Kategori: “iş ilanları”

İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

İş Bankası tarafından 2016 yılı için alınacak olan idari personel kadroları duyuruldu. İş Bankası aynı zamanda her bir kadro için özel başvuru koşullarını düzenledi. İş Bankası’nda çeşitli pozisyonlarda çalışabilmek için ilk olarak sınava girmek gerekmektedir. Bankanın açtığı kadrolar ise şu şekilde;

Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı – 28.05.2016 
İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirilmek üzere, 28 Mayıs 2016 tarihinde Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı – 07.05.2016
İş Bankası Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde Sistem Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, 07.05.2016 tarihinde Sistem Uzmanı Alım Sınavı düzenlenecektir.


Uzman Yardımcısı Alım Sınavı – 16.05.2016 ve devamında belirlenecek günler

İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümleri ile Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 16 Mayıs 2016 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

İstanbul Memur Alım Sınavı – 11.04.2016
İş Bankası İstanbul’da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 11.04.2016 tarihinde İstanbul Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

KKTC Memur Alım Sınavı – 17.04.2016
İş Bankası Kıbrıs Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Nisan 2016 tarihinde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 14.04.2016
İş Bankası İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 14.04.2016 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.

Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 14.04.2016
İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 14.04.2016 tarihinde Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.

Hürriyet Gazetesi İş İlanlarına Başvurun 2016

1 Mayıs 1948 tarihinde Sedat Simavi tarafından kurulan, günümüzde Doğan Yayın Holding bünyesinde bulunan günlük yayınlanan Hürriyet gazetesi iş alanlarında da oldukça başarılı oldu.

Hürriyet gazetesi iş ilanlarına başvurun 2016 yayınlamaya başladı. 1997’den itibaren yayın yapan Hürriyet gazetesi iş ilanları sayesinde hem iş hem de işçi arayanlara ilaç olmuş ve aradıklarını bulmasını sağlamıştır. Güvenilir aradığınız işleri burada bulabilirsiniz. Halkla ilişkiler, sekreterlik, aşçı, mobilya, tamir, öğretmen, doktor, hasta bakıcısı, çocuk bakıcısı ve daha yüzlerce ilan için hürriyet gazetesi almanız yeterli. (daha&helliip;)

İş Bankası İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en köklü bankası olma özelliği taşıyan İş Bankası iş başvurusu personel alımı tüm hızıyla devam ediyor. İş Bankası bünyesinde çalışmak isteyenler iş ilanlarını takip ediyor ve uygun pozisyona iş başvurusu yaparak kariyer hayallerini gerçekleştiriyor. Eğer siz de İş Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası en çok tercih edilen bankalar arasında ilk sırada yer almakta olup, iş imkanı bakımından da en fazla personel alımı yapan bankadır. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan İş Bankası, hem ülkemiz ekonomisine, hem de iş istihdamına katkılarına devam etmektedir.

İş Bankası şuanda birçok pozisyon için sınav tarihlerini belirledi. Hem sınav tarihleri hem de başvuru koşulları kendi sayfasında yayınlanıyor. Şuanda Uzman yardımcısı alımı (07.09.2015 ve izleyen günler), Sistem uzmanı alım sınavı(03.10.2015), İstanbul Memur alım sınavı (09.09.2015 ve 16.09.2015), Ankara memur alımı Çağrı merkezi( 06.09.2015), Diyarbakır Bölge memur alım sınavı (06.09.2015),Mimar alımı, İstanbul erkek özel güvenlik görevlisi alım sınavı (03.09.2015), erkek özel güvenlik görevlisi alımı sınavı (10.09.2015) ve Şöför alım sınavı( 11.09.2015) yapılacaktır. Bu pozisyonlar için siz de başvuru yapabilirsiniz. İlanlar ve detayları bankanın kendi web sitesinde yayınlanmaktadır.

Fox TV İnsan Kaynakları İş Başvurusu

İnsanlar artık istediği gibi iş bulamıyorlar. İş bulmak için çok fazla çaba harcıyor olsalar bile maalesef istedikleri işi bulamıyorlar. Aradıkları işi bulamamasına karşılık yine de aramaya devam eden kişiler var ama bazı insanlar bir türlü istedikleri işi bulamıyor. Günlerce iş aramasına karşılık iş bulamayan insanlar olmasına karşılık bazı kişiler ise aylar yıllar boyunca iş aradığı halde bir türlü iş bulamıyorlar. Bu neden ile de ellerine geçen her fırsatı değerlendiriyorlar. Şimdilerde en popüler işler arasında TV kanallarına yapılan iş başvuruları yer alıyor. Kanalların popülerliğine bakarak iş başvurusu yapmaya dikkat gösteren kişilerin her daim yüzleri gülmüyor olsa bile insanlar yine de başvuru yapmaya devam ederler.

(daha&helliip;)

İş İlanları Dünyası İş İlanları

Artık iş ilanları dünyası iş ilanlarına kolaylıkla ulaşmamızı sağlıyor. Hangi işi yada elemanı arıyor olursanız olun kısa bir sürede bulmanız mümkün. Bildiğiniz gibi daha önceleri iş veya eleman bulmak işkenceydi. Ancak, şimdilerde oturduğumuz yerden iş ilanı verebiliyor, aradığımızı kolayca bulabiliyoruz. Belki sizde şuanda acil iş arıyorum yada eleman arıyorum diyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Sayfamız iş ilanları dünyası’nda bir numara olup, hergün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Siz de hangi ilde olursanız olun hemen ilan vererek arama yapabilirsiniz.Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturduktan sonra iletişim bilgilerinizi de ekleyerek ilanınızı yayınlamaktır. Sonrasında ilanlarınıza sayısız iş başvurusu gelecektir.

(daha&helliip;)

Doğa Koleji İstanbul -Öğretmenler

Doğa Koleji İstanbul Uzman Hekimler pozisyonu için,birçok alanda alım yapıyor.

Doğa Koleji web sayfası

Türkiye’de 19 ilde 42 eğitim kurumu ile faaliyet gösteren Doğa Koleji, eğitim sektöründe lider konumdadır. Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana başarılı bir şekilde ilerleyerek büyümeye devam etmektedir. Her zaman bilime ve bilimsel çalışmalara açık olan Doğa Koleji, eğitim sektöründeki yenilikleri sürekli takip ederek daha faydalı olmak için çaba göstermektedir. Sürekli üretken tavrı ile Türkiye’nin en başarılı koleji olmayı başaran Doğa Koleji, Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet göstermeye devam ediyor. (daha&helliip;)

Limak 3. Havalimanı İş İlanları Başvurusu

3. havalimanı olarak adını duyduğumuz Limak havalimanı için toplam da 120 Bin kişi istihdam edilecek. Limak Havalimanı’nın ihalesi 3 Mayıs’ta yapılacak ve dünyada bir ilke imza watarak 150 Milyon yolcu kapasitesine sahip olacak. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana adından sıkça söz edilen Limak Havalimanı Türkiye’yi 2023 hedefine taşıyacak. Limak 3. havalimanı iş ilanları başvurusu için ise gün sayılıyor. Dünyanın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyan Limak tamamlandığında uzaydan dahi görülebilecek. Tamamen bittiğinde ise 120 Bin kişiye iş imkanı sağlayacak. Ülkemiz iş istihdamı için büyük bir adım olan Limak Havalimanı için iş başvuruları şimdiden başladı.

(daha&helliip;)

Kreşlerde Kuran Eğitimi Atamaları

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kreşlerde kuran eğitimi atamaları yapılacak. Bildiğiniz gibi kuran kurslarında yaş sınırı ortadan kaldırıldı. Şimdi de okul öncesi yani kreşlerde de kuran eğitimi vermeye hazırlanılıyor. Dini Bilgiler ve Kuran-ı Kerim adı altında iki bölümden oluşacak olan eğitimlerde Allah ve Peygamber sevgisi gibi konuların yanı sıra, noktaları birleştirme, boyama gibi etkinliklerde yapılacak. Uzun zamandır yapılması plananan bu eğitim şimdilerde gündemdeki yerini koruyor. Ailelerden gelen istekler üzerine çalışmalarına başlayan Diyanet İşler Başkanlığı, kendi personeli ile eğitim vermek için hazırlanıyor.

Kreşlerde kuran eğitimi atamaları Diyanet’in kendi personelleri arasından yapılacak. Yani, artık kuran kursu öğreticileri okul öncesi öğreticisi olarak görev yapacaklar. (daha&helliip;)

Nasıl Pilot Olunur?

Eminiz herkesin hayalinde pilot olmak vardır. Küçükken büyüyünce ne olacaksın sorusuna pek çoğumuz pilot cevabını vermişiszdir. Belki şuan kararınızı verdiniz ve pilot olmak istiyorsunuz. Peki, nasıl pilot olunur? Eğer üniversite mezunuysanız ve çok iyi derecede ingilizce biliyorsanız pilot olabilir ve ayda 10 Bin TL gibi bir rakam alabilirsiniz. Üstelik sadece 1,5 yılda pilot olmanız mümkün. Tecrübeniz arttıkça maaşınızın da artacağı pilotluk mesleğinden ayda 25-30 Bin civarı bir para kazanabilirsiniz. Eğer sivil pilot olmak istiyorsanız Hava Harp okulu mezunu olmanız ve gerekli eğitimleri almış olmanız gerekiyor. Ya da Sivil havacılık okullarından da mezun olarak pilot olabilirsiniz. Eğer Askeri pilot olmak istiyorsanız Askeri liselerden veya sivil liselerden mezun olduktan sonra üniversite sınavlarına ve Hava harp okulu, kara harp okulu ve deniz harp okulu sınavlarına girmeniz ve başarılı olmanız gerekmektedir.

(daha&helliip;)

LCW İŞ BAŞVURUSU

İyi giyinmek herkesin hakkı misyonu ile LC Waikiki tekstil sektöründen kendini başarılı bir firma olarak göstermiştir. LC Waiki Full ve Part Time çalışma imkanını sunan firmaların en başında gelir. LC Waikiki iş başvurusu her yaşa ve her zevke hitap ettiği için bölüm seçme ve hangi bölümde çalışırım sıkıntısı duyulmayacak kadar geniş ve istikrarlı bir yerdir. Performanslara göre mağazada atlamayacağın, yükselmeyeceğiniz pozisyonlar yok ve başarınıza göre mağaza müdürü olabilirsiniz, önünüzü kapatan veya kendinizi gösterebileceğiniz bütün pozisyonlara davetlisiniz. (daha&helliip;)

Yukar k