Başvurunuz Tamamlandı Bilgileriniz Kontrol Ediliyor

Elektronik bilet uygulaması Passolig kartları sayesinde tribündeki şiddet  ve küfrün önüne geçilmesi planlanıyor. Kişiler sevdikleri takımların maçlarına girebilmek için elektronik bilet uygulamasından yararlanarak daha sakin tribünlerde maçın keyfine varacaklar. 

Passolig kart başvurunuzu Passolig için açılan online sitede istenilen bilgilerinizi girerek alabilirsiniz. Sitede kişiden istenilen bilgiler şu şekilde: T.C. kimlik numarası, kişinin tuttuğu takım, doğum tarihi, cep telefon numarası ve e-posta adresinden oluşuyor. Tüm bu bilgileri girdikten sonra ekrana gelen başvurunuz tamamlandı bilgileriniz kontrol ediliyor yazısı geliyor ve ardından isteğiniz sisteme alınıyor. Passolig kartınızın işlemi tamamlandıktan sonra kartınızın elinize ulaşmasına gerek kalmadan başka bir kredi kartı ile Passo kartınıza para yükleterek istediğiniz maç için bilet alabilirsiniz.

Passolig kart sayesinde kişilerin kendisini daha güvenli hissedeceği tribünlerde maç izlemesi sağlanıyor. Bu sayede maça gitmek isteyen çocuklarını da maça götürebiliyorlar ve güvenliklerinden şüphe etmiyorlar. Kişiler Passolig kartları ile başka kişileri maça sokamazlar. Eğer çocuğunuz 7 yaşını geçmemiş ise kendi Passolig kartınız ile sokabilirsiniz. Ancak 7 yaşını geçen herkesin Passolig kartı almasına izin verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir