Kategori: “tanıtım yazıları”

Anında Kredi Almak için Ücretsiz Kredi Sorgulama

Kredi notu kredi almak isteyenler için son derece büyük önem tutan bir puanlamadır. Ücretsiz öğrenmek için www.kredisorgulama.org adresinden bilgi alabilirsiniz. Bankalar, kredi kartı borcundan ya da kredilerini ödeyemedikleri için mağdur olan pek çok kişiyi gözeterek yeni bir sistem kurma yoluna gitmiş ve ortaklaşa bir sistem olarak KKB adı verilen kuruluşu kurmuşlardır. (daha&helliip;)

KİM 500 MİLYAR İSTER YARIŞMA BAŞVURUSU

ATV ekranlarında yayınlanan eskiden Kim 500 Milyar İster yarışması şimdiki adıyla KİM MİLYONER OLMAK İSTER olarak değiştirildi.Sunuculuğunu Kenan Işık’ın yaptığı bu yarışma bir bilgi yarışmasıdır.Yeniden ekranlara dönen bu yarışmanın başlamasıyla başvurular fazlasıyla arttı. (daha&helliip;)

insan kaynakları departmanına örnek yazı

İnsan Kaynakları Departmanına ,

1988 Ankara doğumluyum, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Müşteri İlişkileri üzerine iş deneyimim bulunmaktadır. Baba mesleği sebebiyle havacılık sektörünün içinde büyümüş, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışması ruhuna uygun biriyim. Akademik hayatım süresince kazandığım iletişim becerilerimin de yapacağım görevde bana büyük katkısı olacağını düşünerek, Anadolu Jet firmasında, kabin memurluğu pozisyonunda istihdam etmek istiyorum. Uygun görürseniz yüz yüze görüşmeyi çok isterim.
Saygılarımla

118 80 Ayıcıklı Reklamı

Türk Telekom firmasının özelleştirilmesinin ardından ortaya çıkan yeni 118 firmaları arasında rekabet tüm hızıyla sürüyor. Sektörel olarak çok büyük bir pazar payına sahip olan 118 firmaları müşterilerin hafızalarında yer edinebilmek için çok çeşitli reklam kampanyalarını yürütüyorlar. Reklamlarda kendi numaralarını ön plana çıkarmaya çalışan firmalar bunun için akılda kalıcılığı sağlayacak yöntemler arayışındalar. Son dönemde 118 80 Ayıcıklı Reklamı hoş müziği ile bunu en iyi başaran firmaların başında geliyor. Yeşil bir ayıcığın seslendirdiği şarkı hareketli melodisi ile çocukların en sevdiği reklam sıralamasında zirveye oturmuş durumda. Hatta çoğu anne bebeğine yada çocuğuna yemek yedirmek için internetten bu videoyu indiriyor ve bu video oynarken yemek yedirmeyi başarabiliyor. Reklam çocuklar kadar büyükler tarafından da beğenilmiş durumda.

Reklamda ayıcığın seslendirdiği şarkının sözleri ise şöyle; Kop Yanıma Geliver, Hop Yorulma Soruver, Bak Elinde Tüm Türkiye 118 80′Le.. Kop Yanıma Geliver, Hop Yorulma Soruver, 118 80 80 80 Bilmiş 80 Kop Hadi Ara Hop Hadi Ara Bilmiş 80

Memuriyetten ayrılanlardan emeklilik ikramiyesi alabilir

Memuriyetten ayrılanlardan emeklilik ikramiyesi alabilir;İncil’in “bonus” ile ilgili geçmişte kamu hizmeti terk edenler, Emekli Sandığı, Sosyal Güvenlik veya Bağ-Kur emekli aylığı, memuriyette kez bağlı olarak, Anayasa Mahkemesi terk sivil hizmet ikramiye yasa hükmünü iptal ödenemeyeceğine ki, dedi. (daha&helliip;)

İş Bankası Çiftçiler İçin Kart Çıkarttı

Çiftçiler için özel hizmet sunan bankalar arasına İş Bankasıda katıldı. İş Bankası Çiftçiler İçin Kart Çıkarttı. Çıkarılan çiftçilere özel bu yeni kartın ismi Tarımsal Ürün Kart. Bu kart ile çiftçiler yıl boyunca üreterek elde ettikleri ürünleri Toprak Mahsulleri Ofisine teslim ettikleri anda ürün bedellerini bu kartlar ile İş bankasının ülke genelinde yaygın olarak bulunan tüm ATM lerinden kolaylıkla tahsil edebilecekler. Ayrıca İş Bankasının anlaşmalı olduğu diğer bankamatiklerden de işlem yapma fırsatı bulunuyor. Çiftçi kart ile sadece para çekme işlemi yapılmıyor. Ayrıca İş Bankasının kart sahibi olan diğer tüm müşterilerine sunmuş olduğu para yatırma, şubeler arası havale yapma, bankalar arası EFT yapma gibi işlemleride gerçekleştirebilecekler. Ayrıca çiftçilere sunulan bu özel kart ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya genelinde Visa Electron logosu bulunan üye işyerlerinden alış veriş yapma imkanıda bulunuyor.

Yapılacak olan alış verişlerden kredi kartında olduğu gibi Maxi Puan kazanılabilinecek ve biriktirilen Maxi Puanlar ile bedava alış veriş yapılabilecek. Çiftçi kart için kendinize en yakın İş Bankasından başvuruda bulunabilir ve bu avantajlardan sizde faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. kaynak: http://kredisihesaplama.com

erol lorems açıldı

Müthiş güzel tasarımıyla kendi alanındaki siteler yanında  LOREMS açıldı.

Erol Marketing sistemin tanıtımı yapılan sitede yeni bir üye arkadaşın üyelik davetiyesidir bu.

Verilen emeğe değmiş güzel bir site olmuştur. Sizde hemen üyelik sayfasından kayıt olabilirsiniz….

Network Marketing İş Başvurusu

Network Marketing İş Başvurusu  ile yeni başlayacak olan network marketing sistemin ilk üyelerinden olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki network marketing sistem en hızlı büyüyen ve çok kazandıran sistemlerdir. ama network le alakalı bilinmesi gereken 2. husus

network marketing sistemlere kurulduğundan ilk 3 ay içinde girenler en çok kazanır ve ilk 1 yıldan sonra girenlerin pek kazanma ihtimali yoktur. (daha&helliip;)

Merkez Bankası Faiz Oranları

Merkez bankası ülkenin para birimine ait kağıt banknotu basma yetkisine sahip olan tek kuruluştur ve kurulan hükümetin para ve kredi politikalarını belirlemesine yardımcı olur. Belirlenen bu para politikasının uygulanması da yine Merkez Bankasının görevidir ve ülke ekonomisi için en etkili müdahaleleri zamanında gerçekleştirerek bağımsız para politikasının başarı ile işlemesini sağlamaktadır. Merkez bankası bazen bankalardan likidite ihtiyacı hissettiği durumlarda borç para alabilmekte bazen de tam tersi bir durum gerçekleşerek bankalara borç para verebilmektedir. İşte Merkez Bankası Faiz Oranları yapılan bu işlemlere karşılık işletilen gecelik ve haftalık faiz oranları hesaplama ifade etmektedir.

Merkez Bankası Faiz Oranlarını günlük ekonomik koşullara göre belirlemekte olup bazen finans piyasasına müdahale amaçlı olarak yükseltebilir yada düşürebilir. Örneğin son dönemde merkez bankası finans sektöründe gerçekleşen aşırı kredi kullanımını yavaşlatmak amacı ile kredi faiz oranlarını yükseltmiş ve bankalarda hemen artan bu maliyeti kendi faiz oranlarını yükselterek dengelemek zorunda kalmışlardı. Merkez Bankası Faiz Oranları verilerine Merkez Bankasının kendi internet sitesi üzerinden dilediğiniz bir saat diliminde ulaşabilirsiniz.

FAİZ ORANLARI

http://faizoranlari.tk sitesinden sizler için son faiz oranları ile alakalı makaleyi paylaşıyoruz.

Faiz Oranları Sitesi siz değerli ziyaretçilerimize en güncel faiz oranları, haberlerini ve kampanyalarını duyurmak için oluşturmuş olduğumuz bir paylaşım ağıdır. Sitemiz her gün güncellenen yapısı ve yeni eklenen konuları ile çok yoğun ziyaretçi sayısına sahiptir. Güncel konular için açmış olduğumuz sayfalarımızdan kredi faizleri ve faiz oranları ile ilgili her türlü detaylı bilgiyi alabilir, sayfalarımızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan konularla ilgili fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilir yada kredi haberlerinizi sayfamız üzerinden milyonlarca internet kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz. Artık tek bir tıkla binlerce işlemin halledilebildiği sınırsız kullanım imkanı sunan internet üzerinden sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her bilgiye ulaşabilir ve ücretsiz olarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Yukar k