ADANA İŞ ARAYANLAR

ADANA  İŞ ARAYANLAR Türkiye genelinde gerek aldığı yoğun göç nedeniyle gereksede göç eden nüfüsun doğurganlık oranıın çok yüksek olması nedeniyle  işsizlik oranının en yüksek olduğu illerden birdir Adana. Sizde Adanada işsiz olan yüzde 26’lık bölüm içindeyseniz yada şu anda çalıştığınız işten memnun olmayıpta hep daha iyi bir işin hayalinin kuruyorsanız sizler için düzenlemiş olduğumuz  Adana iş arayanlar sayfamızdan yararlanabilirsiniz.  Sizde sayfamızdan tamamen ücretsiz olarak ilan vermek isterseniz  bu ilanın altında yer alan ve  sizlere örnek olması için verilen örnek ilanlardan  yararlanarak yorum kısmındaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurup çalışmak istediğiniz sektörüde belirterek ilan verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz  içeriklerin ,iletişim adresinizin  ve telefonlarınızın  doğru olmasının sizin açınızdan önem taşıdığını unutmayınız. Eğer eleman arayışı içerisindeyseniz  eleman-arayanlar.net adresinden yine aynı şekilde sizler icin ücretsiz olarak düzenlenen sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Verilen ilanlara başvuru yapmak ve iş arayan kişi yada kurumlarla irtibat kurmak isterseniz ilgili telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Sitemize verilen ilanların sorumluluğu  ilan veren katılımcılara ait olup, iş-arayanlar.net verilen ilanlardaki bilgilerin  eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Güvenlik elemanıyım iş arıyorum

 

1,80 boyunda 84 kg ağırlığındayım. Adanada ikamet ediyorum ve evliyim. Güvenlik sektöründe 12 yıllık deneyime sahibim. 12 yıllk görevim süresince plazalar,alışveriş merkezleri,yüzme havuzları,güvenlik kontrol merkezleri.alarm ön izleme noktaları,müşteri hizmetleri resepsiyon ve operasyon merkezlerinde görev aldım. Bu süreçte  yangın alarmı,bılgısayar,kartlı geçiş akcess,x-ray,patlayıcılar,dedektör,ilkyardım,cctv kapalı devre sistemleri konusunda tecrube edindim. Lise mezunuyum. Ayrıca iyi düzeyde bilgisayar biliyorum ve orta seviyede ingilizcem var.

 

İletişim Bilgilerim:

Cep Telefonu:  05353017979 yada 05434020505

Her türlü boya ve kartonpiyer işi arıyorum

 

Adanada her türlü alçı,alçı sıva,alçı kartonpiyer,alçı kemer,alçı sütun,alçı göbek ve çeşitleri,alçı dekorasyon işi arıyorum. Eğer sizde işinizi herhangi bir taşerona değilde referanslı  bir ustaya yaptırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca daha önce yapmış olduğum işleri görmek isterseniz adresini ziyaret edip hakkımda fikir edinip benilme iletişime geçebilirsiniz.

0 comments on “ADANA İŞ ARAYANLAR
 1. hüseyin tekin dedi ki:

  ben adanada hüseyin tekin iş arıyorum mesleyim yok yaş 25 yüreğirde oturuyorum 05344580027

 2. hüseyin tekin dedi ki:

  ben adana yüreğirden hüseyin tekin askerliyimi yaptım sürekli ve devamlığı olan iş arıyorum mesleyim yok yük taşırım çaycılık yaparım elimden her iş gelir tlfonum 05344580027 ricamdır sizlerden acil

 3. Aziz Özgün dedi ki:

  Adana da Oturuyorum Yas 30 Sürekli Ve Düzenli Bir Sekilde Calısabilecegim is Arıyorum
  İş TECRÜBELERİ
  Taksici-Teknik Servis-Uydu Canak Montajı-Şöför-Dağıtımcı-Ahçı-Klavyede On Parmak Kullanıyorum-Adanayı iyi Derecede Biliyorum
  iletisim 0539 839 77 77

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir