Kategori: “iş arıyorum”

Türkiye’de Olmayan İşler

Türkiye’de olmayan işler kategorisini hiç denemeye kalktınız mı? Türkiye’de olmayan iş sektörleri uzmanlar tarafından belirleniyor. Ancak bu sektörleri deneyecek kişiler bir türlü bulunmuyor. Çünkü herkes bu işlerin hayata geçirilmesini başkalarından bekliyor. 4 mevsim yaşanan ülkemizde bazı bölgelerde kış aylarında sebze yetiştiriciliği yapılabilmesi için seraların kullanılması gerekiyor. Ancak kişiler bu seralarda yetiştirdikleri ürünleri böceklere yem olduğundan şikayetçi oluyor. Kişiye özel seradaki böceklerin tespiti yapılıp bu böcekleri öldüren ilaçların yok edilmesi. (daha&helliip;)

Part time işilanları

Part time iş ilanları sayfamızda yorum kısmından veya ilan gönder kısmından kolayca ilan eklyebilirsiniz. Özellikle ek iş ilanlarınız varsa hiç kaçırmayın..

Parttime iş ilanları sayfasında öğrenciler için ve salık personelleri için verilen özel kuruşuşların part time iş ilanlarını ekleyebilirsiniz. personel bulmanın en kolay yolu ve ücretsiz yolu olan yorum ekleme ile ilanlarınızı ekleyebilirsiniz (daha&helliip;)

HERTZ İŞ BAŞVURUSU

8.000 lokasyonda verdiği hizmetle sektörünün öncü firmalarından olan Hertz’de kariyer imkanı başlamıştır. Hertz personel alımıyla hem istihdam sağlamakta hem de kendi gücüne güç katmayı amaçlamaktadır.
Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da araç kiralama hizmeti sağlayan Hertz; online sitesi olan www.hertz.com.tr ‘den genel başvurularına ilaveten, güncel açık pozisyonları da adayların bilgisine sunmuştur. Buna göre; İstanbul’da satış temsilcisi, şoför, idari işler-pazarlama asistanı, kurumsal satış danışmanı, oto yıkama elemanı ve kurumsal portföy yöneticisi olarak alımlar yapmaktadır. İlaveten Nevşehir-Ürgüp bölgesinde de dönemsel satış temsileri aramaktadır.

(daha&helliip;)

HALK BANKASI İŞ BAŞVURUSU

Halk Bankası İş Başvurusu

2010 yılı içerisinde büyümesine devam ederek yaklaşık 60 yeni şube açan ve ikibin yeni personel alımında bulunan halk bankası 2011 yılı içerisinde bu büyümeye devam etmek ve yeni şubeler açarak işsiz insanlar için istihdam sağlamaya devam etmeyi amaçlıyor. Halkbankasının çalışanlarına sağladığı imkanlardan bazıları şunlar;

*Maddi İmkanlar

*Sosyal Yardım

*Servis Olanağı

*Lojman Olanağı

*Sağlık Olanağı

*Kredi Olanağı

*İzin Olanağı

 *Tatil Olanağı

sizde yukarıda sayılan bu imkanlarla Türkiyenin en köklü ve güçlü bankalarından birinde çalışmak ve başarılı bir kariyer gerçekleştirmek isterseniz hemen başvuruda bulunun. Başvurularınızı sayfamızın altında yer alan yorum kısmından kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuzu ve yapmak istediğiniz işide belirterek hemen yapabilirsiniz.

Halkbankasında kariyer yapmak istiyorum

*Anadolu üni.İşletme Fakültesi (Açık Öğretim)İşletme Bölümü 4.Sınıf öğrencisiyim.
*Bilgisayar (işletmenlik) sertifikası sahibiyim.
*Sigara kullanmıyorum.
*Hobilerim arasında;Masa tenisi,sinema,tiyatro,kitap okumak,seyahat etmek bulunuyor.
*Bankacılık sektöründe kariyer yapmak istiyorum.
*Dış görünüş , kişisel gelişimime önem veren ve yeniliklere açık ,Daima pozitif,güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın bir kişiliğim olduğuna inanıyorum.
*Bu sektörde bankanız şubelerinde çalışmak istiyorum. İlgilerinize şimdiden teşekkür ediyorum.

Güvenlik görevlisi olabilirim

Merhaba. Ben 26 yaşında bekarım. Askerliğimi komando olarak yaptım. 186 cm boyundayım. İzmirde herhangi bir şubenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.

THY İŞ BAŞVURUSU

1933 yılında Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak “Hava Yolları Devlet İşletmesi” adı altında kurulan Türk Hava Yolları günümüze kadar olan sürede gelişerek büyümüş sadece ülkemiz de değil  Dünya çapında bir prestij kazanmıştır. Özellikle son zamanlarda ki sponsorluk anlaşmalarıyla adından söz ettiren  Türk Hava Yolları ailesine katılmak ve sizde çalışanlarına harika imkanlar sunan bu kurumda en iyi şartlar altında bir kariyer yapmak yada kariyerinize devam etmek isterseniz hemen sayfamızın altında yer alan yorum kısmından CV’nizi girebilir yada kendinizi tanıtarak iletişim bilgilerinizi ve çalışmak istediğiniz pozisyonuda belirterek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Türk Hava Yolları iş alımlarını dönemsel olarak yapmamaktadır. Herhangi bir kadro açığında ilan yayınlar ve daha önce internet ortamından girilmiş CV ve başvuruları değerlendirirler. Yani hemen CV  ve kişisel bilgilerinizle başvuruda bulunarak yeni açılacak olan bir pozisyon için şansınızı değerlendirebilirsinz. (daha&helliip;)

Eti İş Başvurusu

1962 yılında üretime başlayan ve bugün 5 fabrikası, 50 marka altındaki 300’e yakın ürünüyle Dünyanın dört bir yanını ihracat yapan dev bir firma haline gelmiştir. Bir çok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmiş ve çeşitli markaları ile sponsor olarak gençlerimize destek sağlamıştır. Sizde bu dev gıda firmasında iyi bir kariyer başlangıca yapmak yada kariyerinize bu firmada devam etmek isterseniz hemen Eti İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. İş başvurularınız için Eti firmasının insan kaynaklarını kullanabilirsiniz. İstersenizde başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan yorum bölümümüzden ilan başlığınızı, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir ilan metni oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

İş Başvuru Formu Eleman İlanları

İş Başvuru Formu,iş başvurusu genellikle kurumsallaşmasını tamamlayan büyük firmaların işe alımlarda değerlendirilmek üzere kaynak oluşturmak amacı ile başvuruda bulunmak isteyen kişilere doldurttuğu evrağa verilen isimdir. İş başvuru formları açılan pozisyonlarda değerlendirilir ve pozisyona uygun nitelikleri taşıyan adaylar iletişim bilgileri üzerinden tespit edilerek mülakata davet edilir. İş başvuru formlarında değişiklik göstermekle beraber genel olarak kişisel bilgileriniz, eğitim durumunuz ve tahsil yapmış olduğunuz okul bilgileriniz, (daha&helliip;)

Bursa Olay Gazetesi İş Başvurusu

Bursa Olay Gazetesi İş Başvurusu

Bursanın en çok okunan ve en çok ilan alan yerel yayın yapan gazetesi olan Bursa Olay Gazetesinde görev almak isterseniz sayfamızın sonunda yer alar yorum bölümünden Bursa Olay Gazetesi İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. İş adamı Cavit Çağlara ait olan Olay Medya Grubunun dinamiği olan Olay gazetesinde çalışmak için Genel Başvuruda bulunabilirsiniz. Açılacak olan yeni bir pozisyon için ilk etepta genel başvurular değerlendirilmekte ve nitelikleri aranılan pozisyon ile örtüşen adaylar iş görüşmesine davet edilmektedir. Sizlerde Olay Gazetesi çalışanı olmak istiyorsanız Bursa Olay Gazetesi İş Başvurusu (daha&helliip;)

Mirac Kandilini İŞ bulmak için vesile yapın

Öncelikle değerli site ziyaretçilerim. Mirac Kandiliniz Mübarek Olsun der sizlere aşağıda iş bulma ve işleri kolaylaştırma ile alakalı duaları vermekten gurur duyarım.
**Allahu Yü’ti mülkehu men yeşa ‘ ( Allah, mülkünü diledigine verir ) zaman zaman 990 kere tekrarlanır…

Veya

‘ Malikü’l-mülki tü’ti’l-mülke ‘ ( Mülkün sahibidir, mülkü verendir ) 1150 kere okunur ve zaman zaman tekrarlanır…

Allah kimseyi işsiz bırakmasın…Yaptıgımız duaları kabul etsin.işi olmayan kardeşlerimize inşalalh rabbim hayırlı kapılar açsın.
***İş Duaları (daha&helliip;)

Metro İş Başvurusu

1990 yılından beri ülkemizde faaliyetlerde bulunan Metro Dünya çapında 29 ülkede 632 mağazayla Türkiyede ise  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Bodrum, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Kayseri, Kocaeli ve Konyada bulunan 18 mağazasıyla hizmet vermektedir. Çalışanlarına yılda dört kez ikramiye veren, çeşitli prim sistemleri oluşturmuş olan, sosyal yardımlarda bulunan, mağazalarından indirimli ve özel ödemeli alışveriş imkanı sunan, belli kadrolar için özel sağlık sigortası yapam Metro Marketler zincirinde iş başvurusunda bulunmak için metro insan kaynakları sitesini ziyaret edebilir yada Metro İş Başvurusu sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Metro iş başvurusu bulunabileceğiniz açık pozisyonlar; (daha&helliip;)

Yukar k