Kategori: “Uncategorized”

50 bin tlye kadar senetle kredi imkanı

Acil nakit ihtiyaçlarımız karşısında ilk aklımıza gelen yerler banka olur. Evet yanlış bir algı değil ama bankalar tahmin ettiğiniz kadar kolay kredi vermiyor. İlk olarak belirlenen şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi puanınız düşük olmayacak geçmiş dönem tüm ödemelerinizi düzenli yapıyor olmalısınız.

Eğer aksi bir durum söz konusu olur ve hakkınızda yasal takip başlatılır ise maalesef ilgili başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Buna ek olarak aylık geliriniz ve SSK prim ödeme düzeni de bankalar için oldukça önemli.

Bu şartları yerine getirmiyorsanız ve banka kredinize onay vermiyor ise bu kredi fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Maksimum 50 bin TL’ye kadar kredi alabilir ve banka kredisinde de olduğu gibi belirli bir faiz oranında aylık vadeler de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Soru: Nasıl bu garanti verebiliyorsunuz?

Cevap: Bankalar kredi notunuz düşük olduğu için kredi vermezler. Bu banka puanınızı hızlı yükseltebilmek için yapılabilecek bazı işlemler vardır. Firmamız tarafından bunlar uygulanarak hızlı bir şekilde kredi almanız sağlanır. Örneğin önceki borçlarınız kapanması ve mevduat hesabınıza yüksek miktarlarda paranın giriş çıkışı gibi işlemlerde notunuz çabuk yükselmektedir. Kredi onayı alana kadar notunu yükseltecek bu uygulamaları yapmaktayız.

Biz Çekelim Siz Ödeyin Ankara Şubesi

http://www.herkesekredi.net/bizkredinizicekelimsizodeyin/ Ankara’da ikamet edenler için bir teklifimiz var.  Ankara merkez ve ilçelerinde oturanlar için biz kredinizi çekelim siz ödeyin kampanyası düzenledik. Zor olan hayat koşullarını sizin için biraz kolaylaştırmak istiyoruz. Ekonomik koşullar nedeni ile özellikle maddi anlamda paraya ihtiyaç duyduğunuz her konuda size destek olmak için yanınızdayız. Acil nakde ihtiyacınız olduğunda kendinizi darda hissediyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle Ankara ve çevre illerinde ikamet ediyorsanız para konusunda sıkıntıya girmenize gerek yok. Gelin birlikte bu zor günlerin üstesinden gelelim.

(daha&helliip;)

Senetle Kredi – Kırmızı kalemliler dahil

Kredilerde düşük kredi notu duyduk, kara liste duyduk ama kırmızı kalemlileri duydunuz mu? Duymayanlar için açıklayalım. Kara listede olanlardan hiç bir farkı yok. Yani ha kara liste, ha kırmızı kalemli hiçbir farkı yok. Üzerine kırmızı kalem çekilmiş kişilerde bankalara olan borçlarından dolayı hacizlik olmuş kişilerdir. Bu kişilerde bankalara başvurdukları kredi ve kredi kartları onaylanmaz. Çünkü bankalar nezdinde bu kişilerde kara listede. Hangi bankaya giderseniz gidin, hangi bankanın web sayfasından başvurursanız vurun, TC nizi girdiğiniz anda red kararı alırsınız.

Kırmızı Kalemlilere Kredi Çıkartılır

Ama bazı finansal danışmanlık hizmeti veren yerler, kredi takibi yapıyorlar. Yani anlaşmalı oldukları bankadan size kredi çıkartabiliyorlar. Sizin kredi notunuz düşük olsa da, kara listede olsanız da, kırmızı kalemle çizilmiş olsanız da, istediğiniz krediyi çıkartabiliyorlar. Ama çok yüksek komisyon ücreti ile.  Ama borç sizin borcunuz, onlara borçlu olmuyorsunuz, yalnız kredinizi çıkarttıktan sonra alacağınız paradan komisyon istiyorlar. Özellikle çıkarttıktan sonra yazdım, çünkü kredinizi çıkartmadan bu tür kişilere komisyon vermeyin. Kredinizi çıkartmak için bazı kişilere para vermek lazım diyen kişilere de kesinlikle inanmayın. Bu konuda ciddi şekilde dolandırılan insanlar var. Bu tür kişilere de çok dikkat edin. Kesinlikle kredinizi çıkartmadan, yani paranızı elinize almadan bu kişilere para vermeyin.

KIRMIZI KALEMLİLERE KREDİ VEREN BANKALAR

Kırmızı kalemliyseniz yine de Aktifbank gibi bazı bankalar arada kampanyalar düzenlemekte bunları takip ederek bu kampanyalardan faydalanmalısınız.

UYARI

Özellikle önden para isteyenlerden uzak durmalısınız. Sonra bazı bu işi yapan kişilere para verdikten sonra ulaşamayabilirsiniz. Yani daha fazla para alabilmek için, evinizdeki bulgurdan da olmayın. Zaten bu tür kişiler kendilerini biraz fark ettirirler. Mesela, belirli bir mekanları olmaz. Kendi kimliklerini doğru vermezler. Genellikle telefon ile bağlantı kurarlar. Yani bu kişilere ancak cep telefonları ile ulaşabilirsiniz. Alacaklarını aldıktan sonra  ” böyle bir  numara kullanılmıyor” diye duyabilirsiniz. Allah korusun. Unutmayın yasal bir işin içinde bulunmadığınız gibi yasal haklarınızda olmayabilir. Hatta bu kişilerin gerçek kimliklerini bilmediğiniz için, kimi şikayet edebileceğinizi dahi bulamazsınız. Böyle kişilere paralarını kaptıranlar azımsanmayacak kadar çok diyebilirim. Finansal danışmanlık şirketleri ile çalışmak istiyorsanız da, yüksek komisyon vermeyi kabul ettiniz taktirde, kredinizin çıkartılma işlemlerinize başlamaktadırlar.

Düşük Komisyonu – Ön Ödemesiz Senetle Kredi

Bilgi: https://www.onodemesizkredi.com/ Kredi kullanımında şüphesiz en önemli etmenlerden birisi de faiz oranıdır. Faiz oranı aylık taksitlerinizi ve toplam geri ödemenizi direk etkilemektedir. Yüksek oranlar daha fazla toplam ödeme yapmanıza neden olmaktadır. Bu nedenle birçok tüketici tercihini düşük faizli krediden yana kullanıyor. Sizde bu arayış içerisinde iseniz kredi danışmanlık firmamız ile tanışmaya ne dersiniz.

(daha&helliip;)

50000 TL HAZIR KREDİ FIRSATI

Öncelikle olarak Ankara’da olmak üzere 50.000 tl ye kadar hızlı yanıtlı krediler verilmektedir. Öğrenciler, kyk borcunu ve kredi kartı borcunu kapatmak isteyenler önceliklidir. senetlekredi2017@gmail.com Mail adresimizden ad, soyad, yaş, şehir, telefon, ne kadar kredi lazım v.b detayları ileterek bize ulaşabilirsiniz. 

(daha&helliip;)

Emekli Maaşına Senetle Kredi 2021

( senetle kredi ORG) Emekli olanların , her daim sabit bir gelirleri olduğu ve hiçbir koşulda kesilmediği için de, emeklilerin bankalardan kredi almaları çok daha kolay oluyor. Fakat, emeklilerin karşılaştığı diğer bir sıkıntılı durum ise, yaş kısıtlaması. Bankalar, belli bir yaşın üzerinde kredi verirken vadeleri kısa tutuyorlar. Bunun yanı sıra da, emekliler için bireysel ihtiyaç kredilerinde belli bir kredi miktarı bulunuyor. Emekliler, emekli maaşlarının belli bir katı seviyesinde kredi alabiliyorlar. Tüm bankalarda hemen hemen oranlar aynı olsa da, emekli olarak maaşınızı aldığınız bankada bu oranlar biraz daha değişebilir.

Bankalarda, emekliye maaşının kaç katı kredi veriliyor? Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi, emeklilerin bankalardan kredi alabilmeleri için belli bir yaş sırını oluyor. Örneğin, krediler genel olarak 60 ile 65 yaş aralığına kadar sıkıntı olmuyor. Fakat, mevcutta bir rahatsızlık gibi durumlar varsa, 70 ve üzeri yaşlardaki kişilerin kredi alabilmesi biraz daha zorlaşıyor. Bunun yanı sıra, bankaların hemen hemen hiçbiri, 80 yaş üzerindeki emeklilere maalesef ki kredi vermiyorlar. Aynı şekilde, emekli maaşlarında genel olarak tüm yıl içerisinde, ufak bir yüzde ile artış olduğu için, çok üst düzeylerde bireysel ihtiyaç kredisi alamıyorlar. Ancak, gösterebileceğiniz yasal bir ek geliriniz daha varsa, kira, iş yeri geliri gibi, emekli maaşınızın belirlenen seviyelerin çok üstünde de kredi alma şansınız bulunuyor.

Emekliye verilen krediler bankaların prosedürlerine, kampanyalarına ve kişinin yaşına, talep ettiği vadeye göre değişebiliyor ve ortalama 2 ile 10 katı arasında değişiyor. Bu kredi limitleri hesaplanırken de, yukarıda bahsettiğimiz gibi istenilen vadelere göre ve kişinin yaşının bu vadeleri karşılamasına göre değişim gösterebiliyor. Bu sebeple, emekli maaşınız ile kredi çekmek istiyorsanız, en doğru seçenek, maaş ödemenizi aldığınız bankaya, kimliğiniz ile birlikte giderek, krediler için bilgi almak.

Bu süreçte, eğer sistemlere yabancıysanız ve dalgınlığınızdan söylenenleri kaçırmak istemiyorsanız, bir yakınınızdan da yardım isteyebilirsiniz. Emekli olarak en uygun kredi çekebileceğiniz banka, maaş ödemesi aldığınız bankadır. Bunun nedeni hem, kredi başvurusu için gerekli olan evrakların pek çoğunu sizden istemezler, hem de kredi talep ettiğinizde, kredi onayınız çok daha hızlı bir şekilde çıkacaktır. Kredi notunuz düşükse, mevcutta bir başka krediniz daha varsa, bankadan kredi almanız biraz daha zor olacaktır. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce, kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödemeyi ihmal etmeyin. Kredi onay şansınız böylece çok daha yüksek olacaktır.

Faturalı Hatlara Kredi 2021

Site: https://www.faturalihatlarakredi.com/ Faturalı hatta kredi imkanı: Ev almak için, taşıt almak için, borcumuzu kapatmak ve diğer giderlerimiz için nakit ihtiyacımız olabilir. Öncelikle tüm bu tür ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankalara koşarız. Ama bankalardan kredi başvurumuz onaylanmayabilir. Çünkü bankalarla olan ödemelerimizi düzenli yapmamışsınız ve bundan dolayı kredi notunuz düşmüştür ve kredi başvurunuz onaylanmamıştır. Bu gibi nedenlerden dolayı nakit ihtiyacınızı karşılamak için çok iyi araştırmalar yapmanız gerekir.

Anlaşmalı olduğumuz – faturalıhatlarakredi.com-  ile güvenilir bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Çünkü bu durumda olanlar için, çoğu yerde biz  size kredi çıkartabiliriz, diyen bir çok işletme veya kişiler var. Ama ne kadar rağbet etmek gerekir, işte orası çok önemli. Çünkü insanların böyle zor durumlarından yararlanmak isteyen insanlar maalesef ki çok. Bu yüzden çok dikkatli olmanız da yarar var. Sizden öncelikle para isterlerse sakın vermeyin. Zaten bu talepte bulunurlarsa bu kişilerden kesinlikle şüphelenin, çünkü zaten sizin paraya ihtiyacınız varken sizden para istemesi biraz saçma değil mi?

Faturalı Hattı Olanlara Kredi Verenler

Bunu da söylemeden edemeyeceğim, size bazı kişilere sizin işinizi halletmek için para vermem gerekiyor, bu yüzden sizden belirli bir miktarda para isteyebilir. İşte böyle bir durumda güvenmeyin, muhakkak bir durumun olabileceğini aklınızda bulundurun. Böyle deyip sizden para kopartıp sonrası kayıplara karışıyorlar. Zaten size gerçek bilgilerini vermezler bu tür insanlar.  

Turkcell faturalı hattı olan, en az bir seneliğine aboneliği olan kişilere kredi çıkartılır. İletişim için mail gönderinizveya anlaşmalı noktalarla direkt görüşünüz.

Faturalı hat üzerinden kredi almak istiyorsunuz ama siz yine bir para vermeden, bir şeyler imzalamadan kredinizi onaylatıyorlarsa bekleyin. Onaylattıktan sonra komisyon istiyorlarsa olabilir, ama daha öncesi para vermeyi asla ama asla kabul etmeyin. Faturalı hattan nakit çekme işlemi diğer komisyonlu işlere göre daha makul olabilir ama yine de her şeye hazırlıklı olmalısınız. Özellikle kredi verdiklerinde imzalattıkları evrakların her ayrıntısını okuyun, anlamadığınız bölümleri sorun ve ona göre imzalayın. Her şeye rağmen bu tür işlemlere Allah kimseyi muhtaç etmesin. Ama denize düşen yılana sarılık misali, insan her ihtimali düşünmek zorunda kalabiliyor.

Ön Ödemsiz Senetle Kredi Başvurusu 2021

Site: https://www.onodemesizkredi.com/ Kredi başvurularına anında cevap verilmektedir. Burada önemli olan cevabın olumlu veya olumsuz olmasıdır. Kredi notunuz düşükse olumlu cevap almanız bir süreç alabilir bunun için sabırlı olmalısınız. Kredi notumuz yüksek ise, bankalara olan borçlarımız yok ise veya bankalara olan borçlarımızdan hacizlik değil isek, istediğimiz bankadan kredi çekebiliriz. İhtiyaç kredilerini 36 ay vade ile, araç kredilerini 48 vade ile, konut kredileri için ise 120 ay vade ile kredi çekebiliriz. Bankalardaki kredi şartlarını, faiz oranlarını web sitelerinden kolaylıkla araştırabilirsiniz. Bankalardan kredi çekmek için bankalara gidip sıra beklemek zamanımızı harcamamıza artık gerek yok. Çünkü internetten oturduğumuz yerden bankaların tüm prosedürlerini, faiz oranlarını öğrenebiliriz. Hemen TC kimlik numaramızı, adımızı, soyadımızı ve iletişim bilgilerimizi yazarak kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunabiliriz.

(daha&helliip;)

Komisyonla Kredinin Adresi

Bilgi ve iletişim : https://www.komisyonlakredi.com/ Paraya çok acil ihtiyacı olan kişiler için nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi veren bir çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bu kuruluşlardan en çok tercih edileni tahmin edildiği gibi bankalardır. Ancak bankalar dışında birçok kurum ve kuruluş da belirli faiz oranlarıyla kredi imkanını müşterileriyle paylaşmaktadır.

Bankalar yasal yolla kredi veren kurumlar arasında yer almaktadır. Neredeyse bütün bankalar müşterilerine red verirler. Bankalar doğru ifade edilirse kredi alıp satan kurumlar içerisinde yer alırlar. Bankadan alacağınız kredi miktarını üzerine para konulmuş olarak fazlasıyla geri ödersiniz. Aradaki bu farka kredi faiz oranı denmektedir ve her bankanın birbirinden farklı kredi faiz oranları bulunmaktadır. Bankalar belirli dönemlerde kampanya yaparlar. Bu dönemler genellikle bayramlar, yılbaşları, anneler ya da babalar gibi özel günler olabilmektedir. Bu dönemlerde kredi faiz oranları mümkün mertebe düşer ve vade imkanları arttırılır. Bu, müşteriyi kredi almaya yönelten en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Çünkü birçok kişi düşük faiz oranlarıyla kredi almak istemektedir. Kredi alanlar kişiler hemen ertesi ay borçlarını bankaya geri ödemeye başlasalar da bayram kredilerinde genellikle 3 aylık bir ödeme erteleme seçeneği bulunmaktadır.

Şu anda bütün bankalar kredi vermektedir En düşük kredi faiz oranına sahip olan bankalar arasında Deniz Bank, ING Bank, ve Yapı Kredi bulunmaktadır. Denizbank ve ING Bank’ ın kredi faiz oranları şu anda 0,99 tl’ den başlamaktadır ve müşteriler de bu oranlardan kredi almayı bütçeleri açısından çok olumlu bulmaktadır.

Bankaların çeşitli kredi ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında ihtiyaç kredileri, konut ve araç kredileri yer alır. Ayrıca bankalar bayram kredileri ya da eğitim kredileri gibi pek çok farklı kredi türüne sahiptirler. Bütün bu kredi ürünlerinin vadeleri ödeme seçenekleri ve kredi faiz oranları birbirinden farklılık göstermektedir. Sizin için en doğru krediyi sağladığını düşündüğünüz bankaya bizzat başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunun dışında kredi başvurusu yapabileceğiniz birçok yol bulunmaktadır. Bu yollardan bir tanesi de bankalara internet şubeleri üzerinden başvuru yapmaktır. Bu çok kısa bir süre içerisinde başvuru yapabileceğiniz bir yöntemdir.

Banka dışında kredi alabileceğiniz güvenilir bir kaynak olarak da bizkredinizicekelim.net ile iletişime geçebilirsiniz.

Kefilsiz Senetle Kredi Olur mu? Şart yok

Site: https://www.senetlenakit.com/ Bankalardan ihtiyaç ve konut kredisi alamayan kişiler için alternatif para ve kredi bulma yöntemleri son dönemlerde gelişmektedir. Bunlar arasında kefilsiz veya şart aramadan senet karşılığında yapılan anlaşmalar sonucunda verilen kredilerdir. Bazı kişiler ve firmalar bu kredileri komisyon üzerinden vermektedir.


Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sizin durumunuza ve şartlarınıza en uygun olan finans şirketine sizi yönlendireceğiz. Yani başvuruda bulunurken aklınızda şartları nedir beni kabul etmezler v.s gibi düşünmeyiniz. Sizin için uygun olanı buluyoruz.


Ancak senetle verilen krediler de çok fazla tercih edilmektedir. Bu tip kredi işlemlerinde öncelikli olarak senetle kredi veren kurum veya kişiyle görüşülür. Alınan kredi miktarı veya kredi türüne göre belirli bir ödeme planı oluşturulur.

Senetle Verilen Kredi Türleri

  • Kefilsiz Şartsız İhtiyaç Kredisi
  • Masrafsız Ev Kredisi

Ödeme planları genelde kişilerin isteklerine göre yapıldığı için esnektir. Esnek ödeme planı olmasından dolayı da özellikle bankalardan kredi alamayan kişiler için çok önemli bir seçenektir.

Kefilsiz ve şartsız olarak senet üzerinden kredi veren kurumlar veya kişiler faiz oranlarını belirler ve kişilere bu kredileri verir. Daha sonraki ödeme döneminde yapılan anlaşma gereğinde belirlenen taksit tutarının yatırılması gerekir. Taksitlerin gecikmesi durumunda tıpkı bankalar gibi gecikme faizi uygulanabilmektedir. Diğer yandan senetle kredi işlemlerinde verilen aylık veya yıllık krediler bankalar ile birbirine yakın orantıdadır.

Yukar k