Kategori: “eleman arayanlar”

Pilotaj Kursları ve Ücretleri

Pilotaj kursları nedir? Pilotaj kurslarının amacı, gelişen ve büyüyen havayolu ulaşım sektöründe, sivil pilot olarak, gerekli istihdamın sağlanması amacıyla açılan kurslardır. Türk Hava Yolları’nın yanı sıra, pek çok özel şirket tarafından da kurs hizmeti verilmektedir. Pilotaj kursları ve ücretleri, kursun verildiği şehre, kursun süresine ve kursta kullanımın öğrenileceği hava aracının donanımına göre değişmektedir.

Neredeyse tüm büyük şehirlerde bu kurslara ulaşabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere, yaklaşık 10 büyük şehirde bulunan kurslar için başvuru dönemleri önümüzdeki aylarda başlayacak. Kurs süreleri ise, en az 3 ay olarak belirleniyor. Uzmanlığını alacağınız lisansa göre de yine sürelerde değişimler olabiliyor. (daha&helliip;)

Thy Personel Alımları 2015

1933 yılında kurulan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana yolcuların güvenli bir şekilde yolculuklarını tamamlamaları için hizmet veren Thy, 1980 yılında büyüme sağlayarak bugün ki başarısını yakalamıştır.

Yolculuk yapmak için en çok tercih edilen hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları, sürekli kendini yenileyerek her yıl biraz daha büyümüş ve bu büyüme planları doğrultusunda personel alımları yapmaktadır.

Thy personel alımları 2015 yılında da devam etmekte olup, açık pozisyonlar oluştuğu anda kendi web sitesinde iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Thy personel alımları için şuanda aktif iş ilanları bulunuyor. Türk Hava Yolları şuanda Pilot, tecrübeli kabin memuru,Alanında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyor.

İlgili iş ilanları Türk Hava Yolları’nın kendi sayfasında yayınlanmakta olup, aranan şartlar ve başvuru linki de sayfada yer almaktadır. Kendinize uygun pozisyona iş başvurusu yaparak sizde Türk Hava Yolları bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz..

Kasiyer Arayan Mağazalar

Mağazacılık sektörünün olmazsa olmazlarından olan kasiyer iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kasiyer arayan mağazalar her gün yeni bir iş ilanı ile karşımıza çıkıyorlar. Eğer siz de kasiyer olarak bir mağazada çalışmak istiyorsanız sayfamız bu anlamda en doğru tercih olacaktır. Yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak oluşturabilir, aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Özellikle kasiyer arayan mağazalar ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara daha kolay ulaşabilirler. (daha&helliip;)

Gözetmen Arayan Dershaneler

Bildiğiniz gibi ÖSS,LYS gibi sınavlarda yada dershane sınavlarında gözetmenlere ihtiyaç duyuluyor. Öyle ki; bir sınıfta bazen en az 3 Gözetmen görev alıyor. Bu yüzden Gözetmenlik mesleği oldukça favori mesleklerden olup, eğer sizde Gözetmenseniz verilen iş ilanları aracılığı ile iş bulabilirsiniz. Ayrıca, Gözetmen arayan dershaneler de ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak iş arayan Gözetmenlere ulaşabilirler. İnternet üzerinde hergün yeni bir iş ilanına rastlamak mümkün. (daha&helliip;)

Vinç Operatörü Arayanlar

Son yıllarda Vinç Operatörü arayanlar oldukça arttı. Bu sektöre olan ilginin artması ile birlikte eleman ihtiyacı da artıyor. Eğer siz de Vinç Operatörü arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Malumunuz artık internet her evde var ve iş ilanları da internet üzerinden veriliyor. Sizde ilanlarınızı vererek aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuz hiç farketmez. Yorum bölümünü kullanarak ilanınızı verebilir, arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş arayanlar da ilanlarını verebilir yada verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

ACİL VİNÇ OPERATÖRÜ ALINACAK

Lise mezunu,Vinç kullanma konusunda deneyimli, alanında en az 2 yıl deneyime sahip 20 ile 45 yaşları arasında, dikkatli, sorumluluk sahibi vinç operatörü alınacaktır. İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet edenler başvuru yapabilirler.

VİNÇ OPERATÖRÜ İSTANBUL

İstanbul trafiğine hakim, yolları çok iyi bilen, en az 3 yıl deneyime sahip, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden vinç operatörü arıyoruz. İlgilenenler bize ulaşabilirler.

Sakarya Rehberim İş İlanları

Eğer iş yada eleman arıyorsanız Sakarya rehberim iş ilanları başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Sakarya Rehberim Eleman

Sakarya’da ikamet edenler için oluşturduğumuz sayfamız üzerinden hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilanlarını bırakarak birbirlerine ulaşabilirler. Yorum bölümüne giderek ilanınızı yazdıktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz. İster iş arayan olun ister eleman arayan, verdiğiniz ilanlar sayesinde aramalarınıza kısa sürede son verebilirsiniz.

REYON GÖREVLİSİ ARANIYOR

Marketlerimizde görevlendirmek üzere reyon görevlileri alınacaktır. Deneyimli, 8 saat ancak vardiyalı sistem ile çalışacak, daha önce markette çalışmış olan bay/bayan herkes iş başvurusu yapabilir. Antalya Merkez’de oturanlar başvuru yapsınlar.

GIDA MÜHENDİSİYİM İŞ ARIYORUM

Gıda Mühendisiyim ve yeni mezunum. Henüz çalışmıyorum. Ankara’da ikamet ediyorum. Mesleğimi çok seviyorum ve eğer iş bulabilirsem bu benim ilk işim olacak. Gıda Mühendisi arayanlar lüten bana ulaşsınlar.

Kepçe Operatörü Arayanlar

Kepçe operatörlüğü hem zor hem de en gözde mesleklerden biridir. Öyle ki; kepçe operatörü işi arayanlar iş ilanlarını takip ederek iş bulmaya çalışıyorlar. Bunun dışında kepçe operatörü arayanlar da iş ilanlarını yayınlayabilir, iş arayanlara imkan tanıyabilirler. Her iki tarafta sayfamız üzerinden birbirlerine ulaşabilirler.

Kepçe Operatörü İş İlanları

(daha&helliip;)

Doğan Haber Ajansı Editör

Doğan Haber Ajansı Editör alımı için, Üniversitelerin iletişim fakültelerinden mezun,basın kuruluşlarında daha önceden görev almış, deneyimli, çözüm üretici, kendisine güvenen,iletişim yönü kuvvetli,sigara kullanmayan,Ms office programlarına hakim,araştırma,istihbarat toplama gibi alanlarda gerekli kaynaklara erişebilecek

Doğan Haber Ajansı, 1999 yılında kurulmuş olup, Hürriyet Haber Ajansı ve Milliyet Haber Ajansı’nın birleşmesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Doğan Grubu’na ait bir ajans olarak çalışmalarını sürdüren Doğan Haber Ajansı, şuanda Kanal D,Star TV, Milliyet,Hürriyet,Star Gazetesi gibi yayın organlarını da içinde barındırmaktadır. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hızlı bir büyüme göstermiş ve bugün Türkiye’nin en büyük haber ajansları arasında ilk sırayı almıştır. (daha&helliip;)

İthalat İhracat Sorumlusu İş İlanları

Sayfamız sizlere en iyi işi ve elemanı bulmanız için oluşturulmuş olup, kendi iş ilanlarınızı yayınlamanız için hizmet vermektedir. Eğer iş veya eleman arıyorum diyorsanız İthalat İhracat sorumlusu iş ilanları başlığımız altında ücretsiz ilan verebilir, arama yapabilirsiniz. Eğer bu alanda çalışıyorsanız ve iş yada eleman arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamızda bulunan yorum bölümünden ilanlarınızı verebilir, birbirinize ulaşabilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilan vererek arama yapabilirler. İlanlarınızı istediğiniz detaylar ile oluşturduktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Forklift Operatörü İş İlanları

Sayfamız aracılığı ile aradığınız forklift operatörünü ve Forklift operatörü işini kısa sürede bulabilirsiniz. Yapmanız gereken Forklift Operatörü iş ilanları başlığımız altında iş ilanlarınızı yayınlamaktır. İlanlarınıza yaşadığınız şehri, varsa deneyimlerinizi, aradığınız kriterleri ve iletişim bilgilerinizi yazarak yayınlamaktır. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız tamamen ücretsiz olup, üyelikte istemiyoruz. Hemen ilanınızı vererek aradığınız forklift operatörünü yada forklift operatörü işini bulabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Yukar k