Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank birçok kredi kartı ile müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye taşımıştır. Çünkü her bir kartı farklı farklı birçok iş yeri ile anlaşmalıdır ve her biri inanılmaz indirimler sağlamaktadır. Bu nedenle de hem müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir hem de kredi kartı kullanımında memnuniyeti arttırmaktadır. Bu yazımızda sizlere hem bu kredi kartlarını tanıtacağız hem de bu kartlara nasıl başvuru yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

http://kredikarti.org/aktif-bank-kredi-karti-basvurusu.html

  • Passo Lig Kredi Kartı: Bu kredi kartı sayesinde hem alışverişlerinizde avantajları yakalayacaksınız hem de maç tutkunuysanız, maç biletleri konusunda da ciddi indirim sahibi olacaksınız. Passo Lig kredi kartının en büyük özelliği maç bileti satın alabilmenizdir. Bu biletleri indirim ile alarak stadyumlara rahatça giriş yapabilme olanağınızdır. Aynı zamanda diğer kredi kartları ile yapabileceğiniz her türlü işlemi bu kart ile de gerçekleştirebilirsiniz. Yani kartınız ile alışverişlerinizde taksit yaptırabilir, taksitli nakit avans veya nakit avans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun haricinde dilediğiniz şehirde toplu taşıma işlerinizde de indirimlerden faydalanabilirsiniz. Dönem dönem birçok iş yeri ile anlaşma sağlayarak yapacağınız alışverişlerinizde de indirim hakkı kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Passo Lig kredi kartına sahip olabilmek için internet üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektir.
  • Passo Kredi Kartı: Hiçbir şekilde kart işletim ücreti alınmayan bu kartın türlü türlü kampanyaları bulunmaktadır. Bu kartı kullandığınız müddetçe ATM arama derdine düşmezsiniz çünkü neredeyse bütün banka ATM’lerinden para çekme imkanınız vardır. Sadece ülke içinde değil, yurt dışında dahi bu kartın bu özelliğinden yararlanabilirsiniz. Çeşitli üye iş yerleri vardır ve bu iş yerlerinden her türlü alışverişlerinizde indirimden faydalanabilirsiniz. Başvurularınızı yine internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Passo kredi kartı ile de birçok ilde toplu taşıma seyahatlerinizde indirimden faydalanabilirsiniz. Bu illere Bolu, Gaziantep ve Kahramanmaraş örnektir. Bu illerde taşıma ücretlerinizi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurularınızı Aktif Bank web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer sizlerde Aktif Bank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Aktif Bank web sitesine giriş yaparak, başvuru formunu doldurmak ve onaylamaktır.

Kaynak: http://kredikarti.org/aktif-bank

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir