Gözetmen Arayan Dershaneler

Bildiğiniz gibi ÖSS,LYS gibi sınavlarda yada dershane sınavlarında gözetmenlere ihtiyaç duyuluyor. Öyle ki; bir sınıfta bazen en az 3 Gözetmen görev alıyor. Bu yüzden Gözetmenlik mesleği oldukça favori mesleklerden olup, eğer sizde Gözetmenseniz verilen iş ilanları aracılığı ile iş bulabilirsiniz. Ayrıca, Gözetmen arayan dershaneler de ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak iş arayan Gözetmenlere ulaşabilirler. İnternet üzerinde hergün yeni bir iş ilanına rastlamak mümkün. Pek çok sayfada Gözetmen arayan dershaneler iş ilanları yer alıyor. Üstelik yapılacak iş oldukça basit. Öğrencilerin sınav esnasında birbirleri ile konuşmalarını engellemek,birbirlerinden kpya çekmelerini önlemek tek göreviniz olacak. Ayrıca, her 2 saatlik sınavlar için ciddi para kazanabilirsiniz.  Eğer siz de Gözetmenlik yapmak istiyorsanız yada dershaneye Gözetmen arıyorsanız yorum bölümünden ilanınızı vererek arama yapabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

ACİL GÖZETMEN ARANIYOR

Türkiye genelinde isim yapmış Dershanemize bay/bayan Gözetmen alınacaktır. Sınavlarda öğrencilerin başında duracak, onların hiç bir şekilde birbirleri ile konuşmamalarını sağlayacak, deneyimli-deneyimsiz Gözetmenler iş başvurusu yapabilirler.

6 comments on “Gözetmen Arayan Dershaneler
 1. öznur görür dedi ki:

  merhabalar ben izmir’de ikamet ediyorum.haftaiçi ve cumartesi günleri akşam ve pazar günleri tüm gün olduğu takdirde bu işte çalışabilirim.

 2. Hatice dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim ?

 3. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar size nasıl ulaşabilirim

 4. Perihan Erdoğan dedi ki:

  Merhaba ben ankarada yaşıyorum dershanelerde gözetmenlik işi için hafta içi akşam haftasonu tüm gün olabilir şekilde çalışmak istiyorum numaram 5444082362

 5. Mehmet. dedi ki:

  Aydında iktisat okudum. 2010 mezunuyum. Gözetmen olarak görev alabilirim. İstanbulda ikamet ediyorum

 6. Alime dedi ki:

  Eskişehir de üniversite öğrencisiyim haftasonu gözetmenlik yapmak istiyorum nerde yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir