Kategori: “iş ilanı”

İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

İş Bankası tarafından 2016 yılı için alınacak olan idari personel kadroları duyuruldu. İş Bankası aynı zamanda her bir kadro için özel başvuru koşullarını düzenledi. İş Bankası’nda çeşitli pozisyonlarda çalışabilmek için ilk olarak sınava girmek gerekmektedir. Bankanın açtığı kadrolar ise şu şekilde;

Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı – 28.05.2016 
İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirilmek üzere, 28 Mayıs 2016 tarihinde Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı – 07.05.2016
İş Bankası Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde Sistem Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, 07.05.2016 tarihinde Sistem Uzmanı Alım Sınavı düzenlenecektir.


Uzman Yardımcısı Alım Sınavı – 16.05.2016 ve devamında belirlenecek günler

İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümleri ile Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 16 Mayıs 2016 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

İstanbul Memur Alım Sınavı – 11.04.2016
İş Bankası İstanbul’da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 11.04.2016 tarihinde İstanbul Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

KKTC Memur Alım Sınavı – 17.04.2016
İş Bankası Kıbrıs Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Nisan 2016 tarihinde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 14.04.2016
İş Bankası İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 14.04.2016 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.

Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 14.04.2016
İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 14.04.2016 tarihinde Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.

Bankada Çaycı Arayanlar

İçimizde bankada çalışmak istemeyen yoktur değil mi? Gördüğümüz kadarıyla düzenli çalışma saatleri ve tatmin eder miktardaki maaşıyla hepimizin bir sefer hayalinden geçmiştir bankada çalışmak.En basit olarak güvenliği görürüz ve ona özeniriz ne rahat işi var deriz değil mi ancak birde arada çaycıları da görürüz sürekli birilerine çay götürüp getirirler. Kimi zaman üzülsek de aklımızdan işi rahat devlet memuru gibiler memurlar çıkınca onlarında işi bitiyor diye geçmiştir mutlaka.

Bankada çaycı olmak öyle sitelere ilan vermek gibi olmuyor Maalesef. Özellikle de İşkur’la bağlantılı olan yerler bunlara bankalarda dahil artık eleman alımlarını buranın üzerinden gerçekleştiriyor. Çok nadir olarak küçük yerleşim yerlerinde olan banka şubeleri bu tarz ilanlar çıkararak çaycı arıyorlar ama çoğunluğu banka ismini vermediği için gerçek olup olmadığını bilmek çok zor.

En güzeli ya bankaların kendi internet sitelerinden takip etmek yada İŞKUR üzerinden takip etmek. Bankalar da görevlendirilmek için herkes başvuru yapabilir ancak tedbirli olması gereken yerler olduğu için direk alımlar siteler üzerinden ya da gazetelerden yayınlanmaz ancak bu şekilde takip edebilirsiniz.

İş Bankası İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en köklü bankası olma özelliği taşıyan İş Bankası iş başvurusu personel alımı tüm hızıyla devam ediyor. İş Bankası bünyesinde çalışmak isteyenler iş ilanlarını takip ediyor ve uygun pozisyona iş başvurusu yaparak kariyer hayallerini gerçekleştiriyor. Eğer siz de İş Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası en çok tercih edilen bankalar arasında ilk sırada yer almakta olup, iş imkanı bakımından da en fazla personel alımı yapan bankadır. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan İş Bankası, hem ülkemiz ekonomisine, hem de iş istihdamına katkılarına devam etmektedir.

İş Bankası şuanda birçok pozisyon için sınav tarihlerini belirledi. Hem sınav tarihleri hem de başvuru koşulları kendi sayfasında yayınlanıyor. Şuanda Uzman yardımcısı alımı (07.09.2015 ve izleyen günler), Sistem uzmanı alım sınavı(03.10.2015), İstanbul Memur alım sınavı (09.09.2015 ve 16.09.2015), Ankara memur alımı Çağrı merkezi( 06.09.2015), Diyarbakır Bölge memur alım sınavı (06.09.2015),Mimar alımı, İstanbul erkek özel güvenlik görevlisi alım sınavı (03.09.2015), erkek özel güvenlik görevlisi alımı sınavı (10.09.2015) ve Şöför alım sınavı( 11.09.2015) yapılacaktır. Bu pozisyonlar için siz de başvuru yapabilirsiniz. İlanlar ve detayları bankanın kendi web sitesinde yayınlanmaktadır.

Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.

(daha&helliip;)

Doğa Koleji İstanbul -Öğretmenler

Doğa Koleji İstanbul Uzman Hekimler pozisyonu için,birçok alanda alım yapıyor.

Doğa Koleji web sayfası

Türkiye’de 19 ilde 42 eğitim kurumu ile faaliyet gösteren Doğa Koleji, eğitim sektöründe lider konumdadır. Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana başarılı bir şekilde ilerleyerek büyümeye devam etmektedir. Her zaman bilime ve bilimsel çalışmalara açık olan Doğa Koleji, eğitim sektöründeki yenilikleri sürekli takip ederek daha faydalı olmak için çaba göstermektedir. Sürekli üretken tavrı ile Türkiye’nin en başarılı koleji olmayı başaran Doğa Koleji, Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet göstermeye devam ediyor. (daha&helliip;)

Doğan Haber Ajansı Editör

Doğan Haber Ajansı Editör alımı için, Üniversitelerin iletişim fakültelerinden mezun,basın kuruluşlarında daha önceden görev almış, deneyimli, çözüm üretici, kendisine güvenen,iletişim yönü kuvvetli,sigara kullanmayan,Ms office programlarına hakim,araştırma,istihbarat toplama gibi alanlarda gerekli kaynaklara erişebilecek

Doğan Haber Ajansı, 1999 yılında kurulmuş olup, Hürriyet Haber Ajansı ve Milliyet Haber Ajansı’nın birleşmesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Doğan Grubu’na ait bir ajans olarak çalışmalarını sürdüren Doğan Haber Ajansı, şuanda Kanal D,Star TV, Milliyet,Hürriyet,Star Gazetesi gibi yayın organlarını da içinde barındırmaktadır. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hızlı bir büyüme göstermiş ve bugün Türkiye’nin en büyük haber ajansları arasında ilk sırayı almıştır. (daha&helliip;)

Türkiye’de Olmayan İşler

Türkiye’de olmayan işler kategorisini hiç denemeye kalktınız mı? Türkiye’de olmayan iş sektörleri uzmanlar tarafından belirleniyor. Ancak bu sektörleri deneyecek kişiler bir türlü bulunmuyor. Çünkü herkes bu işlerin hayata geçirilmesini başkalarından bekliyor. 4 mevsim yaşanan ülkemizde bazı bölgelerde kış aylarında sebze yetiştiriciliği yapılabilmesi için seraların kullanılması gerekiyor. Ancak kişiler bu seralarda yetiştirdikleri ürünleri böceklere yem olduğundan şikayetçi oluyor. Kişiye özel seradaki böceklerin tespiti yapılıp bu böcekleri öldüren ilaçların yok edilmesi. (daha&helliip;)

Nasıl Pilot Olunur?

Eminiz herkesin hayalinde pilot olmak vardır. Küçükken büyüyünce ne olacaksın sorusuna pek çoğumuz pilot cevabını vermişiszdir. Belki şuan kararınızı verdiniz ve pilot olmak istiyorsunuz. Peki, nasıl pilot olunur? Eğer üniversite mezunuysanız ve çok iyi derecede ingilizce biliyorsanız pilot olabilir ve ayda 10 Bin TL gibi bir rakam alabilirsiniz. Üstelik sadece 1,5 yılda pilot olmanız mümkün. Tecrübeniz arttıkça maaşınızın da artacağı pilotluk mesleğinden ayda 25-30 Bin civarı bir para kazanabilirsiniz. Eğer sivil pilot olmak istiyorsanız Hava Harp okulu mezunu olmanız ve gerekli eğitimleri almış olmanız gerekiyor. Ya da Sivil havacılık okullarından da mezun olarak pilot olabilirsiniz. Eğer Askeri pilot olmak istiyorsanız Askeri liselerden veya sivil liselerden mezun olduktan sonra üniversite sınavlarına ve Hava harp okulu, kara harp okulu ve deniz harp okulu sınavlarına girmeniz ve başarılı olmanız gerekmektedir.

(daha&helliip;)

İthalat İhracat Sorumlusu İş İlanları

Sayfamız sizlere en iyi işi ve elemanı bulmanız için oluşturulmuş olup, kendi iş ilanlarınızı yayınlamanız için hizmet vermektedir. Eğer iş veya eleman arıyorum diyorsanız İthalat İhracat sorumlusu iş ilanları başlığımız altında ücretsiz ilan verebilir, arama yapabilirsiniz. Eğer bu alanda çalışıyorsanız ve iş yada eleman arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamızda bulunan yorum bölümünden ilanlarınızı verebilir, birbirinize ulaşabilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilan vererek arama yapabilirler. İlanlarınızı istediğiniz detaylar ile oluşturduktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Forklift Operatörü İş İlanları

Sayfamız aracılığı ile aradığınız forklift operatörünü ve Forklift operatörü işini kısa sürede bulabilirsiniz. Yapmanız gereken Forklift Operatörü iş ilanları başlığımız altında iş ilanlarınızı yayınlamaktır. İlanlarınıza yaşadığınız şehri, varsa deneyimlerinizi, aradığınız kriterleri ve iletişim bilgilerinizi yazarak yayınlamaktır. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız tamamen ücretsiz olup, üyelikte istemiyoruz. Hemen ilanınızı vererek aradığınız forklift operatörünü yada forklift operatörü işini bulabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Yukar k