Torku Bayilik Şartları

2007 yılında faaliyetlerine başlayan Torku, çikolata ürünleri ile tüketiciye merhaba dedi. Daha sonra Torku markası adı altında unlu mamüllerden,dondurulmuş gıdalara,bisküviden,şekerlemelere,süt ürünlerinden daha pek çok ürüne kadar üretim gerçekleştirdi. Her geçen gün kendisini yenileyerek büyüyen Torku, güvenilir bir marka olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilen bir marka haline geldi. Torku güvenilir gıda zinciri adı verilen bir sistemle ürünlerini kontrol altında tutan Torku, yüksek teknoloji ve hijyen standartları ile hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca, Torku daha da büyümek adına bayilik veriyor. Torku bayilik şartları gizli tutulmakta olup, yüzyüze görüşülmesi gerekmektedir.

Torku bayilik almak isteyenler markanın web sitesi üzerinden bayilik başvurusu yapabilirler. Sayfanın sol ekranında BAYİ BAŞVURU FORMU yer almaktadır. Linke tıklayarak formun bulunduğu ekrana ulaşabilirsiniz. Formda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak BAŞVURUMU GÖNDER butonuna tıkladığınızda başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başvurunuz incelendikten sonra verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşılacaktır.

One comment on “Torku Bayilik Şartları
  1. necmettin çiçek dedi ki:

    Ağir vasita serece ve pisikoteknik belgeleri olan bir şöförüm güvenli bir iş atiyorum bodrum yalikavakta oturuyorum bodrum yarim adasi tercihim telefonum.05327658844

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir