Kategori: “iş fikri”

Türkiye’de Olmayan İşler

Türkiye’de olmayan işler kategorisini hiç denemeye kalktınız mı? Türkiye’de olmayan iş sektörleri uzmanlar tarafından belirleniyor. Ancak bu sektörleri deneyecek kişiler bir türlü bulunmuyor. Çünkü herkes bu işlerin hayata geçirilmesini başkalarından bekliyor. 4 mevsim yaşanan ülkemizde bazı bölgelerde kış aylarında sebze yetiştiriciliği yapılabilmesi için seraların kullanılması gerekiyor. Ancak kişiler bu seralarda yetiştirdikleri ürünleri böceklere yem olduğundan şikayetçi oluyor. Kişiye özel seradaki böceklerin tespiti yapılıp bu böcekleri öldüren ilaçların yok edilmesi. (daha&helliip;)

Koniks İş Fikirleri

İş kuracak kişilerin iş fikirlerine ihtiyaç duyduğu zamanlar olabilir. Bunun için yakın çevresinden fikirler almaya çalışır. Ancak kişilerin verdiği fikirler çoğu zaman hiçbir işe yaramıyor. Çünkü sektörün gerektirdiği iş alanının boşluğunu bilmeden verilen fikirler hiçbir işe yaramıyor. Bu yüzden de kişilerin yeni kuracakları işte başarılı olabilmeleri için uzman birinden fikir almaları gerekmektedir. (daha&helliip;)

İnternetten yazarlık yapıp para kazanın

Yazitör Starter son günlerde internette en çok rastladığımız isimlerden biri oldu.

Peki ne anlama geliyor bu yazitör starter?”Ne de tuhaf bir ismi var”dediğinizi duyar gibiyim.O zaman yazımızı sonuna kadar okuyarak bu konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istermisiniz?O zaman başlayalım.

İnternetten yazarlık yapıp para kazanmaya başlamak için tıklayın

Biliyorsunuz ki teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok insan evde oturarak internet üzerinden para kazanıyor.İnternetten para kazanma yöntemleri ise o kadar çok ki.Ancak bugün size yazitör starter ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.Belki duymuşsunuzdur yazı yazarak para kazanmak diye birşey.Belki okudunuz ama hiç ilginizi çekmedi.Ancak yazı yazarakk gerçekten para kazanıldığını üstüne basarak söylesem? (daha&helliip;)

Part time işilanları

Part time iş ilanları sayfamızda yorum kısmından veya ilan gönder kısmından kolayca ilan eklyebilirsiniz. Özellikle ek iş ilanlarınız varsa hiç kaçırmayın..

Parttime iş ilanları sayfasında öğrenciler için ve salık personelleri için verilen özel kuruşuşların part time iş ilanlarını ekleyebilirsiniz. personel bulmanın en kolay yolu ve ücretsiz yolu olan yorum ekleme ile ilanlarınızı ekleyebilirsiniz (daha&helliip;)

Yazı Yazarak Para Kazanmak 2013

Evden Yazı Yazma işi ile ilgilenmek isteyenler Yazitör Starter adı verilen eğitim setini hemen edinmelidirler.Yazitör Sayesinde edinilen bilgiyle evden yazı yazma işi yapabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak herksin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Bu yazitör Hakkında detaylı bilgiye makale yazarak para kazanmak sayfasından ulaşabilirsiniz

NASIL MI?

Yazitör Nedir? (daha&helliip;)

Eti İş Başvurusu

1962 yılında üretime başlayan ve bugün 5 fabrikası, 50 marka altındaki 300’e yakın ürünüyle Dünyanın dört bir yanını ihracat yapan dev bir firma haline gelmiştir. Bir çok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmiş ve çeşitli markaları ile sponsor olarak gençlerimize destek sağlamıştır. Sizde bu dev gıda firmasında iyi bir kariyer başlangıca yapmak yada kariyerinize bu firmada devam etmek isterseniz hemen Eti İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. İş başvurularınız için Eti firmasının insan kaynaklarını kullanabilirsiniz. İstersenizde başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan yorum bölümümüzden ilan başlığınızı, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir ilan metni oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Metro İş Başvurusu

1990 yılından beri ülkemizde faaliyetlerde bulunan Metro Dünya çapında 29 ülkede 632 mağazayla Türkiyede ise  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Bodrum, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Kayseri, Kocaeli ve Konyada bulunan 18 mağazasıyla hizmet vermektedir. Çalışanlarına yılda dört kez ikramiye veren, çeşitli prim sistemleri oluşturmuş olan, sosyal yardımlarda bulunan, mağazalarından indirimli ve özel ödemeli alışveriş imkanı sunan, belli kadrolar için özel sağlık sigortası yapam Metro Marketler zincirinde iş başvurusunda bulunmak için metro insan kaynakları sitesini ziyaret edebilir yada Metro İş Başvurusu sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Metro iş başvurusu bulunabileceğiniz açık pozisyonlar; (daha&helliip;)

Çankaya Belediyesi İş Başvurusu

Ülkemizin başkenti olan Ankara’nın en gözde ve modern ilçelerinin başında gelen Çankaya Belediyesinda çalışmak isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, kendinizi ve kişisel niteliklerinizi içeren ilan metninize iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir. Çankaya belediyesi açık oluşan kadroları için ilan vererek eleman aramakta yada daha önce genel başvuruda bulunan adaylar arasında nitelikleri açık olan pozisyona uyan kişileri mülakata davet etmektedir.   (daha&helliip;)

Oriflame İş Fırsatı

Kendi belirlediğiniz saatlerde çalışacağınız bir iş arıyorsanız Oriflame İş Fırsatı tam size göre. Üstelik kısa bir süreliğine üyelik ücreti 20 lira yerine düzenlenen kampanya ile beraber sadece 1 lira.
(daha&helliip;)

Yukar k