Kategori: “Otomobil – Vasıta”

Rehinli Araç Sorgulama

Rehinli araç nedir? Borcunuza karşılık alacaklınızın malınıza el koymasıdır. Ancak alacaklı aracınıza borcunuz kadar rehin koyabilir ve borcunuzu ödediğiniz anda rehininiz kalkar. Rehinli araç satışı yapılabilir. Ancak bunun için belli koşulları gerçekleştirmeli ve konusunda bilgili bir uzmandan yardım almalısınız. (daha&helliip;)

Araç Kasko Değerleri 2012

Araç Kasko Değerleri her yıl gelir idaresi başkanlığının internet sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Araç kasko bedeli belirlenirken aracın markası ve modeli ile yaşı temel olarak baz alınır. Girilen bu değerlere karşılık olarak aracınız için ödemeniz gereken kasko değerine ulaşırsınız.

2011 Araç Kasko Değerleri için gelir idaresi başkanlığının internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Açılan kasko değerleri penceresinden kasko değerini öğrenmek istediğiniz aracınızın bilgilerini girerek kasko değerine ulaşabilirsiniz.Kasko değerleri çok çeşitli olduğu için alt alta bir liste bulmak oldukça zordur. Bu nedenle araç kasko değerlerini en kolay yoldan öğrenmenin yolu internet erişimli bir bilgisayardan gelir idaresi başkanlığının internet sitesine girerek kasko değerleri başlığını tıklamaktır.

Yukar k