Aydınses Gazetesi İş Başvurusu

Aydınses medya iletişim şirketinin sahibi olduğu Aydınses gazetesi hem kendi bölgesinin haberlerini hemde gündeme damgasını vuran ülkedeki son gelişmeleri en kısa sürede en detaylı şekilde vererek yayın yapan bir gazetedir. Basılı yayın yapan gazetenin büyük bir abone kitlesi bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de yayın yapan Aydınses Gazetesi her gün yüzlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

 Haberlerin alt tarafında yer alan yorum bölümünden okuyucular haberler ile ilgili olarak kişisel görüşlerini bildirebilmekte ve gazetenin bir parçası haline gelmektedirler. Aydınses gazetesinin yazar kadrosunda ise hem birbirinden güçlü kalemler hemde bu işe yeni gönü vermiş genç kalemler beraber yer almaktadırlar. Geleceğin başarılı gazetecileri usta gazeteciler tarafından eğitilmektedir. Aydınses Gazetesi İş Başvurusu ‘nda bulunarak sizlerde bu şanslı kişiler arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Aydınses Gazetesi İş Başvurusu ‘ nda bulunmak için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden özgeçmişlerinizi ücretsiz olark ekleyebilirsiniz.

0 comments on “Aydınses Gazetesi İş Başvurusu
  1. mikail varal dedi ki:

    Merhabalar şuan çalışmamaktayım. Fakat daha önceki çalıştığım firmalar ve referanslarım iyidir meslek ise makam şöförlük ağırlıktadır. Son dört yıl ise satın alma sorumlusu olarak çalışmaktaydım.Çalıştığım referanslar sultan ahmet adliyesi,bileşim a.ş,bjk spor kulübü,star gazetesi ve tv 24 ve futbol federasyon eski başkanı tüm yazdıklarım yerlerin makam şöförlüklerini yaptım.Son dört yıl star gazetesi ve tv 24 satınalma sorumluluğunu yapmaktaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir