Kategori: “bayilik”

Üniversite Öğrencilerine Komisyonla Kredi

Üniversitede veya lisede mi okuyorsunuz? Acil nakit kredi ve kredi kartı borçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Nakit limiti 20 bin tl olarak belirlenmiştir.

(daha&helliip;)

Öğrencilere Kredi Verilir

http://www.senetlekrediiletisim.com/ Öğrenciler için uyguladığımız özel bir sitemle kredi vermekteyiz. Öğrenci arkadaşlara özel olarak daha uzun vadede ve düşük miktarlarda ödeyebilecekleri rakamlar üzerinden senet yapmak suretiyle kredi verilmektedir. Burada önemli olan öğrencilerin 18 yaşının üzerinde olması ve ailelerinden onay almaları koşuluyla destek verilmektedir. Peki öğrenciler bankalardan kredi veya kredi kartı alamaz mı? Elbette alır şöyleki: Yapı Kredi başta olmak üzere Garanti Bankası, ING Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası öğrencilere kredi vermektedir. Bu kredileri alacak olan kişiler eğer 18 yaşından büyükse bir gelir belgesi bulundurması durumunda tek başına kredi alabilmektedir. Bunun dışında kredi almak isteyen kişilerin velileri ile birlikte öğrenci belgelerini bankalara teslim etmeleri gerekmektedir. Öğrenci kredilerinin dışında bu bankalardan öğrenci kredi kartı da alınabilmektedir. Öğrenci kredi kartları sayesinde her türlü alışveriş yapılabilmekte ve en uygun faiz oranları sayesinde ödemeler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Öğrencilere kredi veren bankalar ile kredi kartı veren bankalar çeşitli indirimleri bu sayede uygulamaktadır. Böylece çeşitli bankalardan alınan kredilere oranla daha uygun ödeme şekillerine sahip olunabilmektedir. Öğrenciler ile birlikte bu ürünleri alan kişilerin her seferinde belli bir ödeme planı alması mümkün olmaktadır.

Köfteci Yusuf Bayilik

Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hizmetini en iyi şekilde veren Köfteci Yusuf, sürekli iyileştirme ve gelişritme prensibi ile hareket etmektedir. Lezzet denince akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başaran Köfteci Yusuf, hijyenik ve teknolojik ortamlarda çalışmalarına devam etmektedir. Kalite konusunda bütün çalışmalarını eksiksiz olarka tamamlamış olan Köfteci Yusuf,müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm yasal belgelere de sahiptir. İnsanların damak tatlarına uygun olarak ürettiği ürünleri ile Türkiye’nin birçok yerinde marka haline gelen Köfteci Yusuf bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

(daha&helliip;)

Suhneva Nerede- Suhneva Bayilik

Tesettür Giyim’in öncüsü Suhneva, hem rengarenk hem de her modelde ürünleri ile bayanların gözdesi olmayı başardı. Online alışveriş imkanı sunan Suhneva, kapıda ödeme imkanı ile de herkes tarafından tercih ediliyor. Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanların tek adresi olmayı başaran Suhneva, eşarptan,elbiseye,pardüseden,şala kadar daha pek çok tesettür ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Tesettür çizgisinden çıkmadan uygun fiyat politikası ile satışlarını sürdüren Suhneva, tsettür giyimde online alışverişin adı olmuştur. Belki şimdiye dek Suhneva nerede? Suhneva bayilik nasıl alınır diye merak ediyordunuz. O zaman yazımızda bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Torku Bayilik Şartları

2007 yılında faaliyetlerine başlayan Torku, çikolata ürünleri ile tüketiciye merhaba dedi. Daha sonra Torku markası adı altında unlu mamüllerden,dondurulmuş gıdalara,bisküviden,şekerlemelere,süt ürünlerinden daha pek çok ürüne kadar üretim gerçekleştirdi. Her geçen gün kendisini yenileyerek büyüyen Torku, güvenilir bir marka olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilen bir marka haline geldi. Torku güvenilir gıda zinciri adı verilen bir sistemle ürünlerini kontrol altında tutan Torku, yüksek teknoloji ve hijyen standartları ile hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca, Torku daha da büyümek adına bayilik veriyor. Torku bayilik şartları gizli tutulmakta olup, yüzyüze görüşülmesi gerekmektedir.

(daha&helliip;)

Etic Elektrik Bayilik Şartları

2014 yılının sonların IC holding bünyesinde açılmış perakende elektrik dağıtımı yapmak için Etic Elektrik bayilikleri veriyorlar. Etic Elektrik kısa süre içerisinde bünyesine hastane, kamu kuruluşları, üniversite gibi kurumları ekledi ve her geçen gün de Etic Elektrik kullanıcıları artmaya devam ediyor. Hızla büyüyen Etic Elektrik hidroelektrik santrallerine sahiptir ve verdiği bayilikler sayesinde genişlemeye devam etmektedir. Etic elektrik bayilik şartlarını tamamlamış olmanız için gerekenler şu şekilde. (daha&helliip;)

Marpop dondurma bayiliği

Marpop’un yatırımcısına sunduğu proje türleri Marpop, mekanınızın metre kare ölçülerine ve ürün içeriğine göre size 3 farklı tipte proje sunmaktadır.

(daha&helliip;)

İÇGİYİMS

*TOPTAN FİYATINA KALİTELİ TÜM İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNİ UCUZA ALABİLİRSİNİZ.

* TOPTAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ SATIŞINI YAPABİLİRSİNİZ.

* EVDEN SATIŞ YAPIP EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

*İHTİYAÇLARINIZI UCUZA ALABİLİRSİNİZ.

* TOPTAN FİYATINA ALIP MAĞAZALARA DÜKKANLARA PAZAR STANTLARINA SATIŞINI YAPARAK CİDDİ GELİRLER ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

İÇ GİYİM ÜRÜN VE FİYATLARINI, FIRSATLARINI GÖRMEK VE BİLGİ AlMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: GÜVENİLİR OLMAYAN SİTELERE GİRMENİZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİLMEMEKTEDİR

Akınsoft Bayilik Başvurusu

1995 yılında kurulan Akınsoft 2010 tarihi itibari ile 12 ülkeye yayılmış bulunan 2000’i aşmış olan çözüm ortağı ile beraber yoluna devam etmektedir. Akınsoft kendi öz sermayesi ile kurulmuştur. Türkiyenin en geniş program arşivine sahiptir. Bu programlar arasında; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programları kategorileri arasında bulunan 120’yi aşkın yazılım mevcuttur.  Bu geniş ürün yelpazesi ile değişik sektörlerde hizmet vermekte olan bir çok müşteriye sahiptir. Sizlerde ilinde kendi kategorisinde birinci olan Akınsoft ailesinin çözüm danışmanı olmak ister ve her gün daha çok gelişen müşteri ağımızda bize destek vermek isterseniz Akınsoft Bayilik Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Aytaç İş Başvurusu

Aytaç Çankırıda yer alan 852.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur.  Aytaçın Aytaç Entegre Et Fabrikası, Aytaç Beyaz Et Fabrikası, Aytaç Yem Fabrikası, Aytaç Hayvancılık , Aytaç Kaynarca Damızlık Tesisleri, Aytaç Turhal Süt Fabrikası , Aytaç Yağ Fabrikası, Aytaç Su ve Meyve Suyu Fabrikası olmak üzere 8 ayrı ayrı işletme üzerinde üretimde bulunmaktadır. Üretiminde bulunduğu ürünler arasında şarküteri, donuk et, kırmızı et, beyaz et, yağ, su ve meyve suyu, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ve toplu tüketim ürünleri sayılabilir. Aytaç güvene dayalı bir ortamda çalışmak isteyen, gerekli değişiklikleri kendi cesareti ve inancı ile gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip çalışanları her zaman kendi ekibinin bir parçası olarak görmek ister.  Çalışanlarına sürekli öğrenim ve eğitim fırsatı sunarak onların geleceklerini garanti altına almayı amaçlar. Sizlerde Türkiyenin sektöründe lideri konumunda olan Aytaç bünyesinde çalışma fırsatı edinmek isterseniz sayfamız aracılığı ile Aytaç İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Yukar k