Atrium AVM İş Başvurusu

İstanbulda kurulan 2. büyük alış  veriş merkezi ünvanına sahip Atrium Alış Veriş Merkezi Ataköyde 12.000 metrekarelik dev bir alana kurulmuştur. Açık ve kapalı otopark alanı ile müşterilerinin hizmetinde olan Atrium Alış Veriş Merkezi farklı sektörlerde hizmet vermekte olan toplam 207 mağaza ile gelen ziyaretçilerine kaliteli zaman geçirme imkanı sunar.

İstanbulun merkezi yerleşim yerlerinden birinde bulunan ve  ulaşım açısından  avantajlı bir konuma sahip olan Atrium Alış Veriş Merkezi yakalamış olduğu bu potansiyeli nitelikli çalışanları ile birlikte her zaman daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Sizlerde alış veriş merkezlerinde kariyer yapmak istiyorsanız ve mağazacılığı bir meslek olarak benimsiyorsanız, dış görünümünüze özen gösteriyor ve kendinize güveniyorsanız Atrium Alış Veriş Merkezi İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Atrium AVM İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden özgeçmişlerinizi ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “Atrium AVM İş Başvurusu
  1. cemal dedi ki:

    slm adım cemal samsunluyum ama istanbul esenyurtta oturuyorum iş aramaktayım cok ihtiyacm var temızlık olarak calısmak istyorum yasım 22 cep numaram 05319729667 sizden haber bekliyoırum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir