Kategori: “Bankalar Personel alımı”

Acil Nakit Verilir Ekim Ayı İçinde Ulaş

https://www.acilnakit.gen.tr/ Düzenli bir işte ücretli olarak çalışıyor, emekli yada kendi işinizin patronu olmak zorundasınız ve bunları kanıtlayacak evrakları ilgili kuruma sunmak durumundasınız. Daha sonra banka kurumlarına ait geçmişinizin oldukça düzenli olması gerekmektedir. Eğer bütün bu şartlardan birine bile uyum sağlayamıyorsanız bankaların kapıları size sonuna dek kapanmakta ve başvuru sonucunuz “olumsuz” cevabı almaktadır. Her ne kadar banka kurumlarına ait sayı ülkemizde oldukça fazla olsa da istisnalar hariç genellikle tüm kurumlarda aynı şartlar geçerli olduğundan hiç birinden kredi olanağınız sağlanamamakta ve “kredim çıkmıyor” sözü ile baş başa kalmaktasınız. (daha&helliip;)

Komisyonla Kredi 2019

Bilgi ve iletişim: https://www.komisyonlakredi.com/ Bildiğiniz gibi bankalar kredi verme koşullarını gün geçtikçe sıkılaştırmaya başladı. Ve bu nedenle vatandaşlar büyük ölçüde zarar gördü. Bankalar günlük hayattaki borçlarınızı büyük ölçüde hafifletiyor gibi görünse de, aslında bu durum tam da böyle değildir. Çünkü bankalardan kredi almak yüksek faiz oranlarını ödemek ve asla borcu tam olarak bitirememek anlamına gelmektedir. Tam da bu yüzden firmamız bir kredi şirketi olarak sizlere hizmet vermeye başladı.

Kredi Komisyoncuları

Bizler sizlere hiçbir şart sunmadan, faizsiz ve kefilsiz olarak kredi olanağı sunuyoruz. Bunun karşılığında sizden aldığınız kredi miktarının %20’si oranında bir komisyon alıyoruz. Başka da hiçbir şartımız yoktur. Üstelik aldığınız kredileri istediğiniz taksit miktarlarına böldüğümüz için, asla ödeme sıkıntısı da yaşamıyorsunuz.

Kredi Çeken Komisyoncular

Eğer tüm bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçmektir. Kendinizle ilgili ön bilgilerinizi mesaj yoluyla bizlere ulaştırın ve durumunuzu değerlendirip size dönüş yapalım. Senet karşılığında da ihtiyaç duyduğunuz parayı size ulaştıralım. İşte sistemimiz bu kadar basit ve oldukça hızlıdır.

Üniversite Öğrencilerine Kredi Verilir

Bu ilanımızda üniversitelilere özel bir ilandır. Üniversite öğrencilerden gelen yoğun talep üzerine özellikle yurt borcu, ev kirası borcu ve kredi kartı borcu olan bursu kesilen ve değişik nedenlerle paraya ihtiyacı olan üniversite öğrencilerinin taleplerini inceledik ve kredi veren bir yer aracılığı ile üniversiteler için kredi imkanı sağlamayı düşünüyoruz. İsim şehir telefon bilgisiyle birlikte

İletişim bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz talebinizi açıkça iletiniz. Sadece istediğimiz düzgün bir türkçe ve imla kurallarına dikkat ederek yazmanız daha sonra okumakta güçlük çekiyoruz. (daha&helliip;)

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

İrtibat adresimiz: http://www.kredinizibizcekelimsizodeyin.com  Bankalardan kredi almak istiyorsanız ön ödeme almadan önce banka krediniz çıkartılır daha sonra komisyon alınır şeklinde işlem yapmaktadır. Kredi çıkartmadan önce kredi notu yükseltme işleminiz yapılarak kredi çekmeniz garantiye alınır. (daha&helliip;)

Borç Kapatma Kredisi için İletişim Kurun

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi alabilmeniz için firmamıza kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu bir prosedür niteliğindedir. Çünkü firmamız bugüne kadar firmamıza başvuru yapan kişilerin neredeyse hiçbirini eli boş göndermemiştir. Yani bankaların sizlerden talep ettiği hiçbir şartı sizlerden istemiyoruz. (daha&helliip;)

Komisyonla 70.000 TL kredi

Direkt iletişim kurabilir veya sorularınızı iletebilirsiniz.Bilgi ve iletişim adresi: https://www.komisyonlakredi.com/ Komisyonla kredi almak isteyenler için doğru adres burasıdır. Bunun dışında gördüğünüz diğer adreslere itibar etmeyiniz. Önden ödeme isteyenlere para vermeyiniz. (daha&helliip;)

Türkiye’de Off-Shore Bankacılık

Türkiye’deki Off-Shore bankacılıktan söz etmeden evvel Off-Shore bankacılığın ne olduğundan bahsetmek daha mantıklı olacaktır. Off-Shore bankacılığın bir diğer adı da Kıyı bankacılığıdır. Serbest bankacılık olarak basitçe tanımlayabiliriz. Tabii ki detaya indiğimizde durum daha farklıdır. Ülkeler, kendi sınırlarının dışında da fon sağlamaktadır. Bu fonların yine ülkenin dışarısında kullanılmasını hedefleyen bankacılık türüdür. Bu nedenle de bununla ilişkili olan hiçbir yasa, yönetmelik ve benzer resmi düzenlemelerin hiçbiri de bu aktiviteleri etkilememektedir. Zaten bu sebeple serbest bankacılık olarak tanımlanabilmektedir. (daha&helliip;)

2017 Halkbank Personel Alımı- 1000 KİŞİ

Ülkemizdeki üç kamu sermayeli bankadan biri olan Halk Bankası pek çok kişinin çalışma olanakları olarak hayallerini süslemek ile beraber “Halkbank personel alımı 2017” başlıklı açıklamalarında çeşitli kadro ve pozisyonlarda 1000 adet personel alımı yapılacağı dile getirilmiştir. Bu durum pek çok işsiz kişi için son derece güzel bir haber olmak ile beraber bahsi geçen bu geniş kapsamlı alımın 2017 yılının Mart ayına kadar gerçekleşeceği de ayrı bir müjdeli haber olmuştur.

Her yıl yapmakta oldukları oldukça fazla sayıda eleman istihdamı ile adını sıkça duyuran ve belirtildiği gibi bünyelerinde çalışmakta olan personellerin tümüne sunmakta oldukları imkanlar ile pek işsizin ya da daha bir iş arayan kişinin hayallerini süslemekte olan Halk Bankası bu yıl da yapacağı personel alımlarına ilişkin duyuru ile dikkatlerini üzerine çekmiştir. Henüz detayları ve başvuru şartları net bir şekilde açıklanmamış olan bu eleman alım süreci ile alakalı olan belli başlı detayları ise adı geçen bankanın genel müdürü olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu açıklamıştır. Yapılmakta olan bu açıklamaya göre söz konusu olan alın ile alakalı bazı bilgiler şunlardır;

 1. Bahsi geçen bu 2017 eleman alımı projesi kapsamında en geç Mart ayına kadar başvuru sürecinin başlatılması planlanmaktadır,
 2. İstihdam edilecek olan eleman sayısı ise bu bankada çalışmak isteyen kişiler için son derece umut verici olmakta ve 100 kişinin işe alınması planlanmaktadır.
 3. Eleman alımı gerçekleşecek olan görevler ve pozisyonlar ile alakalı olarak da açıklama yapılmış olmak ile beraber en çok dikkat çekenleri şunlardır;
 4. Müfettiş yardımcısı,
 5. İç kontrolör yardımcısı,
 6. Uzman yardımcısı,
 7. Bilgi teknoloji uzman yardımcısı ve
 8. Servis görevlisidir.

Bu görevler ve pozisyonlar dahilinde alınacak olan bin adet personel için farklı farklı şartlar ve özellikler talep edilecek olup bu detaylar başvuru süreci başladığı zaman açıklanacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve söz konusu olan başvuru sürecini takip etmek için adı geçen bankanın resmi internet sitesini takip etmek faydalı olacaktır.

PTT 2500 Personel Alımı Başvuru Şartları

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı sayın Ahmet Arslan, adı geçen bakanlığa bağlı olarak hizmet veren ülkemizin en stratejik kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı yani kısa adı PTT’ye 2017 yılı içerisinde 2 bin 500 adet personel alınacağını açıklamış söz konusu olan bu açıklama işsiz olan ya da daha iyi bir işe girmek için fırsat arayanlar için büyük bir müjde olmuştur. PTT 2500 personel alımı başvuru şartlarına yönelik olarak açıklamalarda bulunulmuş olmak ile beraber bu kapsamda alımı yapılacak olan ilk beş yüz kişi başvuru süreci başlamış bulunmaktadır.

Hali hazırda başvuruları başlamış olan bu büyük personel istihdamına yönelik detaylar ise şu şekildedir;

 1. Söz konusu olan bu ilana yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler başvuru yapabilmektedir,
 2. Yaş sınırı olarak en az on sekiz en çok otuz beş yaşında olmak gerekmektedir,
 3. Başvuru yapacak olan erke adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak,
 4. Gişe ve Büro Memuru görevleri için başvuracak olan kişiler için 2016 KPSS’den en az 70 puan almış olmak,
 5. Yine aynı kadroya başvuru yapabilmek için kurum tarafından başvuru formunda belirtilmekte olan dört yıllık lisansa programının herhangi birinden mezun olmak,
 6. Dağıtıcı kadroları için başvuru yapmak isteyen kişilerin yine söz konusu olan formda belirtilmekte olan iki yıllık ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve 2016 yılındaki KPSS’den en az 60 puan almış olmaktır.
 7. Yine aynı kadro için B sınıfı ve A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak,
 8. Başvurular ise 13 Şubat- 18 Şubat 2017 tarihleri arasında PTT’ye ait olan resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
 9. Yapılacak olan eleme sürecinde KPSS puanı itibari ile ilk iki binlik dilime girecek olan kişiler sözlü sınava çağırılarak bu aşamada tekrardan bir eleme sürecine tabii tutulacaktır. Asıl olarak kazananlar bu sözlü sınav sonrasına belli olacaktır.
 10. Alım yapılacak olan kadroların tümü İstanbul’da bulunmakta olup kazanan kişiler belli bir süre boyunca bu ilde çalışmak zorunda olmaktadır.

Müşteri Temsilcisi Arayan Bankalar

Bankalar belirli dönemlerde personel alarak bankalarını geliştirme yolun gitmektedirler. Yıl içerisinde pek çok banka personel alacağına dair ilanlar vermekte bankalara başvurmak isteyen kişiler de bu ilanlar doğrultusunda bankalara iş başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankaların müşteri temsilciliği pozisyonlarına başvuru yapan kişiler bir değerlendirmeye tabi tutulmakta mülakat ve sınavları geçerlerse bankaların müşteri temsilciği pozisyonlarında görev almaktadır. (daha&helliip;)

Yukar k