Armada İş Başvurusu

Ankara Eskişehir yolu üzerinde 2001 yılında kurulan Armada Alış Veriş Merkezi 2003 yılında Avrupanın en iyi alış veriş merkezi seçilme başarısını göstermiştir. Armada Alış Veriş Merkezinin dış görünümü gemi güvertesi şeklinde tasarlanmış olup camları mavi renktedir. Ankaranın en şık ve kaliteli alış veriş merkezlerinden biri olan Armada Ankara terminaline çok yakın bir yerde olup Şehirler arası yolculukların öncesinde ve sonrasında vakit geçirmek için çok uygun bir alternatiftir.

İçerisinde yer alan zengin marka çeşitliliğine sahip mağazaları, farklı tatları içeren menüleri ile restaurantları ve fast food mağazaları, çocuklar için oyun alanları ve oyuncak mağazaları ile her türlü konfora sahip bir alış veriş merkezidir.

Armada yeni açılan alış veriş merkezleri ile rekabet içerisindedir ve bu rekabet ortamında kurumu başarıya taşıyacak genç ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. Alış veriş merkezinde çalışarak eğlence ve işi aynı anda yaşamak isterseniz Armada İş Başvurusu ‘ndu bulunabilirsiniz. Armada İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden kendinizi tanıtan bir ön yazınızı iletişim bilgilerinizi de yazarak eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “Armada İş Başvurusu
 1. erol dedi ki:

  ben ankarada 10 yıldır şoförlük yapıyorum ihtiyaç duyarsanız sizinle çalışmak isterim. 544,635,29,00

 2. pınar dedi ki:

  Gazi üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler 1. sınıf öğrencisiyim. Armada da çalışmak istiyorum.

 3. yakup öcal dedi ki:

  işinde profosyenelim yaş 43 belgetar.1988 boy 181 kl.98 şehirlerara otobus firmasından yeni işten ayrıldım ŞÖFÖRÜM 5425556635

 4. ömer dedi ki:

  merahaba ben bilgisayar teknisyeniyim.Daha önceden ankamall da AFM sinemalarında ve daha bi çok iş yerinde çalıştım.Yaz aylarını değerlendirmek için full veya part time iş arıyorum.İlgilenirseniz seviniri.iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir