Batman Gazetesi İş Başvurusu

Nizamettin İzgi ‘nin sahibi olduğu Batman Gazetesi başta Batman olmak üzere tüm bölge genelini içeren günlük haber ve gelişmeleri içeren sayfaları ile bir çok kişinin beğenisini kazanıyor. Ayrıca ülke gündeminde yer alan ana başlıklarda yine Batman Gazetesi aracılığı ile bölge halkına duyuruluyor. Yayıncılık ilkelerine bağlı olarak tarafsız ve adil yayın yapmaya özen gösteren gazetenin internet siteside bulunuyor ve internet üzerinden sadece bölge halkına değil tüm Türkiyeye ulaşarak gelişmeler hakkında bilgilendirme fırsatı yakalanıyor. Ayrıca Batman Gazetesi internet sitesi üzerinden yazıları yayınlanan pek çok kişi her gün değişik konular ve gündem hakkında yazılar yayınlıyor.

Ayrıca başta Batman olmak üzere tüm bölgedeki açılış, toplantı, seminer, konferans ve miting gibi güncel duyurularada yer veriliyor ve bu olaylar geniş olarak sayfalara taşınılıyor. Şu an için gazetenin eleman ihtiyacı bulunmamakla beraber Genel İş Başvuruları açık oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere kabul ediliyor.

Batman Gazetesi İş Başvurusu için  sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden detaylı özgeçmiş bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir