Astoria Avm İş Başvurusu

Astaş Gayrimenkul tarafından  Esentepede 35.000 metrekare alana kurulan dev bir alış veriş merkezi olan Astoria AVM ayrıca avrupanın en yükseği kabul edilen ikiz atriyumlarına sahiptir.

Geniş iç hacmi ve ferahlığı öne çıkaran mimarisi ile öne çıkan alış veriş merkezinde birbirinden kaliteli 110 mağaza, türk ve dünya mutfağından örnekler sunan restaurant ve kafeler, cinebonus kalitesi ile unutamayacağınız bir bir film izleme zevki tadacağınız sinemaları ile 7 ‘den 70’e herkese hizmet sunmayı edinen Astoria Alış Veriş Merkezleri her zaman daha kaliteli olanı sunmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya istekli çalışma arkadaşları aramaktadır.

Astoria Avm İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz genel iş başvuruları açık oluşan pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanacaktır.

0 comments on “Astoria Avm İş Başvurusu
  1. güvenlik görevlisi dedi ki:

    en az beş yıldan beri bu işi yapmaktayı iki yıllık özel güvenlik ve koruma bölümünü okumaktayım sizinkle çalışmak tan gurur duyarım

  2. emrah türedi dedi ki:

    sultanbeylinde oturuyorum silahsız kimlik kartım var 2 yıl tecrübem var sultanbeyline yakın yerdeki projelerinizde güvenlik olarak çalışmak istiyorum saysılar cep.05544525291

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir