Bayram Özel Senetle Kredi

Bayram özel 70.000 tl ye kadar senetle kredi verilir

Bildiğiniz gibi emeklilerin, öğrencilerin ve ev hanımlarının kredi almaları zordur. Bizler sizlerden kefil ya da ipotek talep etmeden kredi veriyoruz. Üstelik bununla da kalmıyoruz vade oranlarınızı arttırıyoruz. Kredi üst sınırınızı da 50.000 liraya çıkartıyoruz.

  • Her türlü müşterimize vereceğimiz kredileri 36 aydan 48 aya çıkarıyoruz ve her bütçeye hitap ediyoruz.
  • Düşük bütçeli kredileriniz için sizlere faiz oranı koymuyoruz ve sadece komisyon alıyoruz.
  • Komisyon oranlarımızı % 20’den % 15’e düşürüyoruz ve sizleri maddi olarak zorlamıyoruz.
  • Bayram dolayısı ile aldığınız kredilerin ödemeleri için iki ay erteleme fırsatı sunuyoruz. Böylece krediyi aldığınız ilk iki ay oldukça rahat edebileceksiniz.

Gördüğünüz gibi kredilerimiz tam olarak bayram tadında. Eğer sizler de bu kredi kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim kutumuzdan mesaj göndermektir. Göndereceğiniz mesajlar da adınızı, soyadınızı, iletişim numaranızı, firmamızdan almak istediğiniz kredinin tutarını ve aylık olarak net gelir durumunuzu yazmanız gerekmektedir. Böylece firmamızın gelir durumunuza göre bir kredi planlaması yapması mümkün olacaktır. Aynı zamanda dileyen müşterilerimiz mesajlarına ortalama olarak kaç taksit ödemek istediklerini veya aylık olarak ödemeyi planladığı tutarı da ekleyebilirler. Bayrama özel bu senetle kredi fırsatlarımız içerisinde sizlere bu konuda da kolaylık sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir