman Elektronik Bolu

Boluda bakım ve onarım hizmeti sunmakta olduğumuz elektronik servis bünyemizde usta ve kalfa olarak görevlendirilmek üzere asgari 2 yıllık iş deneyimine sahip olan, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, tercihen B tipi sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, 45 yaşını aşmamış, uzun süreli çalışmak isteyen bay adaylar aranmaktadır.

Ayrıca yetiştirilmek üzere deneyimli yada deneyimsiz olan 17 yaş ve üstü çırak aranmaktadır. İlgilenen adayların iş başvurusu için farukdogramaci81@hotmail.com adresine CV lerini yollamaları gerekmektedir.

Elektrik Elektronik Montaj Elemanı (daha&helliip;)

Eleman İlanları Sincan İlan

Ankaranın en güçlü sanayi bölgelerinden biri olan ve sanayi sitesi ile bir çok kişiye istihdam kaynağı sağlayan Sincan için oluşturmuş olduğumuz Eleman İlanları Sincan İlan sayfamızdasınız. Sayfamız üzerinden ücretsiz olarak hemen üye olmadan ilan verebilirsiniz.  Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, çalışma koşullarınızı ve aradığınız eleman ile niteliklerini içeren ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterldiri.  İlanlarınıza mutlaka iletişim bigilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Satış Temsilcisi (daha&helliip;)

Eleman Arıyorum İzmir

İzmirde hizmet vermekte olduğumuz A tipi sigorta acentemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere, bilgisayara hakim olan ve özellikle MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, ikili ilişkilerde başarılı, güler yüzlü, işlerini düzenli olarak gerçekleştirecek organizasyon yeteneğine sahip olan, ekip çalşımasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyumlu, özverili, asgari ücret+yol+yemek imkanları ile çalışacak 35 yaşını aşmamış bayan personel aramaktayız. Başvurularınız için mail adresimiz info@ozbersigorta.com. Başvurusu uygun adaylar tarafımızdan mülakata davet edileceklerdir.

Danışma/Resepsiyon (daha&helliip;)

Yukar k