Kategori: “ilan ver”

Baküde Satılan Evler

Azerbaycan Baküde satılan evler ilanlarına internet üzerinden sıklıkla rastlayabilirsiniz. Ev arayanlar için pek çok site bu konuda hizmet veriyor. Üstelik istediğiniz yerde, istediğiniz kriterlere sahip satılık evleri anında bulmanız mümkün. İster Bakü’de yaşıyor olun, ister Bakü’den ev almak istiyor olun. Nerede olursanız olun Baküde satılan evlere kolayca ulaşabilirsiniz. Pek çok emlak firması internet üzerinden hizmetlerine devam ediyor ve siz de bu firmalar ile irtibata geçerek hayalini kurduğunuz evi bulabilirsiniz. Üstelik Baküde satılan evlerin fiyatları oldukça uygun olup, hayalinizde yaşattığınız evi bütçenize uygun olarak satın alabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Yazitör Ol- Yazitör Starter ile Yazitör Olun

Yazitör starter bir eğitim paketi olup size yazı yazarak nasıl para kazanılacağı hakkında detaylı olarak bilgiler veriyor.

Artık günümüzde birçok insan internet üzerinden para kazanıyor.Nasıl mı?Tabiki de yazı yazarak.Yazı yazmayı seven ve bu konuda yetenekli olduğunu düşünen herkes için yeni bir iş imkanı olup,kendi işinin partronu olmak da ayrı bir avantaj.Bütün bunları yapabilmeniz için size doğru yolu gösteren bu set sayesinde hem yazı yazarak para kazanacak hem de kelime dağarcığınızın çok daha fazla gelişmesini sağlayacaksınız. (daha&helliip;)

Evde Yemek Evde Pasta Börek Yapımı

Evde yemek yapıp satmak becerikli ev hanımlarının bu becerilerini nakit paraya çevirmek için kullanabileceği en iyi gelir fırsatıdır. Evden çalışıp para kazanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının yapabileceği işler arasında yer alan evden pasta börek satışı ile kende kişisel gelirinizi kazanabilirsiniz. (daha&helliip;)

Aytaç Gıda / Satış şefi

Firma Hakkında Bilgi: “ A Kalite” sloganı ile üretime başlayan ve her alanda bu slogana sadık kalarak kısa sürede geniş bir tüketici kitlesi edinen Aytaç Gıda ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Aytaç insan kaynakları İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak Bursa ve Yalova illerinde ki satış organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere satış şefi pozisyonu için alımlad bulunulacağını duyurdu. (daha&helliip;)

Koçtaş Müşteri Danışmanlığı

Kingfisher/B&Q ortaklığı ile ev geliştirme perakendeciliği ve yapı marketler sektörünün lider firmalarından olan Koçtaş Koç Holding yeni açılacak mağazasında görevlendirilmek üzere müşteri danışmanları aramaktadır.

Seramik, ev gereçleri, mobilya, yer döşemeleri, elektrik, aydınlatma, mutfak-banyo, vitrifiye, tesisat, ısıtma, nalburiye, dekorasyon-boya, beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi, teknik özellik ve satışında en az 1 yıl deneyimi olan adaylar ilgili ilana başvurabileceklerdir. (daha&helliip;)

Sahibinden Konut İlanları Satılık Daire

Sahibinden Konut İlanları Satılık Daire Sizlerde her türlü konutunuza ait ilanınızı sayfamızdan hemen verebilirsiniz. Satılık veya kiralık ev yada dükkan ilanlarınızı sitemizden verebilirsiniz. Sitemizden ilan vermek ücretsizdir.

Sahibinden Konut İlanları Satılık Daire ilanlarınızı sayfamızdan daha rahat ve seri bir şekilde verebilmeniz için sayfamızda üye olmak zorunluluğu yoktur. Sayfamıza sizde her türlü konut için kiralık yada satılık ilanınızı hemen vakit kaybetmeden bırakın. (daha&helliip;)

Ofçay Sevkiyat Şöförü Olmak İster misiniz?

Ofçay Sevkiyat Şöförü Olmak İster misiniz? Soruya yanıtınız evet ise yapmanız gereken tek şey sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde iş başvurusunda bulunmak. (daha&helliip;)

Vestel Yurt Dışı İçin Satış Danışmanları Arıyor…

Vestel Yurt Dışı İçin Satış Danışmanları Arıyor. Vestel şirketi üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünleri Baltıklar, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde başarı ile pazarlayabilecek ve firmanın (daha&helliip;)

Yeni Asıra İlan Ver

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

İzmir Halkapınarda kuruluş aşamasını tamamladığımız ve yeni açacak olduğumuz özel eğitim kurumumuzun idari kadrosunda görevlendirilmek üzere zihinsel engelliler sınıf öğretmeni, okul öncesi öğretmenleri, fizyoterapist ve psikolog alımında bulunulacaktır. Adayların hepsinde aranılan ortak özellikler 25-50 yaş aralığında olmak ve başvuruda bulundukları bölümlerden mezun olmalarıdır.  Nitelikleri uyan kişiler bizlere başvurularını dilek6927@hotmail.com adresi üzerinden iletebilirler.

Satış Temsilcisi

İzmirde hizmet verdiğimiz şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere demir çelik sektöründe çalışarak iş deneyimi elde etmiş olan yada kendisine ilerisi için demir çelik sektöründe kariyer hedefleri koyabilecek, Meslek Yüksekokullarının makina bölümlerinden mezun olmuş, 30 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği olmayan bay adaylar aranmaktadır. Başvuruda bulunan adaylar içerisinde sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen kişilere öncelik tanınacaktır. CVleriniz için mail adresimiz: gunes@ozguna.com

 Yeni Asıra İlan Ver s (daha&helliip;)

TOKİ Dükkan Satışları Başladı

Toplu Konut İdaresi piyasanın çok daha altına malettiği projeleri ile alt gelir grubuna mensup kişileri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra artık TOKİ Dükkan Satışları Başladı. TOKİ İstanbul, Ankara, Yozgat, Samsun, Denizli, Kocaeli, Eskişehir, İzmir, Bursa, Manisa, Afyon, Balıkesir, Konya, Zonguldak, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Bitlis, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Isparta, Karaman, Kayseri, Sivas, Çorum, Ordu, Diyarbakır ve Tokat’ta bulununan toplam 71 adet Dükkan için açık artırma ihale yöntemi ile satış gerçekleştirmeye karar verdi. İhaleli TOKİ adına Eskidji AŞ gerçekleştirecek. İhale adresi olarak açıklanan yer ise İstanbul-Yenibosnadaki adresi seçildi. (daha&helliip;)

Yukar k