Kategori: “Firmalar”

Jeunesse Üyelik TÜRKİYE UÇUYOR

Son zamanların adından en çok söz ettiren firması olmayı başaran ev sunmakta olduğu gençlik ve sağlık ürünleri ile oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Jeunesse adlı firma kendisi ile çalışıp bu başarıya ortak olarak iş arkadaşları ya da başka bir deyiş ile bireysel satış temsilcileri aramaktadır. Bu kapsamda biz de söz konusu olanaktan faydalanarak kazanç elde etmek isteyen kişilere fikir olması ve yol göstermesi amacı ile Jeunesse üyelik sisteminden bahsedeceğiz. (daha&helliip;)

Senetle Altın Mecidiye Köy

İstanbul Mecidiye Köy deki kuyumcular üzerinden senetle altın alabilirsiniz .  Özellikle düğün telaşı içerisinde olan kişilerin akıllarına en çok takılan sorulardan birisi de alınacak altınların tutarı oldu. Öyle ki birçok kişi bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankadan tüketici kredisi kullanmaya başladı. Fakat bildiğiniz üzere banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza belirtilen şartların tamamını eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük ise geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartlarınızı zamanında ödemedi iseniz maalesef banka talebinize olumsuz cevap verebilir. Peki, banka kredisi kullanamayan kişiler ne yapıyor?

Senetle Altın Satan Kuyumcular


Nakit para >> Senetle Nakit Veriyoruz YENİ


 

Banka kredisi kullanamayan ve yeteri kadar nakit parası bulunmayan kişiler senetle altın almaya başladı. Senet uzun zamandır ticari hayatımızda karşımıza çıkan etmenler arasında. Kuyumcudan altınınızı alıp karşılığında senet imzalayarak belirlenen vade süresinde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz tek taksit ve senet ile isterseniz de birden fazla senet ve taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapacağınız vade sayısı ile senet sayısının eşit olmasına gereken özeni gösterin. Her ödeme sonrasında da karşı taraftan senetinizi alabilirsiniz.

Özellikle İstanbul ili Mecidiye Köy ilçesinde bu şekilde hizmet veren kuyumcuların sayısı bir hayli fazla. Sizde giderek detaylar hakkında konuşabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Senetle altın alımlarında banka kredisinde söz konusu olduğu gibi kredi notunuza bakılmıyor. Fakat aldığınız altınların geri ödemesini garanti altına almak için sizden kefil isteyebilirler ya da ipotek göstermeniz gerekebilir. Ödemelerinizi yapmama durumunuz da ipotek gösterdiğiniz malınız icra kanalı ile sizden alınabilir ya da kalan ödemelere kefil gösterilen kişinin devam etmesi gerekebilir.

Birçok kişinin aklında yer eden diğer soru ise senet karşılığı satılan altınlar da kuyumcuların faiz eklentisi yapıp yapmadığı oldu. Genel bir yargı da bulunmamanız yanlış yönlendirmemize neden olabilir. Direk kişiler ile görüştüğünüz de faiz eklentisi ya da komisyon bedeli hakkında gerekli bilgiler sizinle paylaşılacaktır. Sizde nasıl altın alırım, nereden para bulurum derdinden senetle altın satışları ile sıyrılabilir ve derin bir nefes alabilirsiniz.

 

Maaşı En Yüksek Olan Meslekler

Herkes maaşı yüksek olan mesleklerin sahibi olmak ister. Ama belki paradan da önce önemli olan şey, mesleğinizi sevmenizdir. Belki bir ömür boyunca yapmak istemediğiniz bir mesleği yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle ne olursa olsun, ilk düşünülmesi gereken, sevdiğiniz bir meslek olmasıdır. Daha sonrası da ücret gelmelidir. En yüksek maaşlı olan mesleklerinden biri Pilotluktur. Eğer yükseklik korkunuz yok ise, göklerde uçmak sizi korkutmak yerine özgürlük ifade ediyorsa, Pilot olabilirsiniz. (daha&helliip;)

Bayram yaklaşıyor kredi için başvurdunuz mu?

Bayram öncesi 70.000 TL ye kadar kotalı olan kredi başvurusu için talebinizi ilettiniz mi? Elbette kredi talebiniz olumlu cevap alması için bir çok şartlar bulunmaktadır ve bu konuda hak verdiğinizi biliyorum. Bankaların verdiği 10-15 bin TL lik krediler için bir sürü evrak belge kefil v.s istiyorlar dolayısı ile tüm kredi veren kurumlar geri ödeme için bazı güvenceler isteyeceklerdir.

KREDİ ŞARTLARINI TEKRAR HATIRLAYALIM

  1. *Krediler belirli limitler dahilinde verilmekte o yüzden herkes onay alacak diye bir şey yoktur.
  2. *Kredilerin geri ödeneceğine dair güven vermek çok önemlidir. Bankacılıkta bildiğiniz üzere bu konuyu kredi notu ile çözmüş durumdadır. Sizin kredi notunuz düşük , kefiliniz yok, gelir belgeniz yok, yurt dışında ikamet ediyorsunuz filan peki krediyi nasıl ödeyeceksiniz? İşte tüm bu konularda güvenilir olduğunuzu ikna etmelisiniz.
  3. *Sizin için mümkün olan her konuyu belirtmelisiniz. Hangi şartları kabul edersiniz?  Kefil veya teminat bulabilir misiniz? v.s tüm konulara açıklık getirmelisiniz.
  4. *Bir çok kişinin ifadeleri anlaşılmamakta yazıları düzgün okunmamaktadır. Belkide başvuruları cep telefonundan yazdıkları ile karakter hatası v.s olmaktadır. Lütfen kontrol ederek düzgün ifadelerle meramınızı iletiniz.
  5. *Bankalarla ilgili olan geçmişiniz hakkında bilgi veriniz. Yasal takibe takıldınız mı kara listede misiniz? Kırmızı kalemli misiniz vs.? Bir çok banka bu durumlarda kredi sağlamakta bu bankaları da sitemizde açıkladık araştırarak ilk tercihinizi bankalardan yana kullanmalısınız..

Senetle Kredi Verilir KOTA 1 Milyon TL Hemen Başvur

Banka dışında senetle kredi almak isteyenler için kabul görme şansı arttı kota 1 milyon tl ye çıktı. Yapmanız gereken http://www.kredisorgulama.org/herkese-kredi-verilir-bu-sefer-kota-1-milyon-tl  adresinden başvurunuzu yapmak..

İlanla ilgili güncellemeleri takip etmek için www.kredisorgulama.org adresine sık sık giderek arama kısmından 1 milyon tl olan sayfadaki güncellemeleri takip edebilirsiniz. 1 kaç gün içinde sonuçlanacak bu işlem için gün içinde sık sık giriş yapınız çünkü bir yoğunluk olacaktır.

Başvuru için diğer yöntem

Googleda  ” KREDİ NOTU  ” yazınız karşınıza www.kredisorgulama.org  sitesi çıkacaktır. Giriş yaptıktan sonra en altta bulunan iletişim kısmından yazabilirsiniz.

Esbaş İşçi Alımı 2016

Ege Serbest Bölgesi’nin kısaltılmış adı olan Esbaş, 1990 yıllarında kurulmuştur. İşletmenin olduğu bölgede çok sayıda yerli yabancı firma faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük üretim bölgelerinden birisi olan Esbaş personel alımı yaparak her sene binlerce kişiye istihdam alanı yaratmaktadır. Türkiye ile birlikte dünyanın da en önde gelen endüstri merkezlerinden birisi olmayı hedefleyen Esbaş, bu vizyon ile hareket etmektedir. (daha&helliip;)

Sıfırdan Başlamak İçin Nasıl Bir İş Kurmalıyım

İnsanlık birilerinin oluşturduğu düzenle bir şekilde akıp gidiyor. Birileri ise akıp giden bu düzene eşlik ediyor. Fakat bazıları da var ki yeni bir düzen oluşturmak için uğraşıyor.
Bu uğraşan kişi ya parayı çok seviyor yada çok fena köşeye sıkışmış ki atacak tek kurşunu için kendine bir hedef belirlemeye çalışıyor.
Dünyada devam eden bir düzene yeni bir bakış açısı kazandırmak kadar güzel bir şey olmasa gerek insanlık için.
Bugün kullandığımız çamaşır makinesi, kahve makinesi, bulaşık makinesi yapan mucitlerin hepsinin altında şikayet ettiği bir düzen var.
Ve yeni bir şey arama gerekliliği ile çıktığı yolda ulaştığı yer yeni bir ürün ile bizleri tanıştırmak olmuş..
Sıfırdan bir şeylere başlamak isteyen insanın öncelikle sağlam bir nedene ihtiyacı vardır. Sebepsiz değil Güneşin doğuşu ve de batışı. Sebepsiz değil aydınlanan dünyanın kararması. Sebebsiz değil hiç bir şey..
İşte sana da bir sebep lazım.
Neden bu işe ihtiyacın var ? ve
Kendini nerede görüyorsun ?
Nereden başlamalısın ?
Bu sorulara verilen cevaplar çok değerli. Cevaplamaya başlayınca göreceksiniz ki sizde ne kadar istiyorsunuz. ? Bazılarınız vazgeçecek bu yoldan ama bazılarınız ise her soruyu kendine sorup cevaplayıp istediği yeri kendince belirleyip bir adım atacak.
Belirleyebilenler için diyorum ki.

Yeni iş kuracaklar için devletin KOSGEB Destekli kredileri bulunmaktadır. KOSGEB kredisi sayesinden hibe kredi de alabilirsiniz. Böylece işinize faiz karıştırmadan harama girmeden başlayabilirsiniz. Bilgi almak isterseniz www.kosgebkredileri.net bakabilirsiniz.
Bir iş kuracaksanız en çok para kazandıran a yönelmeyin.. Hangi işi severek yapacağınıza ve becerebileceğinize karar verin sadece. !
Bu konuda bir araştırma yapın mutlaka kafanıza yatacak bir fikirle karşılacaksınız. Bizden size tavsiye spor ve yeme içme ihtiyacı vazgeçilmez birer unsur merakınız varsa deneyin deriz

Limited Şirket Kurma Maliyeti

Limited Şirketler, iki yada daha çok gerçek veya tüzel kişi tarafından bir ticaret ünvanı altında kurulan sermaye şirketlerindendir.
Bir kişinin limited şirket kurma kararı halihazırda bulunan bir sermayesini orta düzey kâr amacı ile değerlendirmek te olabilir.. Ortaklık düşünceside…
Sabit kurumlar vergisi %20 oranı da limited şirket kurmada etkili avantajlardan biridir..
Limited şirkette kişiler ve sermaye önemli unsurların başındadır. İmzaya yetkili kişi sayısı arttıkça maliyette artmaktadır..Kişiler ve sermaye birbiri ile doğru orantılı iki unsurdur…
Limited şirketin diğer benzer şirketlerden farkı, ortaklar tarafından konulan sermeye için hisse senedi çıkartılmamasıdır ve kredi sağlama olanakları sınırlıdır.Bu yüzden büyük girişimlerde bulunamaz ve kolay gelişemezler.
Hukuksal yönü ile esnek bir yapı gerektiren, sınırlı ve geçici işlerde kullanılan biçime sahiptir.
Bu ayrıntı dikkate alınmalıdır ki, limited şirket kurma düşüncesinde olanlar, Bankacılık, Sigortacılık ve Borsa Bankacılığı gibi faaliyetlerde uğraşamaz ve kurulamazlar..
Peki maliyeti nedir ?
Bu konuda ortada net bir şey varsa oda 10 bin TL en az sermaye ile kurulabiliyor olmasıdır.. Çünkü kuran kişi sayısı ve sermaye, çıkacak maliyeti direk etkilemektedir. Bu yüzden net bir rakam verilmesi zordur.
Maliyet hesabı için, her ilde bulunan Ticaret ve Sanayi Odaları , Noter ve Muhasebecilere başvurmanız gereklidir..

Hangi Taşeron İşçiler Kadroya Alınacak

Taşeron işçilerle ilgili yapılan değerlendirmelere göre kadroya alınacak işçilerin sayısı belli oldu. Son düzenlemelere göre Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik ve Türk-iş Başkanı Ergün Atalay’ın toplu iş görüşmeleri sonrasında yaptıkları basın toplantısında kamuda taşeron işçi statünde görev yapan asıl işçilerin kadroya alınacağının kararını verdiklerini açıkladı. (daha&helliip;)

Fizyoterapi Teknikeri Maaşları

İnsanların çeşitli nedenlerle hareketinin kısıtlanmasından kaynaklanan sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması için yapılan pek çok işlem bulunmaktadır. Ancak tabii ki önemli olan bu işlemlerin tamamını bilgili kişilerin yapması gerekir. Fizyoterapistler hareketleri yaşadığı problemlerden dolayı kısıtlanan kişilere yardımcı olmak için tüm bilgilerini kullanırlar.

İnsanların yaşamış olduğu en büyük problemler arasında yer alan bu kısıtlanma durumu maalesef en zor durumlardan bir tanesidir denilebilir. Tabi insanların en zor anında yanında olan fizyoterapistlerin maaşları da son derece önemlidir.

Fizyoterapist olarak insanların sıkıntılarını ortadan kaldırmak isteyen ama geçim sıkıntısına düşer miyim korkusuna düşen kişilerden iseniz fizyoterapistlerin maaşlarına ufak bir göz atmanızı öneririz.

Fizyoterapistlerin maaşları seviyelerine göre değişim göstermektedir. Meslek yüksekokulundan Elektronörofizyoloji Teknikeri olarak mezun olmuş kişiler 10. derecenin 2. kademesi olarak işe başlamaktadır.

Bu kişilerin mesleğe ilk başladıklarında aldıkları ücret 2.230 TL’dir. Fizyoterapistlerin daha işe ilk girdikleri anda almış oldukları bu maaş aslında onların hiçbir şekilde geçim sıkıntısı derdine düşmeyeceğinin de bir kanıtı olabilir.

Yukar k