Kategori: “evde yapılacak işler”

Evde Priz Montajı İşi

Öğrenciler, ev hanımları, emekliler veya ek iş yaparak gelirlerine katkı sağlamak isteyen kişiler, Evde priz montajı işi yaparak siz de aylık önemli gelirler elde edebilirsiniz. Bu işe herkes başvuruda bulunabilmektedir. Daha önce bu işi yapan kişilerin işe kabul edilme olasılığı daha yüksektir. Evde günlük olarak sadece 4-6 saat arasında çalışarak aylık yeterli miktarda maaş kazanmak mümkün olmaktadır.

Üstelik bazı firmalar evde çalışan personellerine de sigorta yapabilmektedir. Bu işi yaparak çok kısa bir süre içerisinde el becerinizi ve iş tecrübenizi de geliştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kurum size daha fazla iş de gönderebilir. Günlük olarak verilen siparişleri yerine getirmek bu işte çok önemlidir. Ayrıca firma, size günlük olarak ne kadar priz montajı yapabileceğinizi sormaktadır.

Bu cevaplar doğrultusunda firma sipariş vermektedir. Günlük olarak kendinizi yormadan ve diğer işlerinizi aksatmadan bu işi yapabilirsiniz. Üstelik emekliler de bu işi yapabilmektedir. Daha önceden teknik konular hakkında bilgisi olan ve elektrikli cihazlardan anlayan kişilerin bu işi daha çabuk bir şekilde kavraması da mümkündür.

Harcamalarınızı Doğru Yapın Tasarruf Edin

Harcamalarınızı doğru yaparak tasarruf edin
Business Insider’da yer alan bir habere göre, tasarruf yapabilmek adına bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Aylık harcamalarınızı bir yere yazıp takip ederek paranızı ne için kullandığınızın farkında olmak iyi bir tasarruf için ilk adımı oluşturuyor. Para biriktirmek amacıyla kendinize hedef koymak ise siz farkında olmasanız da paranızı gereksiz bir şekilde harcamaktan alıkoyuyor. Bir ürünü satır almadan önce, gerçekten ihtiyacınızın olup olmadığını tartmak, hayatınıza ne gibi bir etkisi olacağını düşünmek ise paranızı kontrol altında tutmanızı sağlıyor. (daha&helliip;)

İnternetten yazarlık yapıp para kazanın

Yazitör Starter son günlerde internette en çok rastladığımız isimlerden biri oldu.

Peki ne anlama geliyor bu yazitör starter?”Ne de tuhaf bir ismi var”dediğinizi duyar gibiyim.O zaman yazımızı sonuna kadar okuyarak bu konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istermisiniz?O zaman başlayalım.

İnternetten yazarlık yapıp para kazanmaya başlamak için tıklayın

Biliyorsunuz ki teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok insan evde oturarak internet üzerinden para kazanıyor.İnternetten para kazanma yöntemleri ise o kadar çok ki.Ancak bugün size yazitör starter ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.Belki duymuşsunuzdur yazı yazarak para kazanmak diye birşey.Belki okudunuz ama hiç ilginizi çekmedi.Ancak yazı yazarakk gerçekten para kazanıldığını üstüne basarak söylesem? (daha&helliip;)

Yazitör Eğitim Seti Serisi -1 Yazitör Starter

Evden Yazı yazarak para kazanmak isteyenler bu yazımızı dikkatlice okusunlar.

Nasıl bir iş?

Evden ofisten yolda seyahet ederken her zaman yapabileceğiniz hatta sadece yazı yazmak da değil resimler ve videolarınızı da google gibi arama motorlarının  veritabanına bilgi ekleyerek karşılığında gereken ücreti almak hepsi bu.

Güvenilir mi?

Türkiyede ve dünyada milyonlarca insan bu işten para kazanmaktadır.

Ödemeler nasıl olcak? Bize işi kim verecek? Kiminle iletişime geçeceksiniz? Detayları nelerdir? (daha&helliip;)

Makale Yazarak Para Kazanmak

İnternet erişiminin artan yayılımı ve buna paralel olarak artan internet sitelerinin sayısı makale yazarlığı gibi yeni bir iş kavramının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Makale yazarak para kazanmak her geçen gün daha da kolaylaşmaktadır. Ek gelir ve ek iş fırsatları arayan kişilerin kaçırmaması gereken makale yazarlığı seri klavye kullanan, noktalama işaretlerine dikkat eden ve kompozisyon yeteneği güçlü herkesin yapabileceği kolay bir iştir.

Makale yazım kuralları zaman içerisinde öğrenebileceğiniz basit kuralları içermektedir. Makale yazarak para kazan sloganı ile açılan pek çok site bulunmakla beraber doğru ilanlara başvuruda bulunmakta büyük önem taşımaktadır. Deneyim kazanana kadar düşük ücretler ile yazı yazmanız beklenebilir. Makale yazanlar bu makalelerini çoğunlukla sipariş üzerine gerçekleştirmekte ve istenilen konu başlıkları hakkında tamami ile özgün olan makaleler yazmaktadır.

Makale yazarak para kazanmak için makale yazarı aranıyor ilanlarına başvuruda bulunabileceğiniz gibi ayrıca makale örnekleri hazırlayarak makale yazarı olmak istiyorum ilanları vererek bu makalelerinizi paylaşabilirsiniz. Günümüzde 100 kelimelik bir makalenin 1,00 liradan satıldığını düşünürsek düzenli olarak makale yazarak ayda en az 1.000,00 lira kazanabileceğinizi söyleyebiliriz…

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Evde yazı yazarak para kazanmak hızlı klavye kullanan herkesin yapabileceği son derece kolay bir iştir. Üstelik yazı yazdıkça konular hakkındaki bilgileriniz ve yazı yazma hızınız artacağı için her geçen gün daha fazla para kazanmaya da başlarsınız.

Evde yazı yazma işi bugün pek çok kişinin en önemli ek gelir kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Evde yazı yazarak para kazanmak için klavye kullanımına hakim olmanızın yanı sıra seri ve akıcı bir dile de hakim olmanız gerekir. Bu niteliklere sahipseniz yazı yazarak para kazandıran siteler üzerinden verilen iş ilanlarına ya da yazı yaz para kazan ilanlarına başvuruda bulunmaya başlayabilirsiniz. (daha&helliip;)

Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Mandal işi son dönemde evden para kazanmak isteyen pek çok kişinin yapmak istediği bir iş kolu olarak öne çıkmaktadır. Peki mandal işi nasıl yapılır?

Mandal işi yapımı için sahip olmanız gereken iki şey mandal montaj makinası ve biraz el becerisidir. Evlere mandal işi verilir ilanı veren pek çok firma zaten belirli kriterlere uyan kişilere mandal montaj makinasını ücretsiz olarak teslim etmektedir. Evlere mandal montajı suistimale çok açık bir konu olduğu için size kısa sürede çok para kazanacağınızı ve bunun için önce para ödeyerek mandal montaj makinası almanız gerektiğini söyleyen kişilere mümkün olduğunca temkinli davranmanız önerilmektedir.

Mandal montaj işi söylendiği gibi kısa sürede size çok büyük paralar kazandıracak bir iş olmasada evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere ek gelir kazanmalarını sağlayacak iyi bir iş fırsatıdır. Evde mandal montajı yapan pek çok kişinin bu işten memnun olduğu bilinmektedir. Grup kuran kişiler evde mandal yapımı işini almak için daha şanslı bulunmaktadır.

Evde Kına işi verilir

Evde kına paketleme işi yapabilecek kişiler ve ekipler aranmaktadır. Evden çalışmak istiyorum diyen kişilerin başvurularını bekliyoruz. Evinizde televizyon izlerken para kazanacak, ek gelir kazanmanın keyfini yaşayacaksınız. Kına keseleri için iş başvurusnda bulunmak isteyen kişiler iletişim bilgilerini ekleyebilirsiniz.

Kına paketleme Ankara

Kına paketleme işi verilecektir. Keçiören ve yakın çevresinde ikamet eden, aldığı işleri zamanında eksiksiz olarak teslim edilecek kişiler ile sürekli çalışılacaktır. Ödemeler tamamlanan işlerin teslimatında nakit olarak yapılmaktadır. (daha&helliip;)

Evde Nikah Şekeri İşi Verenler

Evde nikah şekeri işi verenler her geçen gün çoğalırken evden para kazanmak isteyen kişilerde artık evde nikah şekeri yapmayı tercih etmektedir. Gelen hazır malzemelerin birleştirilmesi ile oluşturulan nikah şekeri yapımı son derece kolay olduğu için isteyen herkes tarafından kolaylıkla yapılmaktadır.

Evde nikah şekeri yaptıran yerler genelde ekibi olan kişileri tercih ederken işini doğru yapan ve zamanında teslim eden kişiler ile uzun süreli çalışmaya devam etmektedir. Özellikle de yaz döneminde nikahların arttığı zamanlarda evde nikah şekeri işi verenler çoğalmakta ve artan iş yükünü bu şekilde atlatmayı tercih etmektedirler. (daha&helliip;)

Evlere Boncuk İşi Verenler

Evlere Boncuk İşi Verenler sayfamız aracılığı ile üye olmadan ve ücret ödemeden ilan vererek işlerinde çalıştırabilecek kişi yada gruplara ulaşabilirler. Sayfamız üzerinden ilan vermek için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan örnek ilan metinlerimize benzer formatlarda oluşturmuş olduğunuz ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.Evlere Boncuk İşi Verenler sayfamıza ayrıca evinde boncuk işi yapmak isteyen kişilerde iletişim bilgilerini bırakarak evlerinde boncuk işleme işi bulabilirler.

Evlere Boncuk İşi Verilmektedir

Sezon yoğunluğundan dolayı oldukça acil olarak evlerinde boncuk işlemek isteyen bayanlar aramaktayız. Ekipbaşı olan yada boncuk işleme işi için grup oluşturabilecek sosyal çevreye sahip kişiler yetkilimiz olan Burcu Canpolat hanımı 0539 737 24 14 numaralı telefon üzerinden arayarak iş ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilirler.

Abiye Boncuk İşleme

Sakaryada ikamet eden ve kendi evlerinde abiye kıyafetlere boncuk işleyebilecek ekipler ve kişiler aramaktayız. Boncuk işlemeye müsait ve istekliyseniz bize 0539 486 22 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Lütfen ciddi kişiler arasınlar

kaynak: http://www.evdeyapilacakisler.net  

Yukar k