Kategori: “Müzik”

Star Tv Evleneceksen Gel Başvurusu

Son yıllarda evlenme programlarının sayısı oldukça arttı. Evlenmek isteyenlerden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan programlar ise fazlası ile ilgi görüyor. İşte o programlardan biri de Stat Tv’de yayınlanan evleneceksen Gel programı olup, Star tv evleneceksen gel başvurusu yaparak sizde evliliğe bir adım atabilirsiniz. Gencinden yaşlısına kadar herkesin katılabildiği bu programda şuana kadar pek çok kişi aradığını buldu ve evliliğe adım attı. (daha&helliip;)

Aileler Yarışıyor Yarışma Başvurusu

Aileler Yarışıyor yarışma programını daha önce Erol Evgin’in sunumuyla izlemiştik.Sonrasında Demet Akbağ ve Beyazıt Öztürk’de bu proramın sunuculuğunu yapmışlardı.
Şimdilerde ise yeniden  TRT 1’de yayınlanan yarışma bu kez Ufuk Özkan’ın sunumuyla karşımıza çıktı.Uzun zamandır ekranlarda olmayan yarışma izleyenleri tarafından oldukça özlenmiş ve bekleniyordu.Ekranlar karşısında yeniden canlanması sevenlerini epey sevindirdi.Efsane haline gelen yarışma yine aynı formatıyla tam gaz devam ediyor.2 aile 5 kişilik ekiple katılıyorlar.Her soruda iki aileden birer kişi sunucunun yanına geliyo ve sorulan soruya verilmiş en popüler cevaplar aranıyor.Daha önce 100 kişiye sorulmuş olan sorulara verilen en popüler cevapları bulan o etapta puan alıyor.
Bütün etaplar boyunca en yüksek puanı alan aile finale yükseliyor.Finalde aileden 2 kişi seçiliyor ve sorulan 5 soruya verilen cevaplarla toplam da 200 puan almaları gerekiyor.Eğer 200 puanı alırlarsa büyük ödülün sahibi oluyorlar.Hem eğlenceli hem de kazandıran yarışma programı Aileler Yarışıyor ailece oturup izlenecek formatta olduğu için büyük beğeni kazanıyor.TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan yarışma ‘ya siz de aileniz ile katılarak büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.TRT 1 kendi sitesi üzerinden Aileler Yarışıyor başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Yukar k