Kategori: “iş başvurusu”

Garanti Kariyer İş Başvurusu

http://www.kredivar.net/category/bankalar/garanti kariyer iş başvuruları ile alakalı bakabilirsiniz. Türkiye genelinde giderek büyüme göstermekte olan,faaliyet alanı oldukça geniş,müşteri sayısı giderek artış göstermekte olan bir kurum olarak bilinen Garanti Bankası büyümekte olan şubeleri ve alanları için her daim personel istihdamında bulunma ihtiyacı içerisindedir. Sürekli gelişme göstermekte olan iş alanları ve çeşitlenen bölümleri doğrultusunda süreklilik arz eden personellere ulaşım sağlamak için çeşitli iş ilanları sitelerini kullanarak personel talebi özelliklerini ve işin şartlarını belirtir nitelikte ilanlar vermektedir

Özellikle üniversite öğrencilerine part time olarak,yeni mezun olmuş ve deneyimli kişilerede tam zamanlı bölümlerde iş olanağı sağlayarak ilgili ilanları yakından takip edebilmek adına yapılan çalışma doğrultusunda Garantili Kariyer veritabanı oluşturulmuştur. Garantili Kariyer’e giriş yapabilmek adına banka kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile giriş yapılarak üye olmak istiyorum formuna tıklandıktan sonra açılan sayfada Uyruk,TC Kimlik numarası,Ad,Soyad,Doğum tarihi,Cinsiyet,Medeni Durum,Askerlik durumu,Tecil tarihi,Yaşadığınız il,yaşadığınız ilçe,cep telefonu numarası,E-Posta Adresiniz,Kullanıcı adı,Şifre ve bize nasıl ulaştınız sorularına cevap vererek üyelik işlemini tamamladıktan sonra,üye adınız ve şifreniz ile giriş yaparak gerekli iş başvurularına göz atabilir kendi kriterlerinize uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Böylelikle hem Garanti şubesi bünyesinde yapılmış olan bir uygulama doğrultusunda başvuru olanağı sağlamış olur,hemde daha sıcak temas ile işe alım işlemine diğer siteler aracılığı ile başvuruda bulunan kişilerden bir adım önde olma şansını yakalamış olursunuz. Örenğin şimdilerde yayında olan Üniversite öğrencilerine uygun telefon bankacılığı müşteri temsilcisi gibi ilanlara garantili kariyer sitesinden kolaylıkla başvuruda bulunabilmektesiniz. Yeni mezunlar için ise Müfettiş yardımcısı,Bilgi sistemleri denetçi yardımcısı,gişe asistanı gibi eleman alım ilanları mevcuttur.

İş Başvurusu Mail Örneği

İnternet üzerinde çok sayıda iş başvurusu maili örneği bulabilirsiniz. Bu örnek içerisinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri, bu mail örneklerinin mantığını kavramanız. Bulduğunuz örnekleri birebir yazmanız, özellikle değerli bir kuruma başvuru yapıyorsanız sıkıntı yaratacaktır. Sonuç olarak, sizin internet üzerinden yaptığınız araştırmayı, şirket yetkilileri de yapabilecektir. Bu da sizin yaratıcı olmadığınız konusunda ortalam fikir oluşturulmasına neden olabilir. (daha&helliip;)

İş Bankası İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en köklü bankası olma özelliği taşıyan İş Bankası iş başvurusu personel alımı tüm hızıyla devam ediyor. İş Bankası bünyesinde çalışmak isteyenler iş ilanlarını takip ediyor ve uygun pozisyona iş başvurusu yaparak kariyer hayallerini gerçekleştiriyor. Eğer siz de İş Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası en çok tercih edilen bankalar arasında ilk sırada yer almakta olup, iş imkanı bakımından da en fazla personel alımı yapan bankadır. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan İş Bankası, hem ülkemiz ekonomisine, hem de iş istihdamına katkılarına devam etmektedir.

İş Bankası şuanda birçok pozisyon için sınav tarihlerini belirledi. Hem sınav tarihleri hem de başvuru koşulları kendi sayfasında yayınlanıyor. Şuanda Uzman yardımcısı alımı (07.09.2015 ve izleyen günler), Sistem uzmanı alım sınavı(03.10.2015), İstanbul Memur alım sınavı (09.09.2015 ve 16.09.2015), Ankara memur alımı Çağrı merkezi( 06.09.2015), Diyarbakır Bölge memur alım sınavı (06.09.2015),Mimar alımı, İstanbul erkek özel güvenlik görevlisi alım sınavı (03.09.2015), erkek özel güvenlik görevlisi alımı sınavı (10.09.2015) ve Şöför alım sınavı( 11.09.2015) yapılacaktır. Bu pozisyonlar için siz de başvuru yapabilirsiniz. İlanlar ve detayları bankanın kendi web sitesinde yayınlanmaktadır.

Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.

(daha&helliip;)

Oyunculuk Başvurusu-Oyuncu Arayan Diziler

Oyuncu olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Öyle ki; günümüzde sayısız dizi olup, o dizilerde oynayacak oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Ajanslar internet üzerinden oyuncu aradıklarını belirten ilanlar veriyorlar ve oyuncu olmak isteyenler bu ilanlara iş başvurusu yaparak oyuncu olma şansını yakalıyorlar. Üstelik sadece dizilerde değil, reklamlarda, sinema ve Tiyatro gibi alanlarda da oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Eğer siz de oyuncu olmak istiyorsanız oyunculuk başvurusu-oyuncu arayan diziler başlığımız altında kendi ilanınızı verebilirsiniz. Öyle ki; şuanda pek çok dizi oyuncu arıyor.

(daha&helliip;)

Tai İş Başvurusu

Havacılık sektörünün önemli isimlerinden biri olan Tai iş başvurusu yapmak ister misiniz? 1984 yılında kurulan Tai, kurulduğu günden bu yana pek çok projeye imza atmış ve her birini de başarı ile tamamlamıştır. Havacılık sektörüne dair ihtiyaç duyulan her türlü ihtiyacı karşılamak amacı ile hizmet veren Tai, insansız hava uçağı projesi ile de adından sıkça söz ettirmktedir. Tai, sadece ülkemizde değil yurt dışında da pek çok faaliyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir. (daha&helliip;)

İzdeniz İş Başvurusu

İzdeniz yolcu ve araç taşımacılığı yapmaktadır. İzmir’de hizmet veren İzdeniz, günde 202 sefer yaparak kaliteli hizmet sunmaktadır. Günde yaklaşık olarak 50 Bin kişi ve 1.300 araç ile seferlerine devam eden İzdeniz, günden güne kapasitesini büyüterek İzmirlileri memnun etmektedir. İzdeniz şuanda Büyükşehir Belediyesine ait 4 yolcu gemisi ile 2 araba vapuru, 18 yolcu motoru ve 1 arabalı vapur olmak üzere 25 gemisi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca, İzdeniz yaptığı personel alımları ile de ülkemiz iş istihdamına katkı sunmaktadır. İzdeniz iş başvurusu yapmak için firmanın kendi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

(daha&helliip;)

Gardiyanlık Başvurusu Nereden Yapılır

Gardiyan olmak isteyenler için Gardiyanlık başvurusu nereden yapılır anlatmak istiyoruz. Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da Gardiyan alımları devam ediyor. Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 2015 yılında 25 Bin Gardiyan alımı yapılacak. Gardiyanlık için başvuruda bulunmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları,25 yaşından gün almamış olmaları,erkeklerde 1,72 cm boy, bayanlarda 1,65 boyunda olmak, Güvenlik soruşturmasında olumsuz bir durumu olmamak, merkezi sınavda en az 70 almak,sağlık durumu iyi olmak, seçme sınavlarında başarılı olmak ve Polis eğitim kurumlarında en az 4 ay mesleki eğitimini ve 2 ay staj eğitimini başarı ile tamamlamak gerekmektedir.

(daha&helliip;)

Limak Kamyon Şöförü Başvurusu

Son günlerde 3. Havalimanı olan Limak ile ilgili pek çok habere rastlıyoruz. İnşaatı devam eden Limak Havalimanı için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Çalışmalar sona erdikten sonra Limak Havalimanı için 120 Bin kişiye ihtiyaç duyulacak. Yapılacak olan bu alım için şimdiden iş başvuruları başladı. Özellikle Limak kamyon şöförü başvurusu oldukça fazla olup, hatta bu iş için biraz sıkıntılar yaşanmıştı. Havalimanı inşaatı için 300 adet ağır taşıt alındı ancak bu taşıtları kullanacak kamyon şöförü bulunamadı. Bu anlamda oldukça sıkıntı yaşandı ve acil kamyon şöförlerine ihtiyaç duyuluyor. Hatta yurtdışından kamyon şöförü getirildi ve inşaat çalışmalarına hız verildi .

(daha&helliip;)

Limak 3. Havalimanı İş İlanları Başvurusu

3. havalimanı olarak adını duyduğumuz Limak havalimanı için toplam da 120 Bin kişi istihdam edilecek. Limak Havalimanı’nın ihalesi 3 Mayıs’ta yapılacak ve dünyada bir ilke imza watarak 150 Milyon yolcu kapasitesine sahip olacak. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana adından sıkça söz edilen Limak Havalimanı Türkiye’yi 2023 hedefine taşıyacak. Limak 3. havalimanı iş ilanları başvurusu için ise gün sayılıyor. Dünyanın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyan Limak tamamlandığında uzaydan dahi görülebilecek. Tamamen bittiğinde ise 120 Bin kişiye iş imkanı sağlayacak. Ülkemiz iş istihdamı için büyük bir adım olan Limak Havalimanı için iş başvuruları şimdiden başladı.

(daha&helliip;)

Yukar k