Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.


Fox TV insan kaynaklarına yapılan iş başvuruları sayesinde bazı insanlar bu başarılı kanalda çalışma şansı kazanabiliyor. İnsan kaynaklarının dikkatli incelemeleri ardından uzun elemelerden geçerek başarılı olan kişiler sonunda kanalda çalışmaya başlıyor. Sizde bu başarılı kanalda çalışmaya başlamak için bir an önce iş başvurunuzu yapın ve uygun görülürseniz mülakatlar ardından hemen işinize başlayın.

5 comments on “Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu
 1. çiğdem dedi ki:

  merhaba ben çiğdem çelebi iş ilanınızı gördüm bana uygun pozisyonlarda çalışmak isterim kocaeli üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum daha sonra başkent iletişim bilimleri akademisinden spikerlik sunuculuk eğitimi aldım .

 2. Recep DEMİR dedi ki:

  Merhabalar Ben Recep DEMİR, Medya benim hayalim ve hedefim kendi programımı sunmak. Yeteneğime ve bilgime güveniyorum, uluslararası siyaset, ekonomi ve tarihe meraklı ve ilgiliyim.
  Üniversite : Anadolu Üni. (Devlet Üniversitesi)
  Fakülte : İktisat Fakültesi
  Bölüm : Uluslararası İlişkiler
  Mezuniyet Derecesi : 4 / 2.77
  Başlama Tarihi / Mezuniyet Tarihi : Eylül-2012 / Şubat-2015
  Ünye Meslek Yüksekokulu
  Üniversite : Ordu Üni. (Devlet Üniversitesi)
  Fakülte : Ünye Meslek Yüksekokulu
  Bölüm : Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
  Öğrenim Tipi /Öğrenim Dili : İkinci Öğretim / Türkçe
  Mezuniyet Derecesi : 5 / 3.49
  Başlama Tarihi / Mezuniyet Tarihi : Eylül-2008 / Haziran-2012
  Lise Türü / Lise Bölümü : Meslek Lisesi / Bilgisayar Donanım
  Öğrenim Tipi / Öğrenim Dili : Örgün Öğretim / Türkçe
  Lise Adı : Havza Endüstri Meslek Lisesi
  Mezuniyet Derecesi : 5 / 3.53
  Başlama / Mezuniyet Tarihi : Eylül-2003 / Haziran-2006

 3. tūlay zırh dedi ki:

  Makyozum uygun görūlūrse calısmak isterim

 4. zeynep vural dedi ki:

  Öğretim Durumu: İLKÖĞRETİM
  Mesleği: PROFESYONEL MAKYÖZ
  Çalıştığı yerler: 8 yıkdır farklı alanlarda çalıştım son 1 yıldır makyözüm bahçehirde salonda çalıştım Star tvde çalıştım Çarkıfelek programında çalıştım .
  Şuan boştayım sizinle de çalışmak isterim dönüş yaparsanız sevinirim..

 5. Sıla Aslan dedi ki:

  Merhaba sayın yetkili, ben Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümü son sınıf öğrencisiyim haziran ayının sonunda mezun olacağım. Şu an aktif olarak Epsilon yayınevinde basın yayın üretim asistanı olarak çalışmaktayım fakat kendi mesleğimde ilerlemeyi hedeflemekte ve kariyerime bu şekilde devam etmek istiyorum. Gazetenizde bana uygun bir pozisyon varsa olumlu olumsuz dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir