Bayram için Yapılacak Yardım Parası

Bayram özel nakit yardımında bulunan iş adamları..Paraya çok ihtiyacınız varsa derdinizi bir şekilde iş adamlarına anlatabilirseniz yardımcı olmaktalar. Önemli olan onlara nasıl ulaşacağınızı bilmek. İşte bu konuda destek almak için bakabileğiniz bir adres..

Para yardımı yapan zenginler kimlerdir ve bunlara nasıl ulaşabilirsiniz https://www.365kredi.com bu konuda bilgiler vermektedir. Sizinde acil paraya ihtiyacınız varsa verilen adresten giriş yaparak ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Bu kurumlar ve kişiler gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilere ulaşmaya çalışmaktadırlar. Kazandığı milyonlar arasından belirli meblalar ile okul, bağış, burs, maddi yardım olarak yardıma ihtiyacı olan kişilere umut ışığı olan iş adamları vardır. Koç Holding – Mustafa Koç, Bilkent Holding – Ali Doğramacı, Doğuş Holding – Ferit F Şahenk, Boydak Holding – Hacı Boydak, Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ali Ağaoğlu, Cengiz Holding – Ekrem Cengiz, Arkas Holding – Lucien Arkas, Zorlu Holding – Ahmet Nazif Zorlu ve daha birçok zengin iş adamı büyük rakamlarla maddi yardım yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir