Kategori: “yurtdışı iş ilanları”

Tüvasaş işçi Alımı 2016

İş arayan kişilere belki de bir fırsat olacak ilanlar verilmeye devam ediyor. Türkiye vagon sanayi TÜVASAŞ tarafından yayınlanan personel alım ilanı ile lise mezunu 27 daimi işçi alımı yapacağını duyurmuştu.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş Genel Müdürlüğü TÜVASAŞ tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile sürekli işçi pozisyonunda toplam da 27 kişi alınacağını duyurdu. İşçi alımları ortaöğretim yani lise düzeyinde olmakta ve bu kişiler arasından seçilmektedir.

TÜVASAŞ daimi işçi alımı KPSS sonuçlarına göre kişileri yerleştirmeyi planlamaktadır. KPSS sınavına girerek en az 60 puan alan kişilerin başvurması gerekmektedir. Başvurular Sakarya İŞKUR yada İŞKUR internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜVASAŞ daimi işçi alımı için adayların başvuruları incelenerek kişilerin olumlu sonuçlar alması halinde sonuçlanan adaylar sözlü sınav ile bir geçitten daha geçecektirler. Sözlü sınav TÜVASAŞ tarafından yapılarak sonuçlar TÜVASAŞ tarafından açıklanacaktır. TÜVASAŞ sürekli işçi alımı için belirlenen başvuru tarihi 28 Aralık 2015 tarihinde başlayarak ilan metnine göre son başvuru tarihi 13 Ocak 2016 olarak belirtilmiştir.

Vize Talep Dilekçesi Örneği

Vize talep dilekçesi örneği aşağıda ki yazımızdan öğrenilecektir.

Vize alabilmek için seyahat sigortası, otel rezervasyonu ve uçak biletli rezervasyon belgeleri gerekmektedir. Vize almak isteyen kişinin mesleğini belgeleyen meslek ve kazanç bilgilerine ait evrakları, çalışanlardan ise maaşının belirtildiği bordro istenmektedir. (daha&helliip;)

Vinç Operatörü Arayanlar

Son yıllarda Vinç Operatörü arayanlar oldukça arttı. Bu sektöre olan ilginin artması ile birlikte eleman ihtiyacı da artıyor. Eğer siz de Vinç Operatörü arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Malumunuz artık internet her evde var ve iş ilanları da internet üzerinden veriliyor. Sizde ilanlarınızı vererek aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuz hiç farketmez. Yorum bölümünü kullanarak ilanınızı verebilir, arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş arayanlar da ilanlarını verebilir yada verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirler.

ACİL VİNÇ OPERATÖRÜ ALINACAK

Lise mezunu,Vinç kullanma konusunda deneyimli, alanında en az 2 yıl deneyime sahip 20 ile 45 yaşları arasında, dikkatli, sorumluluk sahibi vinç operatörü alınacaktır. İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet edenler başvuru yapabilirler.

VİNÇ OPERATÖRÜ İSTANBUL

İstanbul trafiğine hakim, yolları çok iyi bilen, en az 3 yıl deneyime sahip, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden vinç operatörü arıyoruz. İlgilenenler bize ulaşabilirler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Yurtdışına 100 personel alıyor

Diyanet İşlerinin yurt dışında çalışmak üzere iki kademe de sınav yaparak 100 adet personel alacak. “Mesleki Yeterlilik” ve “Yurtdışı Temsil ve Yeterlilik” sözlü sınavı olmak üzere iki aşamada bay ve bayan personel alınacak. 23 Ekim- 16 Kasım 2012. Başvurular şahsi olarak yapılacak!!!

 

Adaylarda aranan genel özellikler;

  • İlgili ülke vatandaşlığına veya süresiz oturma iznine sahip olmak,
  • Lisans düzeyinde dini yüksek öğrenim mezunu olmak, (daha&helliip;)

Enka İnşaat Irak

Enka İnşaat Irak şantiyesi için personel alımlarına başladı. Enka İnşaat’ın Irak bölgesinde gerçekleştirdiği projelerde görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan pozisyonlar için eleman alımında bulunacaktır. Nitelikleri uyan adaylar iş başvurusunda bulunabilirler. Başvuru sonucu uygun bulunan adaylar mülakata davet edilecektir.  (daha&helliip;)

İnşaat Malzemelerine Zam Geldi Ev Fiyatları Arttı

Konut sektöründe İnşaat Malzemelerine Zam Geldi Ev Fiyatları Arttı. Konut fiyatları zaten konut kredilerinde yaşanan düşüşe paralel olarak gerçekleşen bir yükseliş içerisindeydi. (daha&helliip;)

Green Card Başvurusu ile Para Kazanın

Amerikada çalışmak istermisiniz? Eğer cevabınız EVET veya HAYIR  sa hiç farketmez bizi dikkatlice dinleyiniz.

Her yıl 55 bin kişiye Amerikan vatandaşı olma hakkı vize hakkı çalışma hakkı verilmektedir. ve binlerce kişide bu hakkı elde edebilmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar.

Green Carda sahip olunabilmesi için yani yukarıda saydığımız bu haklara sahip olunabilmesi için başvuru yapanlar arasından çekilişle green card verilmektedir. Peki başvuru nasıl yapılmaktadır.

ÜCRETSİZ OLARAK YAPILAN BAŞVURUDA SADECE KİŞİSEL BİLGİLERİNİ DOLDURMANIZ YETERLİDİR.

ŞİMDİ DİKKAT EDİN; Amerikaya gitmek oraya yerleşmek ve çalışmak isteyen binlerce kişi var. EĞER SİZ GİTMEK İSTEMİYORSANIZ BİLE ÇEKİLİŞE BAŞVURUN

şanslıysa ve size çıkarsa Hakkınızı satın almak isteyen yüzlerce kişi arasında açık artırma bile yaparsınız. işte Green Kart Başvurusu ile Para Kazanma Sırrı budur. Başvuru Formu sitenin üst kısmında bulunmaktadır.

Yurt dışında iş

Yeni yılda kariyerinize yurt dışında devam etmek ve yepyeni bir başlangıç yapmak isterseniz yurt dışında iş imkanı sunan pek çok firmayı değerlendirebilirsiniz. Bu firmaların insan kaynaklarına özgeçmişlerinizi göndererek genel iş başvurusunda bulunabilir ve niteliklerinize uyan pozisyonların açılması halinde iş fırsatı yakalayabilirsiniz.  (daha&helliip;)

Yukar k