AMASYA ELEMAN ARAYANLAR

Amasya eleman arayanlar amasya ilimizde eleman arayan siz işverenlerimiz için sitemizde  hazırlamış olduğumuz bir sayfadır. Sitemiz var olan sayfalarını her gün hic aksatmadan  düzenli bir şekilde günceller ve yeniler. Üstelik İlk bırakılan ilandan son bıraılan ilana kadar gösterilen sayfalarımıza  ilan bırakmak ücretsiz’ dir. Tamam da nasıl ilan bırakacağız diye soruyorsanız  Amasya  elaman arayanlar sayfamıza ilan bırakmak çok kolay. İddaa ediyoruz ki sitemize bir kez ilan bıraktığınız ve ilan bırakarak eleman bulmanın kolaylığını bizimle yaşadıktan sonra her eleman arayışınızda ilk ve tek tercihiniz biz olacağız. Gelelim ilanlarınızı nasıl bırakacağınıza; öncelikle aşağıda yer alan yorum kısmından firma yada şahıs bilgilerinizi giriniz. Daha sonra sektörünüzü ve aradığınız pozisyon ve istediğiniz elemana ait bilgileri giriniz.

 En son olarakta aradığınız işe uygun kişilerin sizinle iletişime geçecekleri iletişim bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Vermiş olduğunuz iş ilanına başvurmak isteyen kişiler doğrudan sizin vereceğiniz iletişim bilgilerinden sizinle temasa geçecektir. Bu nedenle iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeye özen gösterin ki size geri dönüşler konusunda bir sorun yaşanmasın.

Ayrıca vermiş olduğunuz tüm  ilan,bilgi ve iceriğin sorumluluğu ilanı veren kurum yada şahsa ait olup, http://eleman-arayanlar.netsorumluluk kabul etmez.

Amasya Eleman Arayanlar Muhasebe sorumlusu

Amasyada yer alan bariyer makina firmamıza amasyada ikamet eden yada edebilecekx üniversitelerin muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş, muhasebeyi kendine meslek edinmiş, muhasebe ve finans konularında bilgi ve deneyime sahip, maliyet tablosunu çok iyi bir şekilde okuyup analiz edebilen muhasebe sorumlusu alıhacaktır. Adayların gms net, ms office programlarına hakim olması gerekmektedir.

İletişim Bilgisi: Bariyer Makina

İlgili Kişi : Esra Yalman

Telefon-faks: 0358 5149003-5149006

Çağrı Merkezimize Evden Çalışacak Eleman

Çağrı Merkezimize kendi evinden çalışabilecek,
Türkçeyi akıcı ve güzel kullanan aynı zamanda almanca bilen  İkna kabiliyeti yüksek ve kendine güvenen,
Evden çalışabilecek,hırslı ve azimli
Personeller aranıyor…

İlgili Kişi : Murat Baytürk- 0536 486 88 96

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir